ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Література : людина VS система"

У кожній людській істоті завжди тліє вогник супротиву та бунтарства. І світові лишається тільки чекати, коли цю іскру роздме до справжнього полум'я, яке почне знищувати усе на своєму шляху.
Людина постіно знаходиться під певним тиском. Нас пригнічує влада та суспільні норми. І певно, що ми починаємо відчувати відчуження від світу і прагнемо повстати проти такого стану речей. Завдяки цьому тема Людини в Системі та Системи в Людині – завжди є актуальною.
І зовсім не дивно, що письменники різних історичних епох неодноразово поверталися до цієї проблеми, використовували різноманітні підходи й варіанти розвитку подій, створюючи справжні літературні шедеври, які провокують читача, змушують глибше зазирнути в себе, підняти з дна давно забуті чи цілеспрямовано завалені мотлохом щоденної рутини відчуття, прагнення й сподівання.
Саме тому ОКЗ «ХОБЮ» пропонує вашій увазі підбірку кращих, на нашу суб’єктивну думку, книг, що розповідають про боротьбу Людини й Системи – маленького «гвинтика» проти масштабного злагодженого механізму.


Для Вас електронні виставки: