ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Роки з адресою - війна» (Виставка-інсталяція)

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відчути бойовий дух того часу, всю трагедію людства можна, завітавши в бібліотеку для юнацтва, на виставку-інсталяцію «Роки з адресою війна». Де всі представлені речі зберігають відбиток тих страшних подій.

Старі гімнастерки, польові сумки, гільзи, воєнна рація і воєнні медалі. Медалі - це не просто нагорода за боєві досягнення, але й нагадування про те скільки зусиль та жертв було віддано за Перемогу. Кожна з них окроплена кров’ю мільйонів солдат та сльозами матерів, дружин та дітей.

Доповнюють виставку і воєнні пісні, за якими безліч голосів: матерів, які чекали своїх синів і дочок; жінок, які проводжали коханих у бій; дітей, які зіткнулися з нечуваною жорстокістю і смертю змалку. Це голоси смутку і вдячності, болю від втрати і надії на повернення. Голоси тих, хто був достатньо мужнім, хто знав, заради чого потрібно йти вперед.

День перемоги над нацизмом – це не лише особливе свято, а й унікальна сторінка історії всього народу. Адже подвиг, який здійснили наші діди та прадіди неоцінений – вони подарували нам майбутнє.

Для Вас електронні виставки: