ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

Книжкові виставки

"Від папірусу до Digital Book"

Кожна книга - це цілий світ, вона передає нам знання, накопичені багатьма поколіннями. Від перших символів на камені до самих просунутих носіїв інформації книга пройшла довгий, нелегкий шлях. Як і у кожної людини, у неї - своя доля, своя історія.
У цій виставці ми пропонуємо здійснити захопливу подорож у часі - від папірусу до Digital Book.

"Лялька-мотанка та її наступниці"

Лялька-мотанка є віддзеркаленням прадавньої культури і традицій наших пращурів-українців. Вона була поряд у різні періоди життя людини, оберігала та допомагала. Запрошуємо і вас приєднатися до світу давніх і сучасних ляльок, дізнатися про звичаї та як самому зробити оберіг чи добрий подарунок для близьких людей, переглянувши нашу електрону виставку "Лялька-мотанка та її наступниці".

"Ювілейний зореліт книг"

У книг, як і у людей, бувають різні долі. Деякі, не встигнувши з'явитися на світло, забуваються, а інші йдуть з нами по життю.
В 2018 році багато відомих книг і творів відзначають святкову дату з моменту їх написання чи видання. Всі вони є на полицях ХОБЮ. Запрошуємо шановних читачів знову зустрітися з улюбленими героями і зануритися в дивовижний світ читання.
Завітайте до нас! Вітчизняні перлини та скарби зарубіжної літератури чекають на вас!

«Нові надходження»

Шановні читачі! Хочемо поділитись з вами книжковими новинками нашої бібліотеки. Адже, ця нова хвиля літератури дуже яскрава, різножанрова та захоплююча.

     1     2     3     4     5     6     7