ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Книжкова виставка «Magic world»

Ви вже бачили чарівні тримачі для книжок, які зробила своїми руками завідувачка проблемно-аналітичним відділом нашої бібліотеки Тетяна Смєкалова? На нашій виставці «Magic world» ви можете знайти Алісу, яка потрапила до країни див, таємничих та жахливих чудовиськ, неймовірних драконів, а також чарівні атрибути всесвіту Гаррі Поттера. Завітайте до нас – і ви потрапите у чарівний світ містики та магії.

"Винаходи і винахідники"

Українці завжди славилися креативністю та екстраординарними розробками. Ми створили для світу електричний трамвай, гасову лампу, ракетні двигуни, рентген та гвинтокрил, вигадали поштовий індекс та гіпсову пов’язку. Пропонуємо добірку цікавих і корисних винаходів талановитих українців, які зробили свій внесок у розвиток технологій та зміну світу на краще загалом. Нам є чим пишатись і є в кого вчитись!
Українці - талановита нація і цей перелік винаходів цьому доказ.

«WOW-новинки», частина 4 «Психологія для всіх»

Література психологічного жанру завжди користується великою популярністю. На віртуальній книжковій виставці представлені корисні нові і популярні видання, що стосуються дитячої та підліткової психології. Також це книги, що вчать ніколи не здаватися, розкривають таємниці функціонування нашого мозку та навчать відповідати на такі прості, але водночас, складні запитання. Читайте з користю!

«WOW-новинки», частина 3 «Цікавинки для дітей»

Нашим маленьким читачам пропонуємо прочитати яскраві та неймовірно цікаві книжечки! До вашої уваги казки, вірші, загадки як для самостійного читання, так і переглядув родинному колі. Нові видання, як завжди, радують якістю і красою! Майстерні ілюстрації гармонійно доповнюють кожну сторінку — малюкам обов’язково сподобається!

«WOW-новинки», частина 1 «Природа, що надихає»

Нова література — це завжди цікаво, весело, захоплююче! Пропонуємо вам ознайомитися з цими чудовими виданнями під час перегляду віртуальної виставки «WOW-новинки». У першій частині «Природа, що надихає» представлені як енциклопедичні та довідкові видання, так і художня література, яка буде до вподоби усім юним та досвідченим любителям природи. Тож гарного перегляду та до зустрічей у бібліотеці (тут ви знайдете ще більше корисного та цікавого)!

«WOW-новинки», частина 2 «Комікси»

Чи хотіли б ви побувати на екскурсії по водогінній станції, чи, наприклад, у вулику? А може вам до вподоби пригоди розбійників чи подорожі по лінії часу? Якщо так, то ласкаво просимо до бібліотеки — читати комікси! До вашої уваги презентуємо декілька серій: від коміксів історичної тематики до класики — пригод Людини-Павука та веселих історій смурфиків! Веселого вам читання!

«Код Володимира Дахна»

Володимир Авксентійович Дахно (1932-2006 рр.) – відомий український мультиплікатор, талановитий режисер і сценарист. Широку популярність Володимиру Дахну принесло авторство всіма знаної серії мультфільмів "Як козаки …". Мультсеріал відразу здобув величезну популярність, а харизматичні персонажі стали народними улюбленцями не тільки на Батьківщині, а й далеко за межами України. Герої мультфільмів «Як козаки …» є своєрідним національним символом. Володимир був одним з тих людей, які творять історію. Про життєвий і творчий шлях класика українського анімаційного мистецтва та майстра створення анімаційних проєктів відділ мистецтв пропонує дізнатися з унікального видання Алли Підлужної «Код Володимира Дахна».

"Дизайн інтер’єрів: підбірка креативних ідей"

Відділ мистецтв представляє віртуальну виставку "Дизайн інтер’єрів: підбірка креативних ідей". Пропонуємо нашим користувачам переглянути цікаві ідеї для створення гармонійного і вишуканого інтер'єру. Ви ознайомитеся з креативними і доступними для кожного читача книгами та журналами з декору та дизайну. Також до вашої уваги топ-15 чудових варіантів створення інтер'єру своїми руками.

Книжкові виставки

«Шоколадоманія»

Люди полюбляють шоколад настільки сильно, що 1995-го року у Франції запровадили день шоколаду. Він так швидко набув популярності, що перетворився у Всесвітнє свято. Цей день відзначається щороку 11 липня. А щоб дізнатися більше цікавостей про цей улюблений смаколик, пропонуємо пройти невеличкий тест у медіавікторині до Всесвітнього дня шоколаду.

«Книга у відпустку»

Літо - час відпусток і подорожей. Але завжди можна знайти час для читання. Харківська обласна бібліотека для юнацтва підготувала для вас добірку книг для приємного відпочинку.

     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10