ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

«Фіалки в березні»

Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує роман «Фіалки в березні» сучасної американської журналістки і письменниці Сари Джио, книги якої стали бестселерами в США та Європі. "Фіалки в березні" – це надзвичайне поєднання історії, таємниці та романтики. Звертаємо увагу, що це видання доступне для читачів нашого закладу завдяки програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

"Новинки літератури від Українського інституту книги"

Запрошуємо Вас на новинки літератури до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, отримані за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Знаходьте саме «свою» книгу!

УДК 821(477) “1917/…” З 34

Еліна Заржицька “Легенди про казаків”

Це перша книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Джеронімо Стілтон живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети "Гризун" - найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле.

Стілтон, Джеронімо. Відкриття Америки / Д. Стілтон. - Х.: Ірбіс Комікс, 2016. - 48 с.: іл.

УДК 821(477) “1917/…” Д 36

Сашко Дерманський “Нічийний хруль”

«Нічийний хруль» — історія про дружбу, випробування і пізнання світу, що розгортається на територіях нинішньої України у часи льодовикового періоду. Мамонтеня, носороженя й вовченя несподівано знаходять невідому істоту в бізонячій шкурі. Так починається жвава, сповнена небезпек та кумедна, як завжди у Сашка Дерманського, розповідь про друзів — юних мешканців лісу.

Дерманський, С. Нічийний хруль/ С. Дерманський; іл. Вероніка Котик. –Київ: Портал, 2020. – 36 с.

УДК 821(477) “1917/…” З 34

Еліна Заржицька “Пригоди динозавриків”

Щирі й добродушні герої — динозаврик Досвіт i його друзі — мріють створити команду рятувальників «До-ла-до». Чи вистачить їм відваги та винахідливості допомагати мешканцям лісу? Чи вдасться Досвіту врятуватися від страшних зубів алозавра?... Разом з героями цієї книжки читачі переживуть дивовижні пригоди, у яких найголовніше – вірна дружба. А також дізнаються багато цікавого про світанок нашої планети.

Заржицька, Е. Пригоди динозавриків: повість-казка/ Е. Заржицька. – Харків: Юнісофт, 2020. – 96 с.

УДК 821(410) Д67

Джулія Дональдсон “Cлідча Неллі та книжковий злодій”

У Пітерового собаки чудовий нюх. Але Неллі має й інші таланти — щопонеділка вона разом із Пітером приходить до школи і слухає, як діти читають. Хто ж, як не Неллі, прийде на допомогу, коли одного ранку виявиться, що всі книжки зникли зі школи! Хто міг їх забрати? І навіщо? Слідча Неллі готова все рознюхати…Динамічна розповідь про читання, бібліотеки і стосунки між маленьким хлопчиком і його дуже незвичайним собакою.

Дональдсон, Джулія. Cлідча Неллі та книжковий злодій: вірші/ Д. Дональдсон; пер. з англ. А. Хромової. – Харків: Читаріум, 2018. – 32 с.: іл.

УДК 821(485) В 53

Юйя Вісландер “Як мама Му поранилася”

Юйя Вісландер – шведська дитяча письменниця, відома своїми історіями про непосидючу корову Маму Му та про її вірного друга Ворона. Герої книжок Вісландер постійно потрапляють у різноманітні пригоди і намагаються виплутатись із кумедних халеп. Весела та винахідлива корова Мама Му не може спокійно випасатися на луці чи гойдатися на гойдалці. Адже їй так кортить втілити в життя найхимерніші ідеї! Добре, що давній друг Ворон завжди охоче їй допомагає!

Вісландер, Юйя. Як мама Му поранилася / Ю. Вісландер: пер. зі швед. Г. Кирпи. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2020. – 32 с.

УДК 821(438) П 14

Марцін Палаш “Ельф, де ти?”

Тільки-но Ельф, песик з притулку, знайшов собі нову домівку, як… загубився. Сам-один у великому лісі, далеко від своїх людей і затишної лежанки, він потрапляє в ще більшу халепу — злі люди кидають його до тісної клітки. Та Великий і Молодий, нові господарі Ельфа, точніше його нова сім’я, не сидять склавши руки і виходять на слід улюбленця. Заразом вони допомагають поліції у розслідуванні, Молодий знайомиться з дівчиною, а Великий знаходить нових друзів з антитерористичної бригади.

