ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Електронні виставки

«ЗА СВОБОДУ, ЗА ДЕРЖАВУ!» (Електронна книжкова виставка до Дня збройних сил України)Переглянути

«Букслем: Улюблені книги сучасної молоді» (Електронна виставка) Переглянути

«Трагічні уроки історії» (Електронна книжкова виставка до Дня пам'яті жертв голодоморів) Переглянути

«Європейська освіта - це реально!» (Віртуальна екскурсія кращими ВУЗами Європи до Дня студента) Переглянути

«Welcome до бібліотек Англії»

З чим ми в першу чергу асоціюємо Англію? З монаршою сім’єю, Біг-Беном, вівсянкою? І тільки невелике коло обраних сприймає Британію як країну із феноменальною літературною історією та спадщиною.
Британці – одна з найбільш читаючих націй; найавторитетнішими стовпами світової літератури були англійці: Томас Мор, Вільям Шекспір, Джейн Остін, Артур Конан Дойль та багато інших. Тому не дивно, що саме Об’єднане Королівство є епіцентром зародження та розповсюдження книгофілії.
Аби не бути голослівними, ми пропонуємо вашій увазі невеличку електронну подорож «Welcome до бібліотек Англії», яка має на меті продемонструвати вам, що не однією королевою та вівсянкою славиться Туманний Альбіон.

«Про цю епоху залишилась пам`ять»

Українська революція стала важливим кроком в історії нашої країни, адже засвідчила що українці не втратили палкого прагнення щодо створення своєї власної незалежної держави. Незважаючи на довгі роки імперського поневолення, український народ знайшов в собі сили, щоб в несприятливих та мінливих умовах, протягом тривалого часу 1917-1921 років вести запеклу збройну та політичну боротьбу, відстоюючи свою державність.
Багато років правда про ти події замовчувалася, але в наш час вона ожила в цінних й рідкісних експонатах музеїв визвольної боротьби України. Співробітники відділу естетичного виховання підготували віртуальну мандрівку по залах цих музеїв під назвою «Про цю епоху залишилась пам`ять».

Електронні виставки

«Франкове слово- це криниця, спіши з його джерел напиться...» (Електронна виставка до 160-річчя від дня народження І.Я.Франка) Переглянути

«Перлинки сучасності- презентація сучасних творів українських авторів» (Електронна иставка) Переглянути

«Молодіжний бібліотечний туризм: знайомство з юнацькими та молодіжними бібліотеками України» (Віртуальний журнал) Переглянути

«Знов білим цвітом вкрилися сади…» (Віртуальна екскурсія місцями бойової слави до Дня пам'яті та примирення) Переглянути

"Моя країна - єдина"

День соборності України - це не просто державне свято, а втілення мрії про єдність. Саме Акт проголошення злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року став першим і важливим кроком до реалізації цієї мрії.
До цієї події відділ мистецтв підготував електронну виставку "Моя країна - єдина".

«АRTотека креативних ідей»

Довгоочікувані новенькі яскраві книжки по декоративно-прикладному мистецтву поповнили фонд нашої бібліотеки і ми поспішаємо поділитися цією новиною з нашими читачами.
Аби ви змогли познайомитися з ними ближче, пропонуємо переглянути цікаву електрону презентацію «АRTотека креативних ідей».
Надихайтесь та творіть!

Електронні виставки

«Книжковий оптимізм» (Електронна книжкова виставка до Міжнародного дня сім'ї) Переглянути

«Драйв-література для молоді» (Виставка-пропозиція) Переглянути

Електронна книжкова виставка "Історія в обличчях" ("Серія Українська книга") Переглянути

Книжкові виставки

1     2     3     4     5     6     7