ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

"ЇЇ талант - то найщиріший Україні дарунок Бога"

"Хочу, бути художником!" - ця автобіографічна цитата стала головним змістом усього життя Катерини Білокур. Вона пережила найжахливіші сторінки української історії минулого сторіччя: революцію, Голодомор, Другу світову війну, терпіла нерозуміння та насміхання від батьків та односельчан. Але, попри все, змогла здійснити свою зухвалу мрію стати художницею.
В пам'ять про цю дивовижно сильну жінку та її неповторний самобутній талант, а також з нагоди 115-річчя з дня народження Катерини Білокур естетичний відділ підготував електронну виставку.

Електронна виставка «Зачаровані книгою»

Книга - це унікальне явище людської культури, на сторінках якої зібрана найважливіша інформація та досвід минулих поколінь. Книга завжди залишалася найціннішим скарбом для людини, адже дарувала їй найдорожче у цьому світі – ЗНАННЯ! Шанобливе ставлення та любов людини до книги стало невичерпним джерелом натхнення для багатьох митців кольору та пензля. Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек співробітники відділу естетичного виховання обласної бібліотеки для юнацтва приготували віртуальну виставку «Зачаровані книгою», в якій представлені найвідоміші картини про багатовікову дружбу книги та людини.

Електронні виставки

"Історія українського футболу" (до Всесвітнього дня футболу) Переглянути

"Козацька моя україна" (До дня українського козацтва) Переглянути

Електронна презентація «Музика гідності»

Гідність і свобода України живе в серці кожного українця. Вони звучать у народних піснях, вони прописані подвигами наших пращурів у світовому літописі історії, вони провідною зіркою направляють шляхи сьогоднішніх поколінь.
До Дня Гідності і Свободи 21 листопада відділ естетичного виховання та соціокультурної діяльностi бібліотеки для юнацтва підготував електронну презентацію "Музика гідності".

"Прилиньмо душею до перлин рідної мови"
(Електронна книжкова виставка до Дня рідної мови)

Пропонована електронна книжкова виставка має бути цікавою для будь якого віку. Вона наочно показує, що рідна мова має вжиток як у діловій сфері, так і у повсякденному спілкуванні, стверджує думку про те, що українська мова- мова багатьох літературних творів - справді "запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів..."

Книжкові виставки

Електронна виставка "Художником може стати кожен"

Бажаєте навчитися швидко та професійно малювати? Співробітники відділу естетичного виховання та соціокультурної діяльності підготували для Вас виставку "Художником може стати кожен". Представлені у електронній виставці книжки стануть кращими порадниками та вчителями для Вас на шляху до здійснення мрії.

Книжковий майстер-клас «Те, що хочеться грати»

Музика завжди дарує людині лише позитивні відчуття та емоції, а ще більшої насолоди слухачам додає звучання живої музики. Для усіх віртуозів та тих, хто тільки починає освоювати тонкощі гри на музичних інструментах фахівці естетичного відділу обласної бібліотеки для юнацтва підготували книжковий майстер-клас під назвою "Те, що хочеться грати". У ньому представлені видання з нотами на різні уподобання та складності виконання.

     1     2     3     4     5     6