ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

Книжкові виставки

«Нове життя старих книг»

Змінюється час, цифрові носії все більше займають місця в житті людини, в інтер'єрі переважає мінімалізм, тому з'являється все більше книг, що стають зайвими. І щоб показати, що вони все ж мають цінність, за їх перевтілення взялися творчі люди.
Ці талановиті художники й дизайнери створюють не лише предмети інтер'єру, а й справжні витвори мистецтва з простих книг. Познайомитися з такими авторами, а також переглянути їх творчі роботи ви зможете під час перегляду електронної виставки «Нове життя старих книг», створеної співробітниками відділу мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва до Всеукраїнського дня бібліотек.

"Прапорові барви України"

23 серпня українці відзначають величне свято - День Державного Прапора України.
Прапор - це офіційний знак, який символізує суверенітет держави. Сполучення синього та жовтого кольорів - одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів усіх континентів. У Київській Державі його використовували ще до прийняття християнства. А що ж означають ці кольори? Цікаво?
Історія народження прапора України, вигадки та міфи про державний стяг, колорит народних традицій та багато іншого чекають вас на сторінках книжок, представлених у нашій віртуальній міні подорожі. Вважайте, що ви вже отримали на неї офіційне запрошення з нагоди свята!
Вітаємо вас і від усього серця бажаємо, щоб ваше життя було яскравим і багатим, як кольори нашого державного стягу: блакитним, як мирне небо, та жовто - золотистим, як пшеничні поля України!

"Ювілейний зореліт книг"

У книг, як і у людей, бувають різні долі. Деякі, не встигнувши з'явитися на світло, забуваються, а інші йдуть з нами по життю.
В 2018 році багато відомих книг і творів відзначають святкову дату з моменту їх написання чи видання. Всі вони є на полицях ХОБЮ. Запрошуємо шановних читачів знову зустрітися з улюбленими героями і зануритися в дивовижний світ читання.
Завітайте до нас! Вітчизняні перлини та скарби зарубіжної літератури чекають на вас!

Книжкові виставки

"Від папірусу до Digital Book"

Кожна книга - це цілий світ, вона передає нам знання, накопичені багатьма поколіннями. Від перших символів на камені до самих просунутих носіїв інформації книга пройшла довгий, нелегкий шлях. Як і у кожної людини, у неї - своя доля, своя історія.
У цій виставці ми пропонуємо здійснити захопливу подорож у часі - від папірусу до Digital Book.

"Лялька-мотанка та її наступниці"

Лялька-мотанка є віддзеркаленням прадавньої культури і традицій наших пращурів-українців. Вона була поряд у різні періоди життя людини, оберігала та допомагала. Запрошуємо і вас приєднатися до світу давніх і сучасних ляльок, дізнатися про звичаї та як самому зробити оберіг чи добрий подарунок для близьких людей, переглянувши нашу електрону виставку "Лялька-мотанка та її наступниці".

     1     2     3     4     5     6     7