ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

«Код Володимира Дахна»

Володимир Авксентійович Дахно (1932-2006 рр.) – відомий український мультиплікатор, талановитий режисер і сценарист. Широку популярність Володимиру Дахну принесло авторство всіма знаної серії мультфільмів "Як козаки …". Мультсеріал відразу здобув величезну популярність, а харизматичні персонажі стали народними улюбленцями не тільки на Батьківщині, а й далеко за межами України. Герої мультфільмів «Як козаки …» є своєрідним національним символом. Володимир був одним з тих людей, які творять історію. Про життєвий і творчий шлях класика українського анімаційного мистецтва та майстра створення анімаційних проєктів відділ мистецтв пропонує дізнатися з унікального видання Алли Підлужної «Код Володимира Дахна».

"Дизайн інтер’єрів: підбірка креативних ідей"

Відділ мистецтв представляє віртуальну виставку "Дизайн інтер’єрів: підбірка креативних ідей". Пропонуємо нашим користувачам переглянути цікаві ідеї для створення гармонійного і вишуканого інтер'єру. Ви ознайомитеся з креативними і доступними для кожного читача книгами та журналами з декору та дизайну. Також до вашої уваги топ-15 чудових варіантів створення інтер'єру своїми руками.

«Шоколадоманія»

Люди полюбляють шоколад настільки сильно, що 1995-го року у Франції запровадили день шоколаду. Він так швидко набув популярності, що перетворився у Всесвітнє свято. Цей день відзначається щороку 11 липня. А щоб дізнатися більше цікавостей про цей улюблений смаколик, пропонуємо пройти невеличкий тест у медіавікторині до Всесвітнього дня шоколаду.

«Книга у відпустку»

Літо - час відпусток і подорожей. Але завжди можна знайти час для читання. Харківська обласна бібліотека для юнацтва підготувала для вас добірку книг для приємного відпочинку.

"Таємниці цивілізації. Непоясненні дива і загадкові явища"

Ніхто не може пояснити, як і коли були споруджені піраміди Гізи чи Стоунхендж, досі не знайдені таємничі континенти Лемурія та Му, а також легендарна Атлантида. Непоясненні дива і загадкові явища об'єднує в собі, а також загадки та таємниці, розгадати які намагається вже не одне покоління дослідників. Пропонуємо читачам книгу "Таємниці цивілізації. Непоясненні дива і загадкові явища". Ця подорож у глиб історії вразить кожного своїми загадками й містичними подіями і надовго запам’ятається. Читаючи книгу, ви потрапите в таємничий світ, загадки якого поступово, сторінка за сторінкою, відкривають дослідники-автори–Герберт Генцмер та Ульріх Гелленбранд.

«Жінка в історії. Княгиня Ольга»

Княгиня з династії Рюриковичів. Княгиня київська (945-962рр.). Дружина київського князя Ігоря Рюриковича. Мати Святослава Ігоровича. Помстилася деревлянам за гибель чоловіка (945-946рр.). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади (погости). 957 року відвідала Константинополь, де уклала угоду з імператором Костянтином VII Багрянородним. Канонізована католицькою і православною церквами як свята Ольга. Ось такі скупі офіційні дані. А що за людина була вона, ця жінка з сивої давнини? Чи зможемо ми, нинішні, побачити в цьому образі не тільки велику правительку, а й просту земну жінку? За давністю років це зовсім непросто. Але все ж таки спробуємо.

«Балет. Велика книга»

Мистецтво витонченості та невимовних зусиль. Цими словами можна описати майстерність танцю під назвою «балет». І саме йому в цей раз відділ мистецтв посвятив своє відеознайомтво. Тож до вашої уваги книга-путівник «Балет. Велика книга».

«На варті чистоти планети»

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд. Пропонуємо вам переглянути презентацію з декількома простими правилами, яких можна дотримуватись щодня. Відділ обслуговування користувачів Харківської обласної бібліотеки для юнацтва підготував для вас віртуальну виставку "На варті чистоти планети" до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

«Парейдолічні ілюзії у мистецтві»

Існує мистецтво схоже на містичне явище, яке навіть реальність може перевірити на правдивість. І в цьому йому активно допомагають майстерні художники-фокусники, що випробовують вашу свідомість на міцність, грають з нами і змушують сумніватися в те, що ми бачим перед собою. Перевірити себе та познайомитися ближче з творчістю цих майстрів, ви можете у нашій електронній виставці «Парейдолічні ілюзії у мистецтві».

«Незвичайна архітектура»

Сьогодні навіть камінь, цегла та бетон можуть бути шедевром. Серед будівель є привабливі, є незвичайні, а є просто божевільні будови, ні на що не схожі. Часом буває навіть складно відразу зрозуміти, що перед вами - будинок або щось інше? А ви резикните перевірити свої знання чи інтуїцію в нашій віртуальній вікторині по мистецтву «Незвичайна архітектура»?

«Цей світ, придуманий не нами…»

Навколишній світ великий та різноманітний. І в цьому його краса та сила. У цьому - запорука його збереження та виживання. Скільки би часу не спливло над нашою матінкою-Землею, на ній завжди було і буде місце несподіванкам, чудовим та дивовижним явищам. Вони - у кожному моменті нашого життя!

"Дракони великі та жахливі"

Серед пізнавальних книг про мистецтво, можна знайти дійсно щось непередбачуване й незвичне. Як, наприклад, книга про драконів, а точніше про цих величних міфічних створінь у мистецтві. Тож запрошуємо вас на відео знайомство з книгою "Дракони великі та жахливі", яку ви зможете взяти почитати у відділі мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва. Ми чекаємо на вас!

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12