ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                         

Віртуальна галерея

«Картини-ілюзії з подвійним змістом»

Оптичні ілюзії, художній обман зору, ігри розуму, - улюблені прийоми, які часто використовує в своєму живописі сучасний український художник Олег Шупляк. Особливий стиль та загадковість полотен цього майстра привертає увагу і викликає захоплення не тільки у поціновувачів мистецтва, але й простих глядачів.
З нагоди 50-річного ювілею з Дня Народження Олега Шупляка обласна бібліотека для юнацтва підготувала віртуальну арт-галерею «Картини-ілюзії з подвійним змістом», щоб ближче познайомити молодь з життєвим і творчим шляхом майстра.

«до Дня партизанської слави»

Партизанський рух на наших територіях спалахнув фактично з перших днів Другої світової війни, він був дуже масштабним і, головне, високоефективним.
З плином часу важливі уроки історії відходять на другий план та забуваються, але ми не можемо дозволити, щоб героїчні вчинки наших співвітчизників та людей усього світу спіткала саме така доля.
Саме тому ми пропонуємо вам долучитися до відзначення у вересні Дня партизанської слави та переглянути цю тематичну електронну книжкову виставку.

Електронні виставки

«Афганістан: спогади не вмирають» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

«Тут все священне, все твоє, бо зветься просто краєм рідним» (Електронна виставка) Переглянути

«На допомогу вчителю-предметнику і класному керівнику» (Електронна книжкова виставка) Переглянути

"Гортаючи сторінки сучасної літератури"

Талановиті люди різного віку мають різні смаки, дотримуються різних стилів, обирають різні жанри. Це наші сучасники, які створюють НОВУ УКРАЇНСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ!
Кажуть: "Перший крок - початок великої подорожі". Доповнимо: "Перша сторінка - початок захопливого читання".
Тож, чому б у прекрасну літню пору, час канікул та відпусток, час подорожей та відкриттів, не розпочати нове знайомство із творчістю сучасних українських письменників, просто перегорнувши сторінку?

«Харків – місто військової слави»

У тяжкі роки Другої світової війни, під час протистояння двох військ, Харків було зруйновано і знищено майже вщент, загинуло багато людей. Знадобилися десятки років аби Харків відновився і знов «розквітнув».
До дня визволення України від фашистських загарбників, обласна бібліотека для юнацтва запрошує разом побачити яким же було і стало наше місто після Другої світової війни, переглянувши електронну презентацію «Харків – місто військової слави».

     1     2     3     4     5     6     7