ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Електронні виставки

«ЗА СВОБОДУ, ЗА ДЕРЖАВУ!» (Електронна книжкова виставка до Дня збройних сил України) Переглянути

«Букслем: Улюблені книги сучасної молоді» (Електронна виставка) Переглянути

«Трагічні уроки історії» (Електронна книжкова виставка до Дня пам'яті жертв голодоморів) Переглянути

«Перлинки сучасності- презентація сучасних творів українських авторів» (Електронна иставка) Переглянути

"Кінематографічна шевченкіана"

Ім'я Тараса Шевченка відомо в усьому світі, але якою насправді була ця людина, чим жила, про що мріяла та головне яким бачила цей світ, на ці питання мало хто пробував відповісти. Відкрити завісу особистості Кобзаря намагалися кінорежисери, проте кожний з них демонстрував у фільмах саме "свого Шевченка". Так на екранах свого часу він поставав в образах революціонера-бунтаря, епатажного художника, народного мученика і українського пророка.
Вірші покладені на музику цього композитора відразу ставали відомими, удостоївшись звання народних, варто лише згадати пісню "Два кольори". Пісні Олександра Білаша - це культурні скарби України.
До Шевченківських днів співробітники відділу естетичного виховання підготували електрону виставку DVD-дисків "Кінематографічна шевченкіана". Запрошуємо завітати до бібліотеки для юнацтва аби переглянути цікаву збірку фільмів про українського поета.

«Був відданий кіно майже півстоліття»

44 сценарії. Сім фільмів. Праця в кіно тривалістю в півстоліття. Все це професійне життя і досягнення видатного українського кінорежисера, оператора та сценариста Юрія Іллєнка, який став не просто видатним діячем кінематографу, але й цілою його добою, неповторною легендою, яку вже навряд чи комусь вдасться відтворити.
Юрій Іллєнко – це історія українського кіно 60-х. Історія надій та ілюзій – 90-х. Історія системного знищення українського кінематографа – в підрежимній Україні та його новий старт вже в незалежній. Юрій Іллєнко – це також історія мистецького повстання. Історія людини, яка вміла любити великою відроджувальною любов’ю, що і досі наповнює серця мільйонів глядачів, які дивляться фільми, створені цим майстром.
До 80-річчя з дня народження генія та творця українського поетичного кіно Юрія Іллєнка відділ естетичного виховання представляє віртуальну виставку «Був відданий кіно майже півстоліття».

Електронні виставки

«Шевченко у спогадах сучасників» (Віртуальний екскурс до Дна народження Т.Г.Шевченка в межах патріотичного календаря "Україна-це ми") Переглянути

«Хотіла б я піснею стати» (Віртуальна екскурсія літературно-меморіальним музеєм та творчим шляхом Лесі Українки) Переглянути

«Літературний андеграунд: сучасна молодіжна проза» (Для тих хто надихається сміливими думками, не лякається відвертості та "табуйованих" тем) Переглянути

«Приємних вам свят!» (Віртуальна екскурсія книжковими фантазіями до Всеукраїнського дня бібліотек)Переглянути

Віртуальна екскурсія Національною бібліотекою Білорусі

У межах нашої постійно діючої рубрики "медіа-екскурсій" ми продовжуємо знайомити вас із найцікавішими, на нашу думку, місцями, які варті того, аби ви їх побачили.
Цього разу жереб впав на наших найближчих "сусідів" та ідейних "братів" - білоруські бібліотеки. Звісно, говорячи на цю тему, ми не змогли обійти увагою центральну фігуру цього дійства - Національну Бібліотеку Білорусі, адже вона - візитівка країни. Сьогодні бібліотека - це не тільки місце зібрання книг, але і величезний мультифункціональний центр, де поєдналися високі технології, ультрасучасний дизайн і незвичайна архітектура.
Запрошуємо вас зазирнути до цього бібліотечного дива і на власному досвіді переконатися, що усі забобони стосовно бібліотек вже давно застаріли та є пережитками минувшини.

"Англійська мова без проблем"

Do you speak English? Зараз ця, відома ще з початкової школи, фраза набуває нового сенсу. Для сучасної молоді вивчення іноземних мов не є простою формальністю, це перепустка до світу більших знань та можливостей.
Згідно указу президента, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Для наших співвітчизників знання та використання англійської мови відкриває широкий доступ до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей та забезпечує інтеграцію України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору.
ОКЗ "ХОБЮ" піклується про майбутнє нашої країни та її громадян, і тому ми підготували для вас електронну книжкову виставку "Англійська мова без проблем", яка презентує навчальні посібники, збірники та довідкові видання, що представлені у фондах нашої бібліотеки. Хай щастить )

Електронні виставки

"Слава захисникам України!"- електронна книжкова виставка до Дня Захисника України Переглянути

"Історія українського футболу" (до Всесвітнього дня футболу) Переглянути

"Знання- це скарб, а вміння вчитись- ключ до нього" (1 вересня- день знань) Переглянути

"Від Латинської Америки до Тибету" (Віртуальна екскурсія світом знань та натхнення) Переглянути

"Віртуальний тур найбільшими бібліотеками України" (до Всеукраїнського дня бібліотек) Переглянути

"Земле моя, Україно велика!" (Електронна книжкова виставка до Дня Незалежності України) Переглянути

1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12