ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

УДК 821(94)
М 30

Алан Маршалл “Шепіт на вітрі”

Знаменита повість-казка відомого австралійського письменника Алана Маршалла про неймовірні пригоди Пітера та його друзів, з якими він потоваришував, коли шукав Прекрасну Принцесу. І саме друзі допомагають йому визволити її і одружитися з нею.
З кожною доброю справою Пітер крок за кроком і сам стає Прекрасним Принцом...

Маршалл, Алан. Шепіт на вітрі: повість-казка / Алан Маршалл; пер. з англ. О. Гавури. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. - 224 с.

УДК 821(438)
К 71

Барбара Космовська, Ґжеґож Касдепке «Великий вибух, або К. проти К.»

У віртуальному cвiтi багато пepeвaг: зoкpeмa, там мoжнa бути ким зaвгoднo i писати про себе що xoчeш. Мoжнa вигaдувaти icтopiї, фaнтaзувaти, виcтaвляти якicь фoтки. Мoжнa бути кpутим i клacним! Вce oднo ж нixтo не знaє, як уce є нacпpaвдi. Тa чи довго можна вдaвaти з себе кoгocь? I що cтaнeтьcя, коли правда зненацька вийдe нaзoвнi?

Космовська, Б. Великий вибух, або К. проти К/ Барбара Космовська, Ґжеґож Касдепке; худож. Анна Вєльбут; пер. з польської Д. Гук. – Харків: ВД «ШКОЛА», 2020. – 176 с.

УДК 821(450)
К 19

Барбара Кантіні «Мортіна і таємниче озеро»

Нарешті настав час для поїздки! Мортіна та її родина не їздили у відпустку вже 100 років! Аж ось вони прямують на віллу Дурничку, де живе тітонька Мегера й кузен Ділберт. На відпочинку на них чекають несподівані труднощі: виявляється, що якийсь нотаріус хоче виставити їхню віллу на продаж! Чи зможуть вони знайти спосіб повернути віллу?

Кантіні, Б. Мортіна і таємниче озеро / Барбара Кантіні; пер. з італ. Є. Житник; іл. Б. Кантіні. – Харків: Видавничій дім “Школа”, 2020. – 56 с. – (Серія «Мортіна»).

УДК 001.1
С 88

Колін Стюарт «Дивовижні атоми та хаос матерії»

Команда талановитих науковців знайомить читачів із дивовижним світом відкриттів та дослідів. У цій книзі ти знайдеш експерименти, що відкриють цікавий науковий світ у повсякденному житті. Ти зможеш зробити власний компас, стати геологом і вивчати гірські породи, зробити вулкан вдома і спостерігати за дощем у склянці… А ще дізнаєшся багато цікавинок і напевно відкриєш у собі талант ученого.

Стюарт, К. Дивовижні атоми та хаос матерії / Колін Стюарт; пер. з англ. О. М. Чмовж; іл. А. Брандов. – Харків: Видавництво “Талант”, 2020. – 80с. – (Серія «Квест STEAM»).

УДК 821(477)”1917/…”
Ч 42

Валентин Чемерис «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання»

У ваших руках чудова гумористична повість про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення. Героїчні, а часом і безглузді вчинки підказують Вітьку Горобцю шлях до серця Галі Козачок. Повість входить до шкільної програми та буде цікавою широкому колу читачів.

Чемерис, В. Вітька + Галя, або Повість про перше кохання/ Валентин Чемерис. – Львів: Апріорі, 2018. – 124 с.

УДК 821(73)
Р 24

Рейчел Рені Рассел «Щоденник Ніккі»

Незабаром у школі пройде талант-шоу, в якому планують взяти участь більшість школи. Подейкують, що кандидатів на перемогу два — Маккензі та Максвелл. Проте Маккензі вже склала план, як збільшити свої шанси на перемогу: а) зняти компрометуюче відео з Ніккі; б) взяти до своєї танцювальної команди Хлою та Зої. Невже дівчатка погодяться на її пропозицію і принесуть Маккензі довгоочікувану перемогу?

Рассел, Рені Рейчел. Щоденник Ніккі 3: Не така все й талановита поп-зірка / Рейчел Рені Рассел; пер. з англ. І. В. Тимошенкова. – Харків: Вид-во “Ранок”, 2019. – 320 с.: іл.

УДК 167. 23
А 84

Нік Арнольд «Фантастичні сили і неймовірні машини»

Вражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! Разом із командою STEM — вченими та їхніми роботами-помічниками — ти спроєктуєш різні машини та механізми. Довідаєшся, як зробити реактивну ракету, як працює гідротехніка, як конструюють летючі потяги, в чому секрет парових двигунів… А ще про те, в чому полягає робота інженерів-екологів і як захищати довкілля.

Арнольд, Н. Фантастичні сили і неймовірні машини / Нік Арнольд; пер. з англ. О. М. Чмовж; іл. Х. Бачинські. – Харків: Видавництво “Талант”, 2020. – 80с. – (Серія «Квест STEAM»).

УДК 821(477)”1917/…”
Щ 61

Наталія Щерба «Часодійна книга»

Ця книга є справжнім скарбом для всіх шанувальників циклу «Часодії». У ній зібрано безцінні відомості про ключників і часодіїв, про Ефлару з її розкішними замками та неймовірними істотами, оповідки про таємничі події, які згодом вплинули на весь часодійний світ. А найголовніше — авторка поведе шанувальників часодійної історії у сиву давнину, до самісіньких витоків часодійства — того легендарного дня, коли Час став безцінним!

