ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Відеопрезентація "Життя після 24-ого"

Доброго вечора, ми з України! Ми – це мільйони людей, для яких життя розділилося на "до" та "після" 24-ого лютого 2022 року. Того дня ми змінилися – болісно і безповоротно. Змінилися, але не здалися і не опустили руки. Бо ми – #нація_незламних! Про те, як українці живуть, тримаються і продовжують свою боротьбу, нова відеопрезентація від Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Медіапрезентація "Дезінформація та маніпуляції"

Друзі! Харківська обласна бібліотека для юнацтва дуже хоче, аби в цьому протистоянні гібридній війні всі ми, українці, були якомога менш вразливі до дезінформації та маніпуляцій. Тож наша бібліотека створила це чудове відео з практичними порадами. Комусь воно стане в нагоді, щоб наважитися змінити власні звички та убезпечити свій особистий ментальний простір від численних фейків і брехні. Хтось зможе знайти в пропонованих діях свого роду check list з підтвердженням того, що з його або її інформаційною гігієною все ок. А когось цей контент, можливо, мотивує продовжувати натхненно працювати над собою та доводити свої аналітичні навички до автоматизму. У будь-якому разі приємного і корисного перегляду.

Правовий інтенсив "Конституція від А до Я"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва вітає всіх з Днем Конституції України. Ми маємо читати і знати свою Конституцію. Щоб розбудовувати сильну європейську Україну. Країну, на яку захочеться рівнятися іншим. Країну, де не нехтують законами. Країну відповідальних і небайдужих співгромадян. СУПЕРкраїну, обриси якої промальовуються просто зараз. Ну а щоб нагадати про важливість Конституції, звернути увагу на ключові моменти та найцікавіші нюанси, ми підготували невеликий правовий онлайн-інтенсив. Зі святом, Україно!

Онлайн-екскурс "Україна в Другій світовій війні"

2022 рік для українського народу болісно, криваво і страшно зримувався з подіями Другої світової війни. Погано вивчені уроки минулого зробили можливою нову катастрофу в самісінькому центрі Європи.
До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні Харківська обласна бібліотека для юнацтва підготувала онлайн-екскурс "Україна в Другій світовій війні". Бо ми маємо знати і пам’ятати, щоб знову вистояти і перемогти.

"Символи Української Держави"

Державні символи є важливим атрибутом сучасної держави, складовою її конституційного ладу. Символи нації, створені нею в процесі власного державотворення, з часом, як правило, стають державними у результаті їх закріплення на законодавчо-правовому рівні. Пропонуємо переглянути медіапрезентацію до 30 річниці офіційного затвердження Державних символів.

«Доленосна зустріч»

Таємничі речі можуть статися з нами в будь-яку мить, а несподіванки чекати за наступним поворотом. Тому якщо ти не боїшся викликів та бажаєш пригод? Ми пропонуємо пройти нашим віртуальним лабіринтом «Доленосна зустріч» та дізнатися з ким ти зустрінеш День Святого Валентина.

Книжкові виставки

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16