ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Віртуальна галерея

"Музика нескорених"

До Дня Героїв Небесної сотні обласна бібліотека для юнацтва підготувала електронну виставку "Музика нескорених". До неї увійшли найвідоміші пісні, які супроводжували події на Євромайдані.
Деякі з них були "народжені революцією", деякі існували давно, але на Майдані отримали абсолютно нове змістове наповнення. Але кожна мелодія надихала і підтримувала всіх тих, хто відстоював свободу та гідність.

«What is LOVE?»

Любов - зацікавлене, дбайливе і уважне відношення до того кого любимо. Про любов можна говорити довго, правильним проявам любові треба вчитися. Але якщо коротко, то любов - це безкорислива і радісна турбота.
Любов буває простою і складною, недовгою і нескінченною, ніжною і жорстокою. Буває злою і несправедливою, або ж навпаки, вселяє в нас силу і упевненість. Вона робить людей щасливими і примушує страждати. Так, любов буває різною і тим, хто не представляє свого життя без любові, пропонуємо ознайомитися з нашою електронною виставкою.

«Що ти знаєш про Німеччину»

Кожен знає, що існує така країна - Німеччина та може назвати кілька фактів про неї. Наприклад, що це країна з високим рівнем економіки, що її столицею є місто Берлін, а також, що німці дуже пунктуальні та стримані. Але ми можемо сміливо вам заявити, що цих знань буде недостатньо аби пройти нашу виставку-вікторину «Що ти знаєш про Німеччину».
Тож ми запрошуємо вас перевірити свої сили та ерудицію, а також дізнатися більше цікавих та маловідомих фактів про цю країну. Повірте, Німеччині та Харківській обласній бібліотеці для юнацтва є чим вас вразити!

«Культура та література Японії»

«Країна, де сходить Сонце» - саме так перекладається офіційна назва цієї східної країни «Ніппон коку». Вона вабить туристів, мандрівників, дослідників і, звичайно ж, наших читачів. Чому? Може через те, що, вірна давнім традиціям та надсучасна одночасно, вона не перестає дивувати? Пізнавати цю країну можна день за днем! Вона незвичайна та дивовижна!
Сподіваємось, що після перегляду віртуальної екскурсії до відзначення року Японії в Україні вам також захотілося б дізнатися більше про епоху Хейан, шлях від майко до "гейко", японські молодіжні субкультури, традиції, сьогодення та, звичайно ж, літературу!

"Мудрість піднебесної"

Китай і Україна, Україна і Китай… Ці дві країни започаткували своє знайомство ще у часи існування Київської Русі завдяки відомому Великому шовковому шляху, який частково проходив і територією нашої держави. З тих пір минуло багато часу і сьогодні відносини України і Китаю мають більш глибокі та всебічно розвинуті стосунки. Йде постійний культурний обмін між нашими народами. Письменники, артисти, науковці обмінюються досвідом під час візитів, влаштовуються культурні виставки, найвідоміші твори обох держав виходять у перекладі.
А ми запрошуємо вас прогулятися сторінками китайських книжкових видань. Адже саме література допомагає зрозуміти іншу людину і іншу країну. Тож, давайте поринемо у цю загадкову, цікаву та дивовижну Піднебесну.

"Закон України: що нового?"

Нові законопроекти, доповнення до них, укази, нормативні акти приймаються мало не щодня. Хіба можна слідкувати за всім цим, якщо юриспруденція не є справою вашого життя?!
Звісно ні. Але бути в курсі головних подій, провідних тенденцій в законотворчих процесах України, розуміти їх наслідки - це не обов'язок свідомого громадянина, а його перевага та одна з визначних рис.
Водночас, юридична освіта бажана, але не обов'язкова умова правової грамотності. Варто лише гарно орієнтуватися у законодавстві та "тримати руку на пульсі" правових змін.
Тож, сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись з деякими цікавими джерелами актуальної правової інформації. Час долучатися до право-свідомих громадян!

«Пам'ять крізь роки» 85 років Голодомору 1932-1933 років

У кожного життя одне єдине.
Трагедія, коли людина гине…
Шалений біль, коли мре вся родина.
Але як підібрати слово, коли серед села життя нема?
І люди помирають злою смертю від голоду, що виснажив тіла…
Рік 1932. Рік 1933. Україна. Голодомор.
Чи маємо ми право забувати?
Віддай шану жертвам Голодомору - згадай та почуй їх….

«Харків – місто військової слави»

У тяжкі роки Другої світової війни, під час протистояння двох військ, Харків було зруйновано і знищено майже вщент, загинуло багато людей. Знадобилися десятки років аби Харків відновився і знов «розквітнув».
До дня визволення України від фашистських загарбників, обласна бібліотека для юнацтва запрошує разом побачити яким же було і стало наше місто після Другої світової війни, переглянувши електронну презентацію «Харків – місто військової слави».

     1     2     3     4     5     6