ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Літературна спокуса»

Що може бути краще осіннього вечора, який можна провести з цікавою книгою та з чашкою смачного чаю чи какао, коли за вікном негода: накрапає дощ, пронизує вітер, перехожі поспішають до теплих затишних домівок? І для багатьох найкраща радість - зручно вмоститись у крісло, замотатися в старенький пледик, поряд поставити запашний напій, а до рук взяти цілий світ пригод та людських переживань, поміщений у кілька сотень друкованих сторінок…

І щоб омріяне вечірнє задоволення було повним, треба серед мільйонів книжок обрати відповідну настрою та бажанням. Для цього достатньо завітати до нашої бібліотеки та звернути увагу на книжкову виставку у читальній залі "Літературна спокуса", присвячену Дню української писемності та мови. Тут ви знайдете багато "смачненького" і обов'язково виберете "страву" на кожен вечір.

Коломійчук, Кокотюха, Жадан, Карпа, Іваничук, Дереш, Скрябін - ось лише деякі автори, з якими ви зустрінетесь на нашій експозиції. Найкращі надбання сучасної української літератури чекають на вас щодня!

Для Вас електронні виставки: