ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Вічна магія слова"

Поезія- це голос душі людської. Немає в житті людини нічого, що вона обминула б своєю увагою. Символічна географія поезії тому не має меж . Поезія здатна знаходити відгук в душах інших , хвилювати або стискати кулаки, готуючись до бою. Звісно, кожен її сприймає по своєму, бо ми й самі всі різні. Поезія — це не тільки вірші, як дехто помилково вважає, це спосіб світосприйняття. Поезія –це велике диво, створене людиною, що допомагає їй і часом навіть рятує, хочеться жити в її чарівному світі, любити красу, робити добро та примножувати духовне багатство свого народу, протиставляти Поезію брутальній меркантильності, особливо у наш такий складний, непростий час.
Невипадково Всесвітній день поезії відзначається навесні. Після зими душа починає потроху відігріватися і потребує саме поезії, хоче зануритися в її чарівний магічний світ.
Тому ми і підготували цю виставку, яка розрахована на всіх – від юних до дорослих. Бо людська душа та серце потребують ліричної підтримки в будь - якому віці.
Отже, звертайтеся до безсмертних творів усього світу та насолоджуйтесь миттєвостями чарівного знайомства з її величністю Поезією !


Для Вас електронні виставки: