ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Сесілія Ахерн «P.S. Я кохаю тебе»

Сесілія Ахерн - молода, талановита і добре відома журналістка і письменниця. Цілеспрямованість, інтелігентність, вміння швидко мислити і вдало втілювати думки в слова – сааме ті риси, які допомагають дівчині досягати успіху. Всі книги Сесілії Ахерн відрізняються романтичним настроєм, яскравими персонажами і несподіваними поворотами сюжету. Сьогодні право на видання її творів викупили видавці з 40 країн світу. Звертаємо вашу увагу, що pоман Сесілії Ахерн «P.S. Я кохаю тебе» є доступним для читачів нашого закладу завдяки програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Добірка топових дитячих і підліткових коміксів

Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує добірку топових дитячих і підліткових коміксів. Представлені видання отримані за программою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Комікси можуть зробити велику справу: прищепити дітям любов до книги, перетворити читання з нудного та примусового заняття на цікаве та радісне. Психологами розвинутих країн світу давно доведено, що це книги для розвитку дітей: вони створюють особливий зв’язок із юним читачем. Він уявляє себе героєм твору. На полицях виставки «BOOKТОП» ви знайдете як розважальні комікси, так повчальні.

УДК 929 Форд
В 40

Валентина Вздульська «Генрі Форд»

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проєкт, який сприяє якісному дозвіллю батьків і дітей. Книжки серії написано в захопливій і доступній формі, що робить процес читання улюбленим і корисним дозвіллям. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних особистостей в історії людства. Біографія Генрі Форда познайомить вас із людиною, яка знала, чого прагне, і вміла за це боротися! Форд був цікавою, мужньою, сміливою особистістю. Він присвятив життя своїй пристрасті – створенню першокласних авто, які стали доступні для більшості. Генрі Форд рішуче йшов до своїх цілей, ризикував, починав спочатку і перемагав. Книжка про Генрі Форда захоплює пригодами, де є боротьба та кохання, досягнення та поразки, успіх та мудрість. А головне – це реальна історія про справжніх людей.

Вздульська, В. Генрі Форд / Валентина Вздульська. – К.: «Агенція «ІРІО», 2020. – 128 с.: іл. – (Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»).

УДК 821(477)”1917/…”
Н 56

Всеволод Нестайко «Дивовижні пригоди в лісовій школі: Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею “Кондор”»

В Лісовій школі надзвичайна ситуація! Швидко псуються продукти і діток нема чим годувати. Мабуть, доведеться спеціалізовану школу з ведмежою мовою викладання закривати. Однак ще не все втрачено - до розслідування таємничою справи береться старий детектив Бровко Барбосович. Він знаходить лиходія, що псує їжу, однак зарадити нічим не може. А може зарадити - Дід Мороз, та от тільки де шукати того діда серед літа? Новачок Лісової школи, товариш Косі Вуханя та Колько Колючки, сонячний зайчик Терентій допоможе в цій нелегкій справі, а заодно познайомить читача з козаком Морозенком, Його крилатим конем Лебедем.

Нестайко, В. Дивовижні пригоди в лісовій школі: Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею “Кондор”» / Всеволод Нестайко; мал. В. Харченка. – Харків: ВД «ШКОЛА», 2020. – 128 с. – (Серія «Дитячий бестселер»).

УДК 821 (492)
М 50

Тоска Ментен «Мій братик Мумія і золотий скарабей»

Лишень спробуй уявити собі: ти — звичайний хлопчисько з найнуднішого в світі нідерландського села. Одного вечора ти заходиш до своєї кімнати, відчуваєш сморід, роззираєшся і бачиш, що в твоєму ліжку лежить мумія. Що б ти зробив? Звісно, спочатку не на жарт злякався б. А тоді заплющив би очі, порахував до десяти і сподівався б, що коли їх розплю¬щиш, моторошна потворка зникне. Однак уяви, що через десять секунд мумія усе ще лежить у твоєму ліжку... і через десять хвилину теж!.. Це перша книжка популярної серії «Мій братик мумія», яку кілька років тому написала відома нідерландська дитяча письменниця Тоска Ментен. За її мотивами знято одноймен¬ний фільм і поставлено дитячий мюзикл. Переклад книжки вийшов у багатьох країнах світу. На сьогодні в Нідерландах опубліковано 10 книжок про пригоди єгипетського хлопчика-мумії на ім'я Думмі та його друга Хооса.

Ментен, Т. Мій братик мумія і золотий скарабей [повість]/ Тоска Ментен; пер. з нідерл. І. Коваль. – К.: А-БА-Ба-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. – 248 с.

УДК 821 (477)”1917/…”
С 31

Юрій Винничук «Місце для дракона»

Що станеться, коли народові буде замало смерті змія, бо зло ним не вичерпалось? Що буде, коли він кинеться шукати й інші джерела зла? Одного дракона на всю державу замало. Де взяти ще стільки драконів, аби кожен мав кого розіп’ясти? Де взяти стільки юд, аби мали на кого перекласти провину? Коли народ не має кого проклинати – сили його підупадають. Боже! Пошли нам драконів!

Винничук, Ю. Місце для дракона: повість-казка / Юрій Винничук – вид-ня 3-тє. –Чернівці: Книги-XXI, 2020. – 96 с.

УДК 821(477)”1917/…”
Л 24

Валерій і Наталя Лапікури «Історії одного домовичка»

Серія книжок про славетного детектива котика Мурро дуже полюбилася українським дітям. Отож зустрічайте нові історії! Цього разу Мурро і його товариш малий домовичок вирушають на конкурс талантів. Чи вдасться їм вибороти першу премію? Які пригоди чекають на них попереду? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши нову веселу і дотепну книжку українських письменників.

Лапікур, В. Історії одного домовичка / В. Лапікур, Н. Лапікур. – Харків: Юнісофт, 2019. - 112 с.: іл. – (Серія «Найкращий подарунок»).

УДК 821 (450)
Д 41

Марія Лоретта Джиральдо «Тедді. Мамін помічник»

Тедді — дуже добрий маленький ведмедик. Він обожнює розважатися, ласувати солодощами й допомагати іншим, а ще з ним повсякчас трапляється чимало неймовірних пригод. Разом із Тедді малюки навчаться дотримуватися обіцянки, завжди вмиватися й чистити зубки після їжі, а також дізнаються, як подолати свій страх і нічого не боятися. Пригоди кумедного ведмедика розважать дітей і зроблять кожен день радісним і неповторним.

Джиралдо, М. Тедді. Мамін помічник / М. Джиралдо. – Харків: Vivat, 2020. – 79 с.

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Стожари»

Пліч-о-пліч, лапа в лапу чотири Клани подолали нелегкий шлях до нового дому, де на зголоднілих, виснажених котів чекає безліч здобичі, але ще більше — небезпек. Тепер вони мають забути все, що їх єднало, і знову стати суперниками, які відстоюють власні території. Чи витримають ці випробування справжня дружба і справжнє кохання?
Чи правильне місце вказали їм зоряні предки? І головне — чи зможуть коти зрозуміти, що найнебезпечніший ворог причаївся не в хащах навколо, а серед них самих?

Гантер. Ерін. Коти-вояки. Стожари / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2020. – 336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (477)”1917/…”
Т 16

Світлана Талан «Букет улюблених квітів»

Тамара любила лілії. Особливі, неповторні… Ці ніжні квіти нагадували їй про маму — гарну, тендітну та водночас сильну жінку… Мами не стало, коли Тамара була зовсім дитиною. Вона досі пам’ятає той жахливий день. Відтоді щороку на могилі матері з’являється кошик із чудовими ліліями. Тамара марно намагалася дізнатися, від кого він. Так само марно вона прагла дізнатися правду про батька… У річницю маминої загибелі Тамара зустрічає на кладовищі чоловіка, який називає себе знайомим матері. Жінка розуміє, що він знає більше, ніж говорить…

Талан, С. Букет улюблених квітів: роман / Cвітлана Талан. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 288 с.

УДК 821 (438)
М 79

Марцин Мортка «Дракон з-поза Паркану»

Височезний Паркан розмежовує світ вогнедихів і людське королівство, які ворогують із давніх-давен. А неподалік від кордону в складі Драконячої поліції працює Дмухлик і пильнує, щоб не наблизилися лицарі короля Головка, які раз по раз нападають і зчиняють бійки. Аж раптом Дмухликові спадає на думку блискуча ідея: чом би не спіймати собі лицаря й не розпитати, з якого дива людиська в обладунках не дають спокою Драконячій Пущі. Можливо, Паркан виявиться непотрібним? Чи ж сусіди й далі ворогуватимуть?

Мортка, М. Дракон з-поза Паркану / Марцин Мортка; худ. В. Стахира; пер. з пол. І. Веремій. – Харків: Vivat, 2020. – 144 с. : іл. (Серія «У вирі пригод»).

УДК 821 (474.5)
М 29

Марюс Марцинкявічюс «Озеро загадок»

Чи може маленький Поросючок писати вірші, а корова — кататися на ковзанах? Які загадки криються в чорних глибинах озера, де живе страховисько з величезною пащею? Які небезпеки чигають на корову й Поросючка? А що, як страховисько в біді і йому потрібна допомога? Чи допоможуть йому наші герої? І що переможе – сміливість і дружба чи страх? Про все це ви дізнаєтесь, прочитавши нову казку литовського письменника Марюса Марцинкявічюса «Озеро загадок».

Марцинкявічюс, М. Озеро загадок / Марюс Марцинкявічюс; пер. з літовської Д. Чередниченка; іл. Л. Дудайте. – К.: Знання, 2020. – 40 с. – (Серія «Скарбничка»).

УДК 821(477)”1917/…”
К 89

Дмитро Кузьменко «Купи слона! або Маленькі пригоди великої Софійки»

Коли вірити шкільній вчительці пані Стефанії Любомирівні, "Софія, прошу, могла би бути сущим ангеликом. СУЩИМ! Якби..." та Софійка не хотіла робитися ангеликом аж одразу, бо ії так подобається встрявати в якісь пригоди. Навіть у цю хвилину, коли ви читаєте, авжеж встряє у щось нове. І, щиро кажучі, саме за це ії всі і люблять! Книжка "Купи слона або Маленьки пригоди великої Софійки" написана для всіх невгамовних дітлахів, які обожнюють веселі пригоди!

Кузьменко, Д. Купи слона! або Маленькі пригоди великої Софійки / Дмитро Кузьменко . – Харків: Юнісофт, 2019. – 88 с.: іл. – (Cерія «Найкращий подарунок»).

УДК 821(477)”1917/…”
К 89

Кузько Кузякін «Росли груші на вербі»

Кузько Кузякін пише так захопливо, що дітей від читання не відірвати. От і зараз його герой, малий веселун і мрійник, вміє так закрутити кожну оповідь, що й не здогадаєшся, де в тих пригодах правда, а де вигадка: то жонглює у цирку слонами, то скарби знаходить або й крізь Землю пролітає. Нісенітниці, незвичні ситуації, такі собі «на-вербі-груші», змушують дітей сміятися, сприймати гумор і вчитися проживати художню історію. У книжці зібрано багато веселих історій, а проілюструвала видання талановита українська художниця Олена Шеремет.

Кузякін, К. Росли груші на вербі / Кузько Кузякін. – Харків: Юнісофт, 2020. – 112 с.: іл. – (Серія «Найкращий подарунок»).

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12    13    14