ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

"Музика нескорених"

До Дня Героїв Небесної сотні обласна бібліотека для юнацтва підготувала електронну виставку "Музика нескорених". До неї увійшли найвідоміші пісні, які супроводжували події на Євромайдані.
Деякі з них були "народжені революцією", деякі існували давно, але на Майдані отримали абсолютно нове змістове наповнення. Але кожна мелодія надихала і підтримувала всіх тих, хто відстоював свободу та гідність.

"Сучасна українська підліткова література"

Шановні читачі! Чи є у вас улюблені книги? Ви хочете знайти книгу із закрученим пригодницьким сюжетом або пережити разом з героями нові почуття? А може навпаки, таку, над якою можна романтично посумувати? Або ж вас притягають таємниці і вам подобається подумки переноситися в часі і просторі?..
Важкий вибір? У будь-якому разі ми запрошуємо вас зануритися з головою в захоплюючий світ книг і познайомитися ближче з деякими з них!

«Що ти знаєш про Німеччину»

Кожен знає, що існує така країна - Німеччина та може назвати кілька фактів про неї. Наприклад, що це країна з високим рівнем економіки, що її столицею є місто Берлін, а також, що німці дуже пунктуальні та стримані. Але ми можемо сміливо вам заявити, що цих знань буде недостатньо аби пройти нашу виставку-вікторину «Що ти знаєш про Німеччину».
Тож ми запрошуємо вас перевірити свої сили та ерудицію, а також дізнатися більше цікавих та маловідомих фактів про цю країну. Повірте, Німеччині та Харківській обласній бібліотеці для юнацтва є чим вас вразити!

«What is LOVE?»

Любов - зацікавлене, дбайливе і уважне відношення до того кого любимо. Про любов можна говорити довго, правильним проявам любові треба вчитися. Але якщо коротко, то любов - це безкорислива і радісна турбота.
Любов буває простою і складною, недовгою і нескінченною, ніжною і жорстокою. Буває злою і несправедливою, або ж навпаки, вселяє в нас силу і упевненість. Вона робить людей щасливими і примушує страждати. Так, любов буває різною і тим, хто не представляє свого життя без любові, пропонуємо ознайомитися з нашою електронною виставкою.

"Мудрість піднебесної"

Китай і Україна, Україна і Китай… Ці дві країни започаткували своє знайомство ще у часи існування Київської Русі завдяки відомому Великому шовковому шляху, який частково проходив і територією нашої держави. З тих пір минуло багато часу і сьогодні відносини України і Китаю мають більш глибокі та всебічно розвинуті стосунки. Йде постійний культурний обмін між нашими народами. Письменники, артисти, науковці обмінюються досвідом під час візитів, влаштовуються культурні виставки, найвідоміші твори обох держав виходять у перекладі.
А ми запрошуємо вас прогулятися сторінками китайських книжкових видань. Адже саме література допомагає зрозуміти іншу людину і іншу країну. Тож, давайте поринемо у цю загадкову, цікаву та дивовижну Піднебесну.

"Закон України: що нового?"

Нові законопроекти, доповнення до них, укази, нормативні акти приймаються мало не щодня. Хіба можна слідкувати за всім цим, якщо юриспруденція не є справою вашого життя?!
Звісно ні. Але бути в курсі головних подій, провідних тенденцій в законотворчих процесах України, розуміти їх наслідки - це не обов'язок свідомого громадянина, а його перевага та одна з визначних рис.
Водночас, юридична освіта бажана, але не обов'язкова умова правової грамотності. Варто лише гарно орієнтуватися у законодавстві та "тримати руку на пульсі" правових змін.
Тож, сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись з деякими цікавими джерелами актуальної правової інформації. Час долучатися до право-свідомих громадян!

«Картини-ілюзії з подвійним змістом»

Оптичні ілюзії, художній обман зору, ігри розуму, - улюблені прийоми, які часто використовує в своєму живописі сучасний український художник Олег Шупляк. Особливий стиль та загадковість полотен цього майстра привертає увагу і викликає захоплення не тільки у поціновувачів мистецтва, але й простих глядачів.
З нагоди 50-річного ювілею з Дня Народження Олега Шупляка обласна бібліотека для юнацтва підготувала віртуальну арт-галерею «Картини-ілюзії з подвійним змістом», щоб ближче познайомити молодь з життєвим і творчим шляхом майстра.

«до Дня партизанської слави»

Партизанський рух на наших територіях спалахнув фактично з перших днів Другої світової війни, він був дуже масштабним і, головне, високоефективним.
З плином часу важливі уроки історії відходять на другий план та забуваються, але ми не можемо дозволити, щоб героїчні вчинки наших співвітчизників та людей усього світу спіткала саме така доля.
Саме тому ми пропонуємо вам долучитися до відзначення у вересні Дня партизанської слави та переглянути цю тематичну електронну книжкову виставку.

Електронні виставки

«Афганістан: спогади не вмирають» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

«Тут все священне, все твоє, бо зветься просто краєм рідним» (Електронна виставка) Переглянути

«На допомогу вчителю-предметнику і класному керівнику» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

"Гортаючи сторінки сучасної літератури"

Талановиті люди різного віку мають різні смаки, дотримуються різних стилів, обирають різні жанри. Це наші сучасники, які створюють НОВУ УКРАЇНСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ!
Кажуть: "Перший крок - початок великої подорожі". Доповнимо: "Перша сторінка - початок захопливого читання".
Тож, чому б у прекрасну літню пору, час канікул та відпусток, час подорожей та відкриттів, не розпочати нове знайомство із творчістю сучасних українських письменників, просто перегорнувши сторінку?

«Харків – місто військової слави»

У тяжкі роки Другої світової війни, під час протистояння двох військ, Харків було зруйновано і знищено майже вщент, загинуло багато людей. Знадобилися десятки років аби Харків відновився і знов «розквітнув».
До дня визволення України від фашистських загарбників, обласна бібліотека для юнацтва запрошує разом побачити яким же було і стало наше місто після Другої світової війни, переглянувши електронну презентацію «Харків – місто військової слави».

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12