ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Kнижкова виставка «Козацькій славі жити у віках»

Український народ століттями плекав славні козацькі традиції. Гордий дух запорожців став основою української ментальності, він надихав українців на протистояння і боротьбу та вів правильним шляхом до перемоги.

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День Українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою козаків та усіх українських збройних формувань. Тому збіг цих дат є символічним.

Козаки за внутрішніми якостями та за зовнішніми ознаками були повним відображенням свого народу, своєї епохи. Навіть крізь плин часу їхні подвиги залишаються прикладом мужності, незламності, сили волі для українців та всього світу.

Харківська обласна бібліотека для юнацтва також долучається до святкування цієї визначної дати. Запрошуємо наших читачів до перегляду книжкової виставки «Козацькій славі жити у віках», яка експонується з 10 по 19 жовтня в читальній залі.

Ви зможете доторкнутися до пам'яток історії України, познайомитися з видатними постатями Козацької держави, перейнятися сильним духом гетьманів-запорожців.

Завітайте до нас і пориньте у захоплюючий світ історії козацтва!

Для Вас електронні виставки: