ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

Виставки-інсталяції

«Японія – дух витонченої краси» (Виставка-інсталяція) Переглянути

«Модні силуети минулих століть» (Виставка-інсталяція) Переглянути

Електронні виставки

«Улюблені книги відомих людей» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

«Най-най... книга» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

«Класика на всі часи»

Що таке "класична література"? Чому вважається, що класичну літературу зобов'язана читати і знати кожна освічена людина? Зрозуміло - класична література" намагається розібратися в неминущих речах, тому вона настільки важлива!
Саме тому ми пропонуємо вам зануритись у нескінченний колодязь перевіреної часом, найкращої світової літератури!
Сподіваємось, перегляд цієї виставки спонукатиме вас заново відкрити для себе мудрий світ класичної літератури. Тож, приємного читання!

«Свято Єдності»

Цілі століття територія України була роз'єднана між іншими державами. Багато часу й зусиль знадобилось українцям аби об’єднатися і здобути незалежність. Знаменна подія, яка стала вагомим кроком для досягнення цієї мети, 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день навічно увійшов в історію України величним національним святом – Днем Соборності!
До Дня Соборності України, відділ естетичного виховання та соціокультурної діяльності бібліотеки для юнацтва підготував електронну презентацію «Свято Єдності».

Електронні виставки

«Шевченко у спогадах сучасників» (Віртуальний екскурс до Дна народження Т.Г.Шевченка в межах патріотичного календаря "Україна-це ми") Переглянути

«Хотіла б я піснею стати» (Віртуальна екскурсія літературно-меморіальним музеєм та творчим шляхом Лесі Українки) Переглянути

«Літературний андеграунд: сучасна молодіжна проза» (Електронна книжкова виставка для тих хто надихається сміливими думками, не лякається відвертості та "табуйованих" тем) Переглянути

«Приємних вам свят!» (Віртуальна екскурсія книжковими фантазіями до Всеукраїнського дня бібліотек)Переглянути

Електронні виставки

«ЗА СВОБОДУ, ЗА ДЕРЖАВУ!» (Електронна книжкова виставка до Дня збройних сил України)Переглянути

«Букслем: Улюблені книги сучасної молоді» (Електронна виставка) Переглянути

«Трагічні уроки історії» (Електронна книжкова виставка до Дня пам'яті жертв голодоморів) Переглянути

«Європейська освіта - це реально!» (Віртуальна екскурсія кращими ВУЗами Європи до Дня студента) Переглянути

«Welcome до бібліотек Англії»

З чим ми в першу чергу асоціюємо Англію? З монаршою сім’єю, Біг-Беном, вівсянкою? І тільки невелике коло обраних сприймає Британію як країну із феноменальною літературною історією та спадщиною.
Британці – одна з найбільш читаючих націй; найавторитетнішими стовпами світової літератури були англійці: Томас Мор, Вільям Шекспір, Джейн Остін, Артур Конан Дойль та багато інших. Тому не дивно, що саме Об’єднане Королівство є епіцентром зародження та розповсюдження книгофілії.
Аби не бути голослівними, ми пропонуємо вашій увазі невеличку електронну подорож «Welcome до бібліотек Англії», яка має на меті продемонструвати вам, що не однією королевою та вівсянкою славиться Туманний Альбіон.

«Про цю епоху залишилась пам`ять»

Українська революція стала важливим кроком в історії нашої країни, адже засвідчила що українці не втратили палкого прагнення щодо створення своєї власної незалежної держави. Незважаючи на довгі роки імперського поневолення, український народ знайшов в собі сили, щоб в несприятливих та мінливих умовах, протягом тривалого часу 1917-1921 років вести запеклу збройну та політичну боротьбу, відстоюючи свою державність.
Багато років правда про ти події замовчувалася, але в наш час вона ожила в цінних й рідкісних експонатах музеїв визвольної боротьби України. Співробітники відділу естетичного виховання підготували віртуальну мандрівку по залах цих музеїв під назвою «Про цю епоху залишилась пам`ять».

1     2     3     4     5     6     7