ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

"Життя видатних книг: Цікаві факти про відомі літературні твори"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва пропонує цікаві факти і невідомі деталі створення улюблених книг, про які ви, можливо, навіть гадки не мали.

Книжкові виставки

Виставки-інсталяції

«Казкотерапія: створюй свою казку разом з нами» (Виставка-інсталяція) Переглянути

«Мандруємо топ-музеями Європи»

Європа є одним з найбільш популярних напрямків серед мандрівників і туристів, охочих відвідати кращі музеї світу. Фахівці відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва підготували для вас віртуальну виставку «Мандруємо топ-музеями Європи».
Тут можна знайти багато цікавого! Від вражаючого музею карет в Лісабоні до незвичного музею брехні - погляньте на кращі музеї Європи, кожен з яких варто було б відвідати хоча б один раз у житті.

"Правові орієнтири"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва рекомендує до перегляду віртуальну виставку "Правові орієнтири", що допоможе вам у складній життєвій ситуації отримати безоплатну правову допомогу.

«Афганістан: погляд крізь роки»

15 січня 2019 року виповнюється рівно 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Хоч і минуло немало часу, але наслідки тієї війни й досі тяжіють над тими, хто був змушений брати в ній участь.
Віртуальна виставка «Афганістан: погляд крізь роки» присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На виставці представлені книги, в яких містяться спогади, воєнні фотографії та історичні факти тих важких років. Афганська війна, яка тривала майже 10 років, залишила значний слід у пам'яті як воїнів-інтернаціоналістів, так і тих, хто чекав їх вдома. І хоч вже пройшло багато років, та в пам’яті людей вона буде жити вічно.

«Сучасний український детектив»

Захоплюєтеся розгадуванням заплутаних історій? Любите вражаючі пригоди? Являєтеся прихильниками книг детективного жанру?
Тоді твори сучасних українських письменників саме для вас! Бо детективна література занурює читача в атмосферу таємниць та страху... При цьому незвіданість та небезпека постійно чатують поряд!.. Тому завжди треба бути насторожі!
Пропонуємо вам переглянути електронну книжкову виставку «Сучасний український детектив». Захоплюючі сюжети творів Кокотюхи А.А., Коломійчука Б.В., Куркова А.Ю., Волкова О.М., Лобусової І.І., Потаніної І.С. подарують вам незабутні години, даючи можливість проводити цікаві розслідування разом із героями!

Книжкові виставки

     1     2     3     4     5     6     7