ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Читаємо всією сім'єю"

Багато хто замислюється: у чому найбільше щастя для людини? Без вагань можна відповісти - у правильному вихованні своїх дітей, які б приносили радість своїм батькам та усьому навколишньому світові. Від правильного, педагогічно доцільного виховання молодого покоління залежить безпосередня якість нашого майбутнього життя.
Великим і безцінним помічником у нелегкій справі виховання дітей стає для нас книга. І тими, хто прищеплює дитині інтерес і любов до читання, мають стати саме батьки. В їх владі розкрити чарівний світ будь-якої літератури, привчити дитину до книги таким чином, щоб вона не мислила свого подальшого життя без неї.
Виходячи з усього вищесказаного, стає зрозумілим, чому на сайті нашої бібліотеки з'явилася ця цікава, корисна та багата за змістом віртуальна книжкова виставка. Бо бібліотека для юнацтва опікується як молодшим поколінням, так і його батьками, які є основними гвинтиками у процесі виховання.
Гортаючи сторінки запропонованої виставки, ви побачите різноманітні видання, що стануть вам в нагоді у сімейному читанні - починаючи від рекомендаційної літератури для батьків з питань організації сімейного побуту і закінчуючи захоплюючою та авантюрною літературою для дітей.
Щиро бажаємо вам сімейного щастя! Нехай читання надихає та об'єднує вашу родину.
Отже, приємного перегляду виставки та нових, неочікуваних знайомств із дивовижним світом книги.


Для Вас електронні виставки: