ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Книжкові виставки

«Конституція України— символ незалежної держави» Переглянути

«Фантастичні звірі на книжкових полицях бібліотеки» Переглянути

«Зі Святом останнього дзвоника!»

Дорогі школярі та їх батьки! Щиро вітаємо вас із цим відповідальним і водночас хвилюючим днем Цього травневого дня для багатьох школярів пролунає останній дзвоник. Він сповістить про початок нового дорослого самостійного життя. Зі святом, дорогі випускники! Ми приготували для вас привітання!

"Мистецтво для тебе"

Відділ мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва пропонує вам цикл відео знайомств з книгами про мистецтво. Адже книги теж нудьгують без читачів на карантині. І аби трохи зменшити цю дистанцію, ми будемо щотижня представляти нову цікаву книгу про різні напрямки й жанри мистецтва. А почнемо з простою, але дуже яскравої книги, яка так і називається "Мистецтво для тебе".

«Улюблені парки харків’ян»

Щороку, 24 травня відзначається Європейський день парків. У Харкові та області є безліч парків, де можна організувати гарний відпочинок. В нас є сучасні парки, дійсно Європейського рівня; є багато парків, які створювались для збереження природної краси місцевої флори та фауни; в кожному районі міста є хоча б один парк для відпочинку місцевих мешканці. До вашої уваги найулюбленіші місця відпочинку харків’ян, до яких хочеться повертатися знов і знов!

«Марко Кропивницький»

Ім’я Марка Кропивницького – це ціла епоха. За своє життя він написав близько 40 п'єс, з них багато стали широко відомими. Акторський талант Кропивницького став легендою серед українських лицедіїв. Крім того, Марко Лукич відомий як автор пісень. Талант його виявився під час створення ліричних пісень «За сонцем хмаронька пливе», «Де ти бродиш, моя доле» та «Соловейко». Його вихованці – ціла плеяда зірок світових сцен, а його театр включений до списку найкращих європейських театрів.

«Загадкова Японія»

Японія – загадкова країна на самому сході планети. Це найдавніша в світі Імперія досі залишається незбагненною для нас. Її традицію чарують та дивують, ваблять й лякають водночас. Але мабуть ця суперечливість і робить країну такою привабливою для подорожей та вивчення. І тому ми пропонуємо вам невеличку віртуально подорож до неї в нашій електронній презентації «Загадкова Японія».

«Симона Вілар»

Вітаємо ювілярку травня Симону Вілар. Українська російськомовна письменниця у жанрі фентезі, альтернативної істоії та історичної прози, одна з найуспішніших письменниць світу. Основна тема їїісторико-пригодницьких романів - Стародавня Русь, середньовічна Англія та Шотландія, Скандинавія та Франція.

«Українська вишиванка: традиція, що в моді»

Гадаю, що дуже скоро у гардеробі кожної стильної жінки поряд з маленькою чорною сукнею буде висіти витончена вишиванка. І це не дивно, адже цей традиційний елемент українського костюму стає все популярнішим з кожним роком! І поки вишиванка продовжує далі впевнено крокувати світовими подіумами та підкоряти серця модників та модниць. Харківська обласна бібліотека для юнацтва пропонує вам переглянути електронну виставку «Українська вишиванка: традиція, що в моді».

«Кримська трагедія»

(Медіапрезентація до дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу). 18 травня Україна і світ згадують жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. Депортація мала катастрофічні наслідки для кримських татар в місцях заслання. Від нелюдських умов перевезення та в перші роки переселення загинула велика кількість депортованого населення. Не меншої шкоди зазнало господарство Криму, позбавлене досвідчених працівників. На сьогодні ми знаємо дуже багато відомих митців – кримських татар, які через свої роботи (фільми, музику, картини, книги і т.ін.) намагаються донести до широкого загалу усю трагедію народу, що переніс геноцид.

«Вікторина My Europe»

Наближається День Європи, який ми будемо святкувати вже в цю суботу, 16 травня. І ми пропонуємо вам трохи перевірити свої знання про вже таку знайому нам Європу у нашій вікторинці “My Europe”

«Корисні поради для усієї родини»

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї (15 травня) ми підготували декілька корисних посилань на сервіси для усієї родини. До вашої уваги ресурси для самоосвіти, корисні поради для майбутніх мам та по догляду за малюками, важлива інформація для літніх людей, сайти для сімейних розваг та ігор. Сподіваємося, ви весело та з користю будете проводити час у родинному колі!

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12