ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Медіапрезентації

«Одна, єдина, моя Україна»

Mедіапрезентація до Дня Соборності України.
Україна пройшла важкий шлях, щоб стати незалежною державою, єдиною та неподільною. Тож відзначення Дня Соборності знову поєднує українців, підкреслює їхній патріотизм та готовність об’єднатися заради рідної країни.

«ХІХ ст.. представляє. Суперзірки української літератури. Іван Карпенко-Карий»

(Медіавікторина).
Третій герой наших медіавікторин — Іван Карпенко-Карий. Людина з цікавою долею та неймовірним талантом, який його супроводжував упродовж усього життя, незважаючи на злети та падіння. Проходьте нашу вікторину та дізнавайтесь цікаві факти про цього видатного українського діяча.

«Напрями сучасного мистецтва»

Сьогодні мистецтво об’єднує сотні напрямів та стилів, що хвилюють й зацікавлюють незалежно від часу, минулого чи майбутнього. Адже мова мистецтва вічна, але кожного разу вона лунає по-новому. Якою ж мовою говорить сучасне мистецтво, ми запрошуємо вас познайомитись у віртуальній вистаіці відвідділу мистецтв «Напрями сучасного мистецтва».

«Вартові просвіти»

Віртуальна виставка до 175-річчя Кирило-Мефодіївського товариства.
Кирило-Мефодіївському товариству належить визначне місце в розвитку національно-політичної та історичної думки, становленні української ідеї. Також члени братства займалися науковою роботою, виступали з лекціями в навчальних закладах Києва, піклувалися про розвиток народної освіти, збирали кошти на відкриття народних шкіл, написання і видання нових книг.

«Атмосфера свята»

(Mедіапрезентація).
У короткі зимові дні так хочеться побільше позитивних емоцій! Сподіваємось, наша медіавікторина підніме ваш настрій і зробить атмосферу свят, що наближаються, казковою!!!

«Розберемося з кібербулінгом»

(Медіапрезентація).
У сучасному світі неможливо обійтися без інформаційних технологій, адже кожна сфера тісно пов’язана з їх використанням. Це і робота, і навчання, і дозвілля. Інтернетом користуються усі: і дорослі, і діти. А останнім часом широкого розголосу набуло питання кібербулінгу, яке стосується кожного. До вашої уваги медіапрезентація, в якій розкрито основні психологічні аспекти цього явища.

Книжкові виставки

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13