Палаш, М. Ельф, де ти? / М. Палаш; худож. К. Колодзей; пер. з польської І. Тучапскої. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2019. – 160 с. – (Серія “Кудлаті історії”.)

УДК 821(430) Л 22

Ю. Ланґройтер “Так добре бути разом”

Зайчик Йозі посварився зі своїми сестрами, тож Метте та Марта хочуть самі гратися з подругою Лєною. Цього Йозі їм пробачити не може. Однак наближається буря, і Йозі дуже переймається за своїх сестричок.

Ланґройтер, Ютта. Так добре бути разом/ ЮттаЛанґройтер; пер. з нім. Н. Якубчак. – Х.: Читаріум, 2019. – 32 с.: іл.

УДК 821(477) “1917/…” М 50

Зірка Мензатюк “Чарівні слова: казочки про мову”

Можна гратися зі звуками, буквами та словами і при цьому добре засвоювати український правопис. Про незвідані таємниці рідної мови йдеться у казочках про мову від Зірки Мензатюк.

Мензатюк, Зірка. Чарівні слова: казочки про мову / ЗіркаМензатюк; 2-ге вид. – Чернівці: Букрек, 2019. – 48 с.: іл.

УДК 821(477) “1917/…” С 60

Єва Сольська “Кошеня і сонечко”

Книжка для сімейного читання. Зворушлива історія про допитливе кошеня, яке дуже хотіло дізнатися, чому сонечок так називають. Чи вдасться малюку знайти відповідь?

Сольська, Єва. Кошеня і сонечко / Єва Сольська; художниця Наталія Стешенко. – Харків: Вид-во “Ранок”, 2020. – 36 с. – (Серія “Зворушливі книжки”).

УДК 821(477) “1917/…” Л 87

Оксана Лущевська “Безхвоста”

"Безхвоста" - перша українська графічна повість для дітей 6-9 років. Чи доводилось вам грати у шкільному театрі? Тоді вам точно будуть знайомі і припадуть до смаку події, описані у новій книжці Оксани Лущевської. Якщо точиться боротьба за роль Лисиці, усі методи і засоби виправдані. А може, таки ні? Ця добра історія – про справжню дружбу, найкрутішу кураторку арт-студії і таку знайому «Рукавичку», яку ми всі спізнаємо по-новому.
І вас обов’язково зачарує дивовижний світ, створений Яною Гавриш, весь зітканий із напівсвітла і легких олівцевих штрихів.

Лущевська, О. В. Безхвоста / О. В. Лущевська; худ. Я. Гавриш. – Харків: Видавництво “Віват”, 2018. – 64 с.: іл.

УДК 821 (438)
Т 47

Агнешка Тишка «Зося з вулиці Котячої»

Книги цієї серії розповідають про кумедні пригоди дівчинки Зосі та її чудернацької родини. Тут ви познайомитеся з тіткою Зосі - творчою Маліною, двома кузенами - боягузом Михасем і наївним Кшишем, їхнім навіженим собакою і багато з ким ще. Ви здивуєтесь із того, як Зося заклинає світ, і дізнаєтесь, що з цього виходить. А ще навчитеся всиновляти котів! Також на вас чекає багато несподіванок: конкурс на Павуче Обличчя Року, труп на сходах, танці з пралками і навіть зустріч із таким собі Безпанцировим!

Тишка, А. Зося з вулиці Котячої / Агнешка Тишка; худож. А. Рачинська; пер. з польської Ліни Жекової. – Х.: ВД “ШКОЛА”, 2018. – 224 с. – (Серія «Зося з вулиці Котячої»).

УДК 821(460)
П 27

Артуро Перес – Реверте “Єва”

«Єва» — друга книжка шпигунської трилогії популярного іспанського письменника Артуро Переса-Реверте. В центрі сюжету знов відчайдушний та безчесний агент Фалько, який працює на іспанського диктатора Франко. Завдання головного героя — добути золото із запасників республіканського уряду. Проте за золотом полює і радянська шпигунка Єва.
Ніхто з них не збирається поступатися здобиччю, а взаємний непереборний потяг додає цьому протистоянню особливої гостроти.

Перес-Реверте, Артуро. Єва: роман / Артуро Перес-Реверте; пер. з ісп. І. Шевченко. – Харків: вид-во “Ранок”: Фабула, 2019. – 400 с.

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13    14