ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Новорічні книжки

Зима - це найкращий час для читання книг, коли ти, закутавшись у теплий плед і попиваючи гарячий чай, поринаєш у вигаданий автором світ. Тож, якщо ви не знаєте що почитати напередодні новорічних свят, Харківська обласна бібліотека для юнацтва залюбки допоможе вам у виборі книжки!
У цій віртуальній виставці ми підібрали для вас книжки, які наповнені передріздв'яною радістю та допоможуть створити святковий новорічний настрій! Пориньте у чарівну атмосферу Різдва!

Вітаємо з Днем працівника освіти!

Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління.
Кожен проведений вами урок - це маленьке життя, захоплююче та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день ми вам бажаємо натхнення, тепла, благополуччя, свята кожен день, нехай вас цінують.
Ми вдячні за чарівний світ, який ви відкрили для нас!

"Правові орієнтири"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва рекомендує до перегляду віртуальну виставку "Правові орієнтири", що допоможе вам у складній життєвій ситуації отримати безоплатну правову допомогу.

"Життя видатних книг: Цікаві факти про відомі літературні твори"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва пропонує цікаві факти і невідомі деталі створення улюблених книг, про які ви, можливо, навіть гадки не мали.

"Архітектурні образи Харкова"

Вулиці Харкова - це нескінчений лабіринт таємниць та історій. Серед них можна відшукати і особливі розповіді, що закарбувалися у фасадах будівель.
А наскільки добре ви знаєте ці історії? Ми пропонуємо вам випробувати свої сили та пройти нашу невеличку віртуальну вікторину під назвою "Архітектурні образи Харкова".

"Підліткова література"

Настав час літніх канікул. Хтось вже на морі, на когось чекає бабуся зі свіженькою малинкою у селі, відпочинок у наметах на березі мальовничого озера або похід у гори. Але ж завжди можна знайти кілька хвилин, щоб прочитати нову, таку жадану ще незвідану книжку. Харківська обласна бібліотека для юнацтва допоможе Вам обрати цікаву підліткову літературу.

"Лялька-мотанка та її наступниці"

Лялька-мотанка є віддзеркаленням прадавньої культури і традицій наших пращурів-українців. Вона була поряд у різні періоди життя людини, оберігала та допомагала. Запрошуємо і вас приєднатися до світу давніх і сучасних ляльок, дізнатися про звичаї та як самому зробити оберіг чи добрий подарунок для близьких людей, переглянувши нашу електрону виставку "Лялька-мотанка та її наступниці".

«Мандруємо топ-музеями Європи»

Європа є одним з найбільш популярних напрямків серед мандрівників і туристів, охочих відвідати кращі музеї світу. Фахівці відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва підготували для вас віртуальну виставку «Мандруємо топ-музеями Європи».
Тут можна знайти багато цікавого! Від вражаючого музею карет в Лісабоні до незвичного музею брехні - погляньте на кращі музеї Європи, кожен з яких варто було б відвідати хоча б один раз у житті.

Виставки-інсталяції

"Книжкові "солодощі" до гарячого чаю" (Виставка-інсталяція) Переглянути

"Подорож починається з книги" (Виставка-інсталяція) Переглянути

"Архітектурна корона України"

Архітектура - це мова каменю, яка за багатовікову історію свого розвитку навчилася розмовляти різними напрямами й стилями. Не залишається німою й унікальна архітектура України, в її лініях та формах приховуються давні міфи та традиції, які і сьогодні можна прочитати, якщо володіти відповідними знаннями й уміннями. Навчитися глибше розбиратися у цих "словах" ми пропонуємо вам, переглянувши та ознайомившись з віртуальною виставкою "Архітектурна корона України", в якій зібрані кращі книги й альбоми на цю тему.

«Культура та література Японії»

«Країна, де сходить Сонце» - саме так перекладається офіційна назва цієї східної країни «Ніппон коку». Вона вабить туристів, мандрівників, дослідників і, звичайно ж, наших читачів. Чому? Може через те, що, вірна давнім традиціям та надсучасна одночасно, вона не перестає дивувати? Пізнавати цю країну можна день за днем! Вона незвичайна та дивовижна!
Сподіваємось, що після перегляду віртуальної екскурсії до відзначення року Японії в Україні вам також захотілося б дізнатися більше про епоху Хейан, шлях від майко до "гейко", японські молодіжні субкультури, традиції, сьогодення та, звичайно ж, літературу!

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12