ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Книжкові виставки

«Фантастичні звірі на книжкових полицях бібліотеки» Переглянути

Новорічні книжки

Зима - це найкращий час для читання книг, коли ти, закутавшись у теплий плед і попиваючи гарячий чай, поринаєш у вигаданий автором світ. Тож, якщо ви не знаєте що почитати напередодні новорічних свят, Харківська обласна бібліотека для юнацтва залюбки допоможе вам у виборі книжки!
У цій віртуальній виставці ми підібрали для вас книжки, які наповнені передріздв'яною радістю та допоможуть створити святковий новорічний настрій! Пориньте у чарівну атмосферу Різдва!

Вітаємо з Днем працівника освіти!

Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління.
Кожен проведений вами урок - це маленьке життя, захоплююче та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день ми вам бажаємо натхнення, тепла, благополуччя, свята кожен день, нехай вас цінують.
Ми вдячні за чарівний світ, який ви відкрили для нас!

«Образи лицарів українського народу»

Запорізька Січ як один з найяскравіших епізодів історії України, як самобутнє і багатовимірне культурне явище приваблювала художників завжди. Героїчний образ козацтва знайшов своє втілення у багатьох літературних і живописних творах. І такий інтерес не випадковий, адже у національній свідомості цей символ знайшов сакральний сенс оберега, і його пізніші інтерпретації існують не просто як данина пам'яті предків, але як знак, свободи, справедливості, мирного життя і творчості після перемоги.
І у нашій віртуальній виставці «Образи лицарів українського народу» ви знайдете найвідоміші картини про життя козаків та різнобічне бачення цього символу різними митцями.

«Закерзоння. Злочин без терміну давності»

До 75-річчя початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках.
У 2019 році виповнюється 75 років від початку депортації українців —корінних мешканців Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. Дана річниця відзначається на державному рівні.
Пропонуємо переглянути віртуальну виставку «Закерзоння. Злочин без терміну давності», щоб розібратися з історичними фактами про події цих років, спогадами очевидців примусового переселення, а також здійснити віртуальну мандрівку пам'ятними місцями вшанування жертв депортації.
Події тих років ще раз нагадують про те, наскільки важко людині прощатися з рідним краєм, рідною домівкою і як сильно треба дорожити усім тим, що ми маємо зараз… Вшануємо пам'ять невинних жертв разом!

Книжкові виставки

     1     2     3     4     5     6     7     8