ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Чисте повітря вільних людей

Виховання не асоціюється в більшості людей із чимось веселим. Але бібліотекарі сподіваються подолати цей стереотип, а разом із цим прищепити дітям та підліткам відразу до тютюнопаління ті інших шкідливих звичок.

Що палити шкідливо - знають усі. Чому ж так багато дорослих, і навіть дітей, вдаються до цигарок? Знайти причини та безліч альтернатив цій звичці фахвці нашої бібліотеки намагалися разом із хлопцями та дівчатами, що відпочивають в Харківському обласному дитячому психоневрологічному санаторії №1. Вони разом грали, передивлялись прикольну соціальну рекламу та, звичайно ж, спілкувались. А розмовляти мали про що, адже потрібно було не лише зрозуміти, чому нікотин вбиває, а й навчитися чемно відмовлятися від незручних пропозицій товаришів взяти цигарку та користуватися вільним часом, збереженим завдяки здоровому способу життя.

В даному закладі 23 жовтня наші бібліотекарі були вперше та їх приємно вразила активність та щирість присутньої молоді. Маємо надію, що наша вдячна аудиторія завжди дбатиме про своє здоров'я та майбутнє.

ЗОЖ


У Харківській обласній бібліотеці для юнацтва стартував великий проект, який має на меті популяризацію здорового способу життя та повсякденних оздоровчих практик серед молоді.

Проект реалізується спільно з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків, за участі Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, Центру лікування та профілактики СНІДу, організації Червоного Хреста та за підтримки Ротарі клубу "Харків Мультінешнл".

Актуальність та своєчасність довгострокової програми оздоровчого напрямку підкреслює коло учасників, які вже побажали приєднатися до неї – це школи, технікуми, районні та міські центри соціальних служб, молодіжні волонтерські об’єднання.

ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ В СУЧАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!