ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Цікаві надходження

Серія книжок «BookTop. Підліткова фентезі та фантастика»

Для підлітків, які хочуть втекти від буденності, Харківська обласна бібліотека для юнацтва приготувала нову виставку BookTop «підліткова фентезі та фантастика», через яку можна перенестись порталом з реальності до казковогосвіту. Уявний світ, магія, романтика та незвичайні персонажі – що може бути цікавішим?
Книги отримані від Українського інституту книги в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек.

Серія книжок «BookTop. Книги з психології для підлітків»

Серія книжок «BookTop. Книги з психології для підлітків» - допоможе зрозуміти себе і світ навколо. Зараз емоційний інтелект цінується чи не більше за точні та практичні знання. У цьому немає нічого дивного, щоб існувати у соціумі потрібно, перш за все, розуміти та поважати один одного. Для того, аби дізнатися більше про внутрішній світ, почуття, мислення, світогляд та мотивацію кожного і існують книги з психології. Ми радимо починати з цього списку.
Книги отримані від Українського інституту книги в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек.

Cерія дитячих казок “BookTOP. Казковий світ”

Харківська Обласна бібліотека для юнацтва запрошує дорослих і дітей заринутися у чарівний світ казки! Наші бібліотекарки створили чудову виставку книг дитячих казок “BookTOP. Казковий світ”. Всі книги креативно оформлені та прекрасно ілюстровані. Тож, поспішайте в бібліотеку обрати собі казкову історію за смаком! Книги отримані від Українського інституту книги в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек.

УДК 59
Б 90

Кирило Булаховський «Розповіді про тварин та їх назви»

Скільки ніг у восьминога, чи існують комахи-відьми, у яких комах ідеальна талія, хто такий монстр з дев’ятьма очима, які рептилії плачуть гіркими сльозами за своїми жертвами, чи реальний птах із країни чудес, у якого звіра заборонена назва — про все це та багато іншого ти прочитаєш на сторінках цієї цікавої та захопливої книги.

Булаховський, К. Розповіді про тварини та їх назви / Кирило Булаховський, Максим Гаврилюк. – Львів: Література та мистецтво, 2020. – 272 с.: іл.

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Захід»

Ожинокіготь розривається між двома світами — реальним і потойбічним, де блукає його батько Тигрозір. З кожним днем йому все важче приховувати свою таємницю і притлумлювати жагу до влади, яку так вміло розпалюють в ньому батько і брат. Зрештою, йому таки випадає шанс отримати бажане. Та чи варте воно такої ціни? Чи розуміє Ожинокіготь, що від його вибору залежить доля усіх лісових котів?

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Захід/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2020. –320 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Ліс таємниць»

Крок за кроком Вогнесерд та його друзі намагаються викрити жахливі таємниці воєводи Громового Клану. Розгадка, здається, так близько — за декілька мишачих хвостів. Але доля знову збиває їх зі сліду та готує несподівані повороти подій. Можливо, і не варто сувати носа в чужі таємниці… Адже ніхто напевне не знає, чим обернеться для котів правда, яку приховує цей темний прадавній ліс.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Ліс таємниць/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. –336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Небезпечний шлях»

Клан ще не оговтався після великої пожежі, а на нього вже знову чекає небезпечне випробування. У прадавньому лісі оселилося зло. Щось невідоме і надзвичайно жорстоке полює на котів — щось, перед чим безсилі пазурі та зуби наймогутніших вояків. Зореклан намагається попередити Вогнесерда і Синьозірку про небезпеку. Та чи зможуть вони прислухатися до голосу пращурів і подолати власну ворожнечу, щоб урятувати Клан?

