ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«ШКОЛА ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ»

Собака - не тільки гарний друг, але й справжній терапевт

Нещодавно у нашій бібліотеці в межах Школи здорового способу життя відбулась неймовірно цікава зустріч з психологом, каністерапевтом, рятівником-кінологом Ігорем Гутником та його собаками - помічниками Антеєм та Жужею, що проходять навчання за програмою "Терапевтичні собаки України" за підтримки німецької федеральної компанії GIZ. Чотирилапі гості блискуче продемонстрували як треба взаємодіяти з пацієнтами, які мають розлади у роботі нервової системи.   Читати далі


Сезон нових партнерів

Цієї осені головним партнером одного з самих популярних соціальних проектів бібліотеки "Школа здорового способу життя" став благодійний фонд "Благо". Ми вдячні його фахівцям за дійсно цікаві заняття, які насичені корисною інформацією, активними тренінговими вправами та яскраво-переконливими дослідами.
Наразі вже проведено три заходи: "У димному полоні. Профілактика тютюнопаління", "Профілактика наркозалежності" та "Згубна алкопристрасть", але черга бажаючих стати учасниками подібних уроків здоров'я не зменшується)) Ми звісно цьому радіємо та чекаємо нових зустрічей в обласній юнацькій бібліотеці.


Чисте повітря вільних людей

Що палити шкідливо - знають усі. Чому ж так багато дорослих, і навіть дітей, вдаються до цигарок? Знайти причини та безліч альтернатив цій звичці фахвці нашої бібліотеки намагалися разом із хлопцями та дівчатами, що відпочивають в Харківському обласному дитячому психоневрологічному санаторії №1. Вони разом грали, передивлялись прикольну соціальну рекламу та, звичайно ж, спілкувались.    Читати далі


Зустріч з лікарем гастроентерологом

Нещодавно Харківська обласна бібліотека для юнацтва в межах програми «Школа здорового способу життя»  нагодилася до 138 загальноосвітньої школи з чарівною гостею Юлією Карпенко, лікарем гастроентерологом, педіатром, що спеціалізується на профілактиці та терапії травної системи дітей. Ні, ми нікого не лікували і не обстежували… Ми спільно намагалися розробити систему харчування, яка не зашкодить здоров’ю, а допоможе коригувати фігуру (що найбільше хвилювало дівчаток-підлітків), та навіть зміцнить м’язи (що зацікавило хлопців). Маємо надію, що ця розмова була корисною та запам’яталась усім  учасникам.


Школа ЗОЖ завітала до справжньої школи

Наприкінці березня бібліотечна Школа ЗОЖ завітала в гості до своїх друзів Із загально освітньої школи № 103. Цього разу експертом та співрозмовником юних дев’ятикласниць стала лікар-гінеколог Харківської міської поліклініки № 6 Олена Георгіївна Бихаленко. Під час годинної зустрічі дівчата розглянули досить широке коло питань: від небажаної вагітності та сучасних засобів контрацепції до запобігання насильства у родинах. І, як завжди, наприкінці заходу бібліотека, як організатор, почула море вдячних слів.


ВІЛ/СНІД: основи профілактики

Ніхто з нас не захищений від ВІЛ-інфекції. Не існує такого поняття, як група підвищеного ризику. Але існує ризикована поведінка. І кожна людина повинна навчитися контролювати себе і свою поведінку. "Здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу". Про це говорили зі старшокласниками 8 грудня гості бібліотечної школи ЗОЖ: Чубукіна Наталія - консультант громадської організації "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД" та лікар-психіатр Центру профілактики і боротьби зі СНІДом Дмитро Лещенко.

1   2   3   4

ЗОЖ


У Харківській обласній бібліотеці для юнацтва стартував великий проект, який має на меті популяризацію здорового способу життя та повсякденних оздоровчих практик серед молоді.

Проект реалізується спільно з Інститутом охорони здоров’я дітей та підлітків, за участі Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, Центру лікування та профілактики СНІДу, організації Червоного Хреста та за підтримки Ротарі клубу "Харків Мультінешнл".

Актуальність та своєчасність довгострокової програми оздоровчого напрямку підкреслює коло учасників, які вже побажали приєднатися до неї – це школи, технікуми, районні та міські центри соціальних служб, молодіжні волонтерські об’єднання.

ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ В СУЧАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!

ПЕРША ДОПОМОГА в межах проекту "Школа здорового способу життя" Переглянути