Щерба, Н. Чвсодійна книга / Наталія Щерба, пер. з російської Н. Косенко; іл. О. Закис. – Харків: ВД «ШКОЛА», 2020. – 184 с.- (Серія «Часодії»).

УДК 821”438”
Е 43

«Езопові байки»

Ця книжка – збірка байок напівлегендарного давньогрецького поета-байкаря Езопа. Його герої – здебільшого звірі, тварини, рослини, але насправді Езоп зображає людей, викриваючи їхні вади – лукавство, брехливість, боягузство, нещирість. Байкар висміює й засуджує ці негарні риси, властиві деяким людям, протиставляючи їм правдолюбство, хоробрість, чесність.

Бінг, Дж. Моллі Мун і музичне чудовисько / Джорджія Бінг; перекл. з англ. Є. Коротявої, Н. Косенко; іл. М. Пузиренко. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2018. – 240 с. – (Серія “Моллі Мун”).

УДК 821(477)”1917/…”
Н 72

Тетяна Новацька-Тітаренко “Завтра новий день, або На гілці старої яблуні”

Маргарита мріє мати те, що для багатьох її однолітків норма: брендові модні речі, дорогі ґаджети, заможних батьків. А ще хоче не проводити вихідні та канікули в селі, а тусити разом із друзями в місті. І звісно, задивляється на найвродливішого хлопця в школі — Ігоря. Сумує, що замість дискотек чи зустрічей з подружкою Нелею вимушена їздити з дідусем Степаном у село. Там на неї вірно чекає друг Вітька. Але хіба він просто друг? Чи між ними щось більше, скажімо, кохання? Бо саме так вирішують однокласники й беруть Ритку на кпини. І все б нічого, але й Неля приєднується до гурту, насміхається з Рити. І це справді жорстоко. Несправедливо.]

Новацька-Тітаренко, Тетяна. Завтра новий день, або На гілці старої яблуні / Тетяна Новацька-Тітаренко; іл. Надії Міцкевич. – К.: Час майстрів, 2020. – 80 с.: іл. – (Серія “Рекомендуємо прочитати”).

821 (477)”1917/…”
Д 58

Наталія Довгопол «Шпигунки з притулку “Артеміда”»

Ця книжка — перепустка у світ гостросюжетних пригод, шпигунських місій і небезпечних мандрів, де кожен день — це випробування на сміливість і силу духу, а здатність працювати в команді є чи не єдиним шансом на спасіння. 1907 рік. В одному з київських театрів стається сутичка. Поважний австрійський пан прилюдно звинувачує хлопчика-посильного в крадіжці. Без тіні страху підліток відкидає звинувачення, ще не підозрюючи, що це його перший іспит, запрошення в нове життя. Під зеленим картузом літній австрієць гер Фрідріх розгледів не лише перевдягнене дівчисько, а ще й потенційну вихованку для свого сирітського притулку — таємної школи «Артеміда», де готують професійних шпигунок.

Довгопол, Н. Шпигунки з притулку “Артеміда” / Наталія Довгопол. – Харків: Vivat, 2019. – 304 с. – (Серія «Художня література»).

УДК 613
О 46

Дарка Озерна «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя»

У книжці «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» зібрані актуальні рекомендації щодо різноманітних налаштувань важливих аспектів нашого життя: раціону, налагодження ваги і сну, управління стресом, фізичної активності та медичних обстежень. Авторка аргументує кожну тезу, спираючись на сучасні наукові дані, медичні рекомендації та протоколи діагностики й лікування. Ви навчитеся зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я та способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки і не вдаватися до суворих обмежень. Ця книжка написана для і про сучасних українців та українок, з глибоким розумінням і емпатією до їхніх щоденних викликів.

Озерна, Д. Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя/ Дарка Озерна. – Київ: YakabooPublishing, 2020. – 160 с.: іл.

821 (477)”1917/…”
Т 35

Ярослава Терлецька, Галина Петросаняк «Різдвяний янгол»

Ці історії переносять у Карпати і в Різдво, як машина щастя. Адже саме там щастя було найоднозначнішим — у карпатському дитинстві Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк. Тут органічно сплітаються казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди.

Терлецька, Я. Різдвяний янгол: оповідки / Ярослава Терлецька, Галина Петросаняк. – Брустурів: Дискурсус, 2020. – 112 с.

УДК 821(477)”1917/…”
В 48

Юрій Вінничук “Збитошна пора”

До книжки «Збитошна пора» увійшли переважно автобіографічні оповідання автора, в яких багато гумору та веселих пригод.
Окрему рубрику складають любовні історії, які траплялися з автором в різний час.

Вінничук, Ю. Збитошна пора / Ю. Вінничук. – Львів: Апріорі, 2020. – 244 с.

УДК 821 (477) “1917/…”
Г 85

Саша Грищенко «Винятки із правил»

У героїв повістей та оповідання різні історії, але вони багато в чому подібні, бо - юні. Живуть емоціями. Прагнуть справжності. Шукаючи дружбу, наражаються на підступність. Іноді безголово відриваються. Як уміють б'ються за себе і знаходять себе. У них свій вимір праведного і грішного. І так живуть.

Гриценко, С. Винятки із правил: повісті; оповідання / Саша Гриценко. – Київ: ВЦ «Академія», 2018. – 128 с.

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12    13    14