ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

«Практична допомога освітянам»

Віртуальна виставка «Практична допомога освітянам» призначена допомогти вчителям проводити заняття для дітей різного віку. На сторінках представлених у презентації газетах і журналах ви знайдете: методики викладання, методичні рекомендації, розробки уроків, виховних заходів, вікторини, кросворди, оригінальні поробки зі звичайних речей.

«Доки серця палають, Герої не вмирають»

З 2019 року 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Наша історія пам’ятає багато героїв, які боронили рідну землю, і ось уже у ХХІ-му столітті наша ненька Україна знов потребує захисту і відстоювання своєї незалежності. Пам'ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє українського народу на своїй землі!

«WOW-новинки» Частина 6. «Наука»

Щодня ми зіштовхуємося з чимось, що може пояснити та чи інша наука. Як плине час? Як функціонує наше тіло? Як вірно порахувати ? Що корисно їсти? Хто наші пращури? Та ще багато питань, на які протягом багатьох століть вчені намагаються надати відповіді. Тим, для кого наука є захопливою частиною життя, представляємо нашу віртуальну книжкову виставку. Впевнені, що кожен допитливий читач підбере для себе щось корисне. Обирайте, що сподобається саме вам, та приходьте до нас в бібліотеку, де можна знайти ще більше цікавих книг!

«Видатні українці. Люди, які творили історію»

«Видатні українці. Люди, які творили історію». Книжки цієї серії розповідають про дитинство героїв, їхні мрії, життєвий шлях та досягнення у форматі художньої розповіді, доповненої яскравими малюнками.

«WOW-новинки» Частина 5. «Історія України»
(Спецвипуск до Дня Незалежності України)

Цьогоріч 24 серпня ми відзначаємо 29 річницю Незалежності України. Чимало подій сталося і за цей невеличкий історичний період. Та, насправді, історія нашої держави набагато древніша. У цій віртуальній виставці ми пропонуємо ознайомитись з літературою, яка описує різні історичні періоди нашої країни.
І, як завжди, ще більше видань і цікавинок чекають на вас у нашій бібліотеці.

«100 ідей, що змінили мистецтво»

Ви вже бачили чарівні тримачі для книжок, які зробила своїми руками завідувачка проблемно-аналітичним відділом нашої бібліотеки Тетяна Смєкалова? На нашій виставці «Magic world» ви можете знайти Алісу, яка потрапила до країни див, таємничих та жахливих чудовиськ, неймовірних драконів, а також чарівні атрибути всесвіту Гаррі Поттера. Завітайте до нас – і ви потрапите у чарівний світ містики та магії.

Книжкова виставка «Magic world»

Ви вже бачили чарівні тримачі для книжок, які зробила своїми руками завідувачка проблемно-аналітичним відділом нашої бібліотеки Тетяна Смєкалова? На нашій виставці «Magic world» ви можете знайти Алісу, яка потрапила до країни див, таємничих та жахливих чудовиськ, неймовірних драконів, а також чарівні атрибути всесвіту Гаррі Поттера. Завітайте до нас – і ви потрапите у чарівний світ містики та магії.

"Винаходи і винахідники"

Українці завжди славилися креативністю та екстраординарними розробками. Ми створили для світу електричний трамвай, гасову лампу, ракетні двигуни, рентген та гвинтокрил, вигадали поштовий індекс та гіпсову пов’язку. Пропонуємо добірку цікавих і корисних винаходів талановитих українців, які зробили свій внесок у розвиток технологій та зміну світу на краще загалом. Нам є чим пишатись і є в кого вчитись!
Українці - талановита нація і цей перелік винаходів цьому доказ.

«WOW-новинки», частина 4 «Психологія для всіх»

Література психологічного жанру завжди користується великою популярністю. На віртуальній книжковій виставці представлені корисні нові і популярні видання, що стосуються дитячої та підліткової психології. Також це книги, що вчать ніколи не здаватися, розкривають таємниці функціонування нашого мозку та навчать відповідати на такі прості, але водночас, складні запитання. Читайте з користю!

«WOW-новинки», частина 3 «Цікавинки для дітей»

Нашим маленьким читачам пропонуємо прочитати яскраві та неймовірно цікаві книжечки! До вашої уваги казки, вірші, загадки як для самостійного читання, так і переглядув родинному колі. Нові видання, як завжди, радують якістю і красою! Майстерні ілюстрації гармонійно доповнюють кожну сторінку — малюкам обов’язково сподобається!

«WOW-новинки», частина 1 «Природа, що надихає»

Нова література — це завжди цікаво, весело, захоплююче! Пропонуємо вам ознайомитися з цими чудовими виданнями під час перегляду віртуальної виставки «WOW-новинки». У першій частині «Природа, що надихає» представлені як енциклопедичні та довідкові видання, так і художня література, яка буде до вподоби усім юним та досвідченим любителям природи. Тож гарного перегляду та до зустрічей у бібліотеці (тут ви знайдете ще більше корисного та цікавого)!

«WOW-новинки», частина 2 «Комікси»

Чи хотіли б ви побувати на екскурсії по водогінній станції, чи, наприклад, у вулику? А може вам до вподоби пригоди розбійників чи подорожі по лінії часу? Якщо так, то ласкаво просимо до бібліотеки — читати комікси! До вашої уваги презентуємо декілька серій: від коміксів історичної тематики до класики — пригод Людини-Павука та веселих історій смурфиків! Веселого вам читання!

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12