ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

"Моя країна - єдина"

День соборності України - це не просто державне свято, а втілення мрії про єдність. Саме Акт проголошення злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року став першим і важливим кроком до реалізації цієї мрії.
До цієї події відділ мистецтв підготував електронну виставку "Моя країна - єдина".

«АRTотека креативних ідей»

Довгоочікувані новенькі яскраві книжки по декоративно-прикладному мистецтву поповнили фонд нашої бібліотеки і ми поспішаємо поділитися цією новиною з нашими читачами.
Аби ви змогли познайомитися з ними ближче, пропонуємо переглянути цікаву електрону презентацію «АRTотека креативних ідей».
Надихайтесь та творіть!

Електронні виставки

«Франкове слово- це криниця, спіши з його джерел напиться...» (Електронна виставка до 160-річчя від дня народження І.Я.Франка) Переглянути

«Перлинки сучасності- презентація сучасних творів українських авторів» (Електронна иставка) Переглянути

«Молодіжний бібліотечний туризм: знайомство з юнацькими та молодіжними бібліотеками України» (Віртуальний журнал) Переглянути

«Знов білим цвітом вкрилися сади…» (Віртуальна екскурсія місцями бойової слави до Дня пам'яті та примирення) Переглянути

"Лицар, що уславив Україну"

Художньо самобутнє, колоритне, наповнене символікою і фольклором, українське поетичне кіно представляє традиції національної культури. Воно апелює до почуття прекрасного, людської душі та розуму, звертається до загадкової сфери міфів, яскравих образів, ідей, народних уявлень і мотивів. Чаруючий світ!
Одним з тих хто створював світ українського кіно, ставши на довгі роки його символом був Іван Миколайчук. За своє плідне "екранне життя" він втілив 34 різних ролі, постаючи перед глядачами в образах трагічно закоханого Івана з "Тіней забутих предків", молодого й запального Тараса Шевченка з картини "Сон", жорсткого, проте чарівного Романа Дерича у фільмі "Анничка", проникливого та мудрого філософа Фабіана з кінострічки "Вавивлон ХХ".
Іван Миколайчук був багатоликим, талановитим актором, що міг втілити будь-який образ, проте в серці та реальному житті він перш за все залишався українцем. Вшановуючи ім'я і акторський талант Івана Миколайчука до 75-річчя від Дня Народження актора, співробітники естетичного відділу обласної бібліотеки для юнацтва підготували віртуальну виставку "Лицар, що уславив Україну".

«Був відданий кіно майже півстоліття»

44 сценарії. Сім фільмів. Праця в кіно тривалістю в півстоліття. Все це професійне життя і досягнення видатного українського кінорежисера, оператора та сценариста Юрія Іллєнка, який став не просто видатним діячем кінематографу, але й цілою його добою, неповторною легендою, яку вже навряд чи комусь вдасться відтворити.
Юрій Іллєнко – це історія українського кіно 60-х. Історія надій та ілюзій – 90-х. Історія системного знищення українського кінематографа – в підрежимній Україні та його новий старт вже в незалежній. Юрій Іллєнко – це також історія мистецького повстання. Історія людини, яка вміла любити великою відроджувальною любов’ю, що і досі наповнює серця мільйонів глядачів, які дивляться фільми, створені цим майстром.
До 80-річчя з дня народження генія та творця українського поетичного кіно Юрія Іллєнка відділ естетичного виховання представляє віртуальну виставку «Був відданий кіно майже півстоліття».

Електронні виставки

«Книжковий оптимізм» (Електронна книжкова виставка до Міжнародного дня сім'ї) Переглянути

«Драйв-література для молоді» (Виставка-пропозиція) Переглянути

Електронна книжкова виставка "Історія в обличчях" ("Серія Українська книга") Переглянути

Книжкові виставки

«Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!» Переглянути

"Кінематографічна шевченкіана"

Ім'я Тараса Шевченка відомо в усьому світі, але якою насправді була ця людина, чим жила, про що мріяла та головне яким бачила цей світ, на ці питання мало хто пробував відповісти. Відкрити завісу особистості Кобзаря намагалися кінорежисери, проте кожний з них демонстрував у фільмах саме "свого Шевченка". Так на екранах свого часу він поставав в образах революціонера-бунтаря, епатажного художника, народного мученика і українського пророка.
Вірші покладені на музику цього композитора відразу ставали відомими, удостоївшись звання народних, варто лише згадати пісню "Два кольори". Пісні Олександра Білаша - це культурні скарби України.
До Шевченківських днів співробітники відділу естетичного виховання підготували електрону виставку DVD-дисків "Кінематографічна шевченкіана". Запрошуємо завітати до бібліотеки для юнацтва аби переглянути цікаву збірку фільмів про українського поета.

"Англійська мова без проблем"

Do you speak English? Зараз ця, відома ще з початкової школи, фраза набуває нового сенсу. Для сучасної молоді вивчення іноземних мов не є простою формальністю, це перепустка до світу більших знань та можливостей.
Згідно указу президента, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Для наших співвітчизників знання та використання англійської мови відкриває широкий доступ до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей та забезпечує інтеграцію України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору.
ОКЗ "ХОБЮ" піклується про майбутнє нашої країни та її громадян, і тому ми підготували для вас електронну книжкову виставку "Англійська мова без проблем", яка презентує навчальні посібники, збірники та довідкові видання, що представлені у фондах нашої бібліотеки. Хай щастить )

1     2     3     4     5     6     7