ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Kнижкова виставка «А нам всього лише 41...»
(привітання рідній бібліотеці з нагоди річниці заснування закладу)

З Днем народження тебе, наша рідна, дорогенька, улюблена бібліотека! Від усього серця хочеться поздоровити свій рідний заклад з 41-ою річницею від дня заснування. Бо цими грудневими днями, але 41 рік тому назад була створена наша бібліотека згідно ряду офіційних документів, зокрема "Постанови колегії Міністерства культури УРСР" та Наказу обласного управління культури "Про організацію бібліотечно-бібліографічного обслуговування юнацтва".

Як кажуть в народі, 40 років не святкують. І якщо це так, то, значить, сьогодні ми можемо сказати - у нас ювілей! І нам лише 41... Не знаємо, яке співвідношення віку людини і віку закладу, але для людини - це вже немало, проте вона ще молода, повна сил і в розквіті, а для бібліотеки - це і мало (і вона молода, квітуча, енергійна), і багато - бо пройдений великий шлях роботи для людей, корисної праці та участі в житті громади, який продовжується і понині. Та не просто застарілими методами та засобами, а в абсолютно новому форматі, коли бібліотека як соціокультурний заклад живе та діє на користь громаді, зокрема, на користь юнацтву; коли вона оновилася, починаючи зі свого фізичного стану, і до кожного напрямку своєї діяльності.

Щоб у цьому переконатися, достатньо завітати до нас у будь-який день. Ми з ласкавістю запрошуємо відвідати нашу бібліотеку, побачити все на власні очі, переглянути невеличку виставку, присвячену нашій даті, побувати гостем на багатьох цікавих заходах та просто стати нашим постійним щирим другом!

Для Вас електронні виставки: