ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

«XIX ст. представляє: суперзірки української літератури»

Пропонуємо пройти невелику медіавікторину, присвячену життю та творчості Марка Кропивницького — відомого українського письменника, драматурга, театрального режисера і актора. Відданість і талант митця сприяли розвитку національного відродження української культури та розкривали самобутність українського театру. Перевірте ваші знання. Бажаємо успіхів!

«Медіавікторина»

Ніч на 1 листопада, гарбузи і ліхтарі, костюми і маски, веселощі і страшилки, «Гаманець або життя!». Мабуть, це і всі наші пізнання про одне з найдавніших свят людства. До нас воно прийшло зовсім недавно. Форма його проведення припала до душі молоді, а про зміст ніхто й не замислюється. Пропонуємо пройти нашу медіавікторіну для більшого ознайомлення з цим святом.

«Корисні сайти для самоосвіти»

У сучасному світі, де у більшості людей є доступ до мережі інтернет, бути освіченим спеціалістом у певній галузі — не означає закінчити університет та отримати державний диплом. Адже у віртуальному просторі є все необхідне, аби освоїти безліч спеціальностей. Звісно ж, лікарем ви за допомогою інтернету не станете, але, наприклад, можете вивчити основи дизайну, стати копірайтером чи освоїти базові знання з філософії. Ми пропонуємо вам добірку різноманітних онлайн-ресурсів для самоосвіти.

«PROкозаків»

14 жовтня ми святкуємо День українського козацтва. Його почали відзначати в Україні з 1999 року. Козацтву належить особливе місце в історії України та українського народу. Адже про видатну силу цих мужніх та відважних воїнів знають усі на світі.
А чи все так добре ми з вами знаємо про них? Пропонуємо відповісти на запитання медіавікторини «PROкозаків»!

Книжкові виставки

«Таємничими провулками Чехії»

Відділ мистецтв ХОБЮ запрошує в дивовижний віртуальний тріп «Таємничими провулками Чехії» , який крок за кроком відкриє вам найтаємничіші куточки цієї країни.
Ви потрапите в невеличку мандрівку магічними провулками Праги. Серед прекрасних палаців, величних собори та вузьких вуличок ховається дивовижна атмосфера з містичним присмаком й яскравими історіями, створених на основі легенд і оповідань.

«Знайомство з мистецтвом»

МИСТЕЦТВО НАВКОЛО НАС – у парках, на стінах будівель, … а особливо на сторінках цієї книги. Адже тут ти знайдеш визначні пам’ятки світового мистецтва, які зазвичай можна побачити лише в музеях. Тож якщо ти хочеш торкнутися до світу прекрасного, а разом з тим створити й власний шедевр, відділ мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва презентує книгу «Знайомство з мистецтвом».

«Не кажи —не вмію, а кажи — навчусь»

Як каже народна мудрість, вчитися ніколи не пізно. Команда ХОБЮ повністю згодна з цим твердженням. Поки ти вчишся, твій мозок залишається молодим. Саме тому важливо навчатися протягом усього життя. Тим більше у сучасному світі розвиток технологій усіляко сприяє цьому процесу. З 11 по 17 вересня проходить Тиждень освіти дорослих — міжнародна ініціатива, яка проводиться з 1999 року під егідою ЮНЕСКО. Працівники нашої бібліотеки проводять курси, тренінги, майстер-класи для дорослих вже не перший рік. І завжди готові йти назустріч громаді та долучатися до подібних ініціатив. Пропонуємо переглянути нашу медіапрезентацію, де ви зможете знайти корисну інформація для себе.

«У полум’ї війни»

Війна — це завжди страшно. У ці вересневі дні увесь світ відзначає 75- ті роковини закінчення Другої світової війни. Ця війна тривала довгих 6 років та один день, і вважається найкривавішою та найжорстокішою війною в історії людства. Мільйони людей були закатовані в концентраційних таборах, міста були зруйновані. За підрахунками істориків, людські жертви становлять більше 60 мільйонів осіб. Саме під час подій цієї війни було скинуто перші атомні бомби, що призвело до численних жертв та страшних екологічних наслідків. Пам’ять про жахіття війни важлива тим, щоб у сучасних реаліях не допустити повторення подібного.

Книжкові виставки

1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12