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Небезпечний шлях / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. – 336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Здіймається буря»

Вогнесерд став воєводою, але далеко не всі коти у захваті від цього. У Клані вже починають ходити чутки про те, що його воєводство стане передвісником жахливих подій. Як тут не позбутися віри у власні сили? До того ж, Вогнесерд залишився без підтримки найкращого друга, без порад мудрого вчителя, а власний учень зрадив його і зник у світі Двоногів. Але найбільше випробування ще попереду: у диких лісових хащах зачаївся давній ворог, який палає жагою помсти.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Здіймається буря/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. –336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Темні часи»

Новий провідник Громового Клану разом із даром дев’яти життів отримує від пращурів-вояків загрозливе застереження: «Лев із тигром зустрінуться в битві, і кров запанує над лісом». Що означають пророчі слова Зореклану? Намагаючись розгадати цю загадку, Вогнезір робить усе можливе, аби захистити Громових котів від жорстокої помсти давнього ворога. Та він навіть і не підозрює, що тепер у його лапах не тільки майбутнє власного Клану, але й усього лісу.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Темні часи / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2018. – 320 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Шлях Вогнезора»

Після жорстокоі_ битви із Кривавим Кланом минула вже не одна повня, і в лісі нарешті запанували мир та спокіи_. Вогнезір із головою поринає у провідництво і робить усе можливе, щоб зміцнити Громовии_ Клан. Але несподівано в и_ого життя вриваються тіні минулого. Загадкові примарні коти не дають и_ому спокою ні вдень, ні вночі. Про що вони благають? Куди кличуть? Аби дізнатися правду, Вогнезір має вирушити в небезпечну подорож, яка переверне з лап на голову не тільки и_ого власне життя, але и_ життя усіх лісових Кланів.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Шлях Вогнезора/ Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2019. – 528 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 821 (477)”1917/…”
Ч 49

Юлія Чернінька «Лицар Смарагдієвого ордену, Інквізитор»

Ярослав знову вдягає лицарські обладунки і вирушає до Люмберна. Цього разу він повинен відвернути страшну небезпеку від жителів міста. Інквізитор Люмберна порушив відьомське правило і підпалив дубобаб Варени ХIII. Відтоді над містом нависла смертельна загроза. Пошесть чуми нещадно косить звичайних люмбернців. Чи вдасться Ярославові відгадати піктограми схимників і врятувати місто від навали розгніваних темних сил? На хлопчика чекають великі пригоди, багато таємниць та нові друзі. А разом зі справжніми друзями можна подолати будь-які перешкоди!

Чернінька, Ю. Лицар Смарагдієвого ордену, Інквізитор: казка / Чернінька Юлія; худ. О. Чичик. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 240 с.: іл.

УДК 087.5
Б 24

Іларія Барзотті «Усе що треба знати про науку. Транспорт»

Мандруючи сторінками цієї корисної енциклопедії, молодші школярі дізнаються про визначні наукові відкриття, історію і передумови створення технологій, які нині панують у нашому світі. Як з’явилася електрика, коли виникла перша камера, хто створив телефон і на якому транспорті люди подорожують повітряними, морськими, суходільними та космічними шляхами — ці захопливі факти про науку і транспорт відкриють дітям світ геніальних технічних досягнень. Книжка допоможе розвинути пам’ять, увагу й критичне мислення, що стане у пригоді маленьким розумникам під час навчання у школі..

Барзотті, І. Усе що треба знати про науку. Транспорт / І. Барзотті. – Х.: Vivat, 2020. – 96 с.

УДК 821 (410)
Г 19

Ерін Гантер «Коти-вояки. Сутінки»

На новій території стежки чотирьох Кланів розійшлися в різні боки. Тепер кожен з них знову сам по собі, як і було з давніх-давен заповідано вояцьким правильником. Проте небезпеки, що чатують у цих незвіданих місцях, можна подолати лише разом. Громові коти завжди готові простягнути лапу допомоги своїм сусідам, та найбільша біда приходить саме до їхнього табору — нещадний ворог, що палає помстою. У ці темні часи вони мусять виявити всю свою силу та мужність, а дