ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

УДК 37-055.25
Д 44

«Дівчаче дозвілля на всі 100%»

Чим займатися у вільний час і як його спланувати? Як з користю та радістю провести відпочинок? Які розваги обрати з друзями чи якщо ти сама? На ці та багато інших питань щодо твого дозвілля ти знайдеш відповіді у цій книжці, зрозумієш, як отримати справжню насолоду, відновити фізичні та душевні сили. А також багато ідей для самореалізації, творчого прояву твоєї особистості. Тож відпочивай... але з користю для себе!

Дівчаче дозвілля на всі 100% / уклад.: Н. В. Зотова; мал. Є. Житник. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2020. – 368 с.

УДК 37-055.15
О 13

«Обережно: хлопці!»

Що робити, коли відбуваються зміни з тілом і душею? Коли виникає безліч запитань, про які ти соромишся запитати в батьків, а у твоїй голові замість формул літають флюїди кохання? Як не вчинити дурниць, не заблукати в лабіринтах почуттів і розібратися в психології дивних створінь - хлопців? Ця книга дасть відповіді на ці й багато інших запитань, істотно полегшить життя і підліткам, і батькам, а також порадить, навчить, підкаже.

Обережно: хлопці! / уклад.: Н. В. Зотова; мал. А. Л. Савицької. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2020. – 304 с. – (Серія «Цілком таємно»).

УДК 611.12
Ш 36

Лена Шеберг «Душевні факти про серце»

Чи знаєш ти, що серце людини — таке ж унікальне, як і відбитки пальців? Що найменша в світі пташка колібрі має найбільше у світі серце відносно розмірів свого тіла? Чи знаєш, чому судини сині, якщо кров червона? Але ти точно знаєш, що складене з пальців серце — жест, що означає любов і вдячність. У серці стільки цікавого! Тож вперед у подорож до його найпотаємніших куточків!

Шеберг, Л. Душевні факти про серце / Лена Шеберг; пер. зі швед. Г. Мамчур. – Харків: Видвництво «Крокус», 2019. – 45 с.: іл.

УДК 613.88
С 50

Юлій Смаль «Я і він»

Настає час, коли дитина починає цікавитися своїм тілом і ставити «незручні» для батьків запитання. У цій книзі маленькі й дорослі читачі, разом із допитливим шибеником Максом, у доступній формі дізнаються про те, як все влаштовано в хлопчиків та як ставитися до своєї інтимності; а також про гігієну і захист; про хвороби та причини надмірної уваги до свого тіла і, що найголовніше, про культуру і повагу. Це були б не ми, якби книга не вийшла веселою. Кожен хлопчик впізнає себе в образі Макса і проживе з ним всі важливі та інтимні моменти свого дослідження.

Смаль, Ю. Я і він / Юлія Смаль; Худ. А. Ола. – К.: Моя книжкова полиця, 2020. – 100 с.: іл.

УДК 821(450)
К 19

Барбара Кантіні «Мортіна та примарний друг»

Напередодні Нового року на Покинутій віллі з’являється таємничий хлопчик-привид. Звідки ж він узявся? Саме це й намагається з’ясувати Мортіна, дівчинка-зомбі, та її вірний пес Смуток. Мортіна на все зважиться заради друга: і відірве собі руки-ноги, і викине голову у вікно, і прокрадеться в церкву, і навіть… сховається в труні. Страшно? Авжеж! Історія про Мортіну здобула світову популярність і перекладена понад 20 мовами.

Кантіні, Б. Мортіна та примарний друг / Барбара Кантіні; пер. з італ. Є. Житник; іл. Б. Кантіні. – Харків: Видавничій дім “Школа”, 2020. – 48 с. – (Серія «Мортіна»).

УДК 821(450)
К 19

Барбара Кантіні «Мортіна та вередливий кузен»

Мортіна та її найкращий друг — пес Смуток породи левретка-альбінос живуть із тітонькою Домовиною і цілісінькі дні бавляться з привидами на Покинутій віллі. Та одного дня Мортіну спіткала неприємність. Ні з того ні з сього діти з селища, друзі Мортіни, завітали на віллу, бо отримали загадкові запрошення. І це саме тоді, коли тітонька Домовина десь зникла. А тут ще й де не взявся страшенно вередливий кузен Ділберт, який приїхав їх провідати.

Кантіні, Б. Мортіна та вередливий кузен / Барбара Кантіні; пер. з італ. Є. Житник; іл. Б. Кантіні. – Харків: Видавничій дім “Школа”, 2020. –48 с. – (Серія «Мортіна»).

УДК 821(73)
А 42

Карина Аксельссон «Модель під прикриттям. Модний злочин»

Поїздка на Тиждень моди до Парижа! Здається, кращого подарунка для 16-річної дівчини і не вигадаєш. Але тільки не для Аксель. Розкриття злочинів та розгадування таємниць цікавить її значно більше за тренди, бренди і нові колекції. Проте дівчині таки доведеться з головою зануритися у світ високої моди і навіть стати моделлю під прикриттям. Щоб розкрити головну справу свого життя і знайти зниклу відому паризьку дизайнерку, Аксель готова на все — навіть піддатися тортурам щипчиками для вій і високими підборами.

Аксельссон, К. Модель під прикриттям. Модний злочин / Карина Аксельссон; пер. з англ. Марії Чайковської. – Харків: Вид-во “Жорж”, 2019. – 472 с.

УДК 167. 23
А 84

Нік Арнольд «Інструменти, роботизація й безліч ґаджетів»

Захоплива енциклопедія познайомить юних дослідників з історією технологій, що змінили життя людства: від кам’яного клина до космічних ноу-хау. Вчені команди STEM відкриють читачам «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бактерії, зробити справжню батарейку, сконструювати руку робота, вирощувати рослини у космосі? Про все це і багато іншого дізнавайся зі сторінок цієї книги.

Арнольд, Н. Інструменти, роботизація й безліч ґаджетів / Нік Арнольд; пер. з англ. О. М. Чмовж; іл. Х. Бачинські. – Харків: Видавництво “Талант”, 2020. – 80с. – (Серія «Квест STEAM»).

УДК 37-055.25
Ч 75

Анієла Чольвіньська-Школик «Як витримати хлопців»

Хлопці здатні в одну мить розізлити нас, а вже за хвилину розсмішити дотепним жартом чи зворушити милою витівкою. Ну як їх витримати і не з’їхати з глузду?! Прочитай порадник, і дізнаєшся, якими хлопці є насправді і чому саме такими. Окрім того, знайдеш відповіді на інші питання, які цікавлять тебе щораз більше: про що і як розмовляти з хлопцем, як поводитися на побаченні і вгамувати у собі вир суперечних почуттів. Дізнайся більше про світ хлопців, щоб краще й певніше почуватися в їхньому товаристві.

Чольвіньська-Школик, Анієла. Як витримати хлопців / Анієла Чольвіньська-Школик; пер. з польськ. Ірини Тучапської. – Харків: Юнісофт, 2020. – 160 с.: іл.

УДК 821(450)
К 19

Барбара Кантіні «Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху»

Маленька Мортіна дуже відрізняється від інших дітей, бо вона є… дівчинкою-зомбі. Мешкає Мортіна на Покинутій Віллі з тітонькою Домовиною та вірним песиком породи левретка на ім’я Смуток. Найбільше у світі Мортіна хоче знайти друзів, з якими можна бавитися і розважатися. Але їй заборонено потрапляти на очі дітям із селища, бо вони можуть її злякатися. Аж ось одного дня з’являється гарна нагода — свято Гелловін, коли Мортіні не треба навіть маскуватися під костюмом монстра…
Але що може статися, коли інші діти дізнаються, що насправді вона не надягала маски і що її вигляд — це зовсім не маскарадний костюм?..

Кантіні, Б. Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху / Барбара Кантіні; пер. з італ. Є. Житник; іл. Б. Кантіні. – Харків: Видавничій дім “Школа”, 2020. – 48 с. – (Серія «Мортіна»).

УДК 37-053.6
Ч 75

Анієла Чольвіньська-Школик «Як витримати дорослих»

Ну як їх витримати? Це питання, напевно, спадало тобі на думку вже не раз, коли доводилося терпіти батьківські нарікання, незадоволені й розчаровані погляди. О так, хіба цим дорослим догодиш?! А коли до того додати ще й проблеми у школі, складні взаємини з однолітками і перехідний вік загалом, то дуже важко дивитись на світ крізь рожеві окуляри... Тобі здається, що навколо суцільний хаос і годі зрозуміти, як чинити правильно. Якщо хочеш упоратися з усім тим жахіттям, відкривай «Порадник підлітка».
Тут знайдеш багато корисного. Дізнаєшся, між іншим, як порозумітися з учителями, спланувати своє навчання і справи так, щоб мати більше часу для розваг.

Чольвіньська-Школик, Анієла. Як витримати дорослих / Анієла Чольвіньська-Школик; пер. з польськ. Ірини Тучапської. – Харків: Юнісофт, 2020. – 160 с.: іл.

УДК 52: 087.5
А 92

Стюарт Аткінсон «Котячий путівник нічним небом»

Підведи погляд й уважно подивися на нічне зоряне небо. Що ти там бачиш? Безмежний Всесвіт приховує безліч таємниць, які кличуть тебе у незабутню подорож! Та перш ніж вирушити в зоряну мандрівку, дізнайся, як правильно до неї підготуватися, в яку пору року краще спостерігати за нічним небом і що на ньому можна побачити. Разом із досвідченим гідом-звіздарем, кішкою Феліцією, ти навчишся знаходити і впізнавати найвідоміші сузір'я та планети, помилуєшся полярним сяйвом і дослідиш найвіддаленіші куточки космосу.
Наукові факти, легенди, корисні поради — у цьому путівнику є все, що необхідно знати майбутньому досліднику зоряного неба.

Аткінсон, Стюарт. Котячий путівник нічним небом / Стюарт Аткінсон; пер. з англ. Ганни Яновської. – Харків: Вид-во “Жорж”, 2019. – 64 с.

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12    13    14