ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

«Василь Шкляр: золотий письменник України»

Медіапрезентація до ювілею письменника.
Василь Шкляр — один з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книжка стає бестселером. Успіх його романів приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами…

Медіапрезентації

«до Дня пам’яті і примирення»

Бойові дії зміщуються: десь ще тривають бої, а десь вже намагаються налагодити відносно мирне життя. Чи замислювались ви коли небудь, як почуваються люди відірвані від своєї Батьківщини в евакуації? А, що відбувається на захоплених територіях? Медіапрезентація до Дня пам’яті і примирення пропонує короткі факти про життя в часи війни, а ви просто увімкніть свою уяву.

«Сонячними берегами Болгарії»

Болгарію можна описати одним-єдиним словом – перець! І не тому, що він в більшості випадків «болгарський», а тому що ця країна – яскрава, сонячна та дуже свіжа. відділ мистецтв запрошує у віртуальну подорож «Сонячними берегами Болгарії». Ця країна заряджає позитивом, енергією та сонячним теплом. Тож приєднуйтесь, та заряджайтесь разом з Обласною бібліотекою для юнацтва !!!

«Пасхальні рецепти від зірок»

Медіапрезентація до Великодня.
Наближається Великдень. Господині будуть прикрашати оселі, розписувати крашанки, пекти паски. Ми підготували добірку рецептів від відомих людей України. Тож знаходьте рецепт собі до душі, експериментуйте та готуйтеся до Світлої Пасхи!

«#WorldHealthDay або #Всесвітнійденьздоров’я»

Щорічно 7 квітня світ відзначає #WorldHealthDay або #Всесвітнійденьздоров’я. Принципи здорового способу життя повинні бути ключовим елементом для кожної людини, оскільки вони надають позитивний вплив на здоров’я і благополуччя, причому не тільки фізичне, а й психічне. Харківська обласна бібліотека для юнацтва підготувала деякі правила здорового способу життя, які допоможуть у догляді за тілом і розумом.

Книжкові виставки

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13