ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

«Пам'ять крізь роки» 85 років Голодомору 1932-1933 років

У кожного життя одне єдине.
Трагедія, коли людина гине…
Шалений біль, коли мре вся родина.
Але як підібрати слово, коли серед села життя нема?
І люди помирають злою смертю від голоду, що виснажив тіла…
Рік 1932. Рік 1933. Україна. Голодомор.
Чи маємо ми право забувати?
Віддай шану жертвам Голодомору - згадай та почуй їх….

«Харків – місто військової слави»

У тяжкі роки Другої світової війни, під час протистояння двох військ, Харків було зруйновано і знищено майже вщент, загинуло багато людей. Знадобилися десятки років аби Харків відновився і знов «розквітнув».
До дня визволення України від фашистських загарбників, обласна бібліотека для юнацтва запрошує разом побачити яким же було і стало наше місто після Другої світової війни, переглянувши електронну презентацію «Харків – місто військової слави».

"Образ Мартіна Лютера у живописі"

Мартін Лютер був видатним політиком і богословом. В часи, коли влада духовенства мала вплив на всі сфери суспільства й держави, Мартін Лютер, став єдиним, хто наважився кинути виклик церкві. Складені ним 95 тез дали основу новій релігійній течії - протестантизму, а також допомогли переглянути роль церкви та Бога у житті людей.
До відзначення в Україні 500-чя Реформації обласна бібліотека для юнацтва підготувала електронну виставку "Образ Мартіна Лютера у живописі", в якій зібранні відомі картини, що відображають постать великого реформатора та його діяльність.

«Культура та література Японії»

«Країна, де сходить Сонце» - саме так перекладається офіційна назва цієї східної країни «Ніппон коку». Вона вабить туристів, мандрівників, дослідників і, звичайно ж, наших читачів. Чому? Може через те, що, вірна давнім традиціям та надсучасна одночасно, вона не перестає дивувати? Пізнавати цю країну можна день за днем! Вона незвичайна та дивовижна!
Сподіваємось, що після перегляду віртуальної екскурсії до відзначення року Японії в Україні вам також захотілося б дізнатися більше про епоху Хейан, шлях від майко до "гейко", японські молодіжні субкультури, традиції, сьогодення та, звичайно ж, літературу!

     1     2     3     4     5     6