ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Екологія- проблема людства"

Перед людством постійно виникають численні проблеми, що потребують невідкладного вирішення. Одні з них мають локальний характер, інші торкаються значних регіонів світу. Розвиток сучасної цивілізації на порозі XXI століття відбувався під знаком посилення всесвітнього характеру багатьох важливих світових проблем. Серед глобальних проблем людства на початку ХХІ-го століття на перше місце виходять глобальні екологічні проблеми.
Те, що людина зробила з навколишньою природою, по своїх масштабах катастрофічно.
Забруднена атмосфера, гідросфера, знищені мільйони гектарів родючих ґрунтів, забруднення радіоактивними відходами планети, винищення лісів, руйнування біосфери. Великий ризик самознищення людства в результаті власної діяльності.
Масштабів проблеми не усвідомлюють лише ті, хто не знають про цю проблему. Саме в необізнаності людей і криється найбільше зло. Тому, ОКЗ «ХОБЮ» пропонує вам підбірку літератури, яка спроможна у найдрібніших деталях освітити для вас сучасні екологічні проблеми людства. Адже поки в нас ще є шанс щось виправити та залагодити, ми не маємо зволікати.


Для Вас електронні виставки: