ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Я маю право!"

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Старт проекту відбувся 7 червня 2017 року. Проект презентовано Павлом Петренком та директором Програми Агентства США з міжнародного розвитку "Нове правосуддя" Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. 13.09.2017 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення презентувати Національній раді реформ при Президентові України загальнонаціональний проект "Я МАЮ ПРАВО!" та звернутися до Президента з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Одна з цілей проекту - підвищити юридичну грамотність українських громадян і викрити корупцію в держустановах.

За даними Міністерства, понад 70% населення потребує знань про свої права.

"У зв'язку з цим команда Мін'юсту прийняла рішення розпочати реалізацію національного просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчитиці права реалізовувати та захищати.

Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

Наша бібліотека долучилася до ініціативи та представила для своїх користувачів підбірку літератури. Тож всі бажаючі можуть переглянути тематичну виставку "Я маю право!" в читальній залі бібліотеки.

Для Вас електронні виставки: