ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Віртуальна галерея

Виставки-інсталяції

"Подорож починається з книги" (Виставка-інсталяція) Переглянути

«Сучасний український детектив»

Захоплюєтеся розгадуванням заплутаних історій? Любите вражаючі пригоди? Являєтеся прихильниками книг детективного жанру?
Тоді твори сучасних українських письменників саме для вас! Бо детективна література занурює читача в атмосферу таємниць та страху... При цьому незвіданість та небезпека постійно чатують поряд!.. Тому завжди треба бути насторожі!
Пропонуємо вам переглянути електронну книжкову виставку «Сучасний український детектив». Захоплюючі сюжети творів Кокотюхи А.А., Коломійчука Б.В., Куркова А.Ю., Волкова О.М., Лобусової І.І., Потаніної І.С. подарують вам незабутні години, даючи можливість проводити цікаві розслідування разом із героями!
А щоб переконатися в цьому, запрошуємовас до нашої бібліотеки!

«Квітка-Основ’яненко — видатний прозаїк, видатний драматург»

Григорій Федорович Квітка-Основ’яненко— перший український прозаїк, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури. Сюжети його творів віддзеркалюють те, що було знайоме і близьке самому автору—український народ, рідну Харківщину.
Митець поєднує у своїх творах і сентименталізм, і реальність, насичуючи їх ще й добрим гумором. Проза Квітки-Основ’яненка— це роздуми над людською долею. Його повісті та оповідання пройняті побожністю. Він настільки глибоко зображує всю дійсність того часу в сюжетах творів, що мимоволі потрапляєш в далеку історичну епоху, де можеш поглянути на вулички рідного міста, познайомитися зі своєрідним колоритом українського народу.
Пропонуємо вам переглянути електронну презентацію, присвячену 240-й річниці з дня народження видатного харків'янина Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, щоб детальніше ознайомитися з його життєвим та творчим шляхом.

     1     2     3     4     5     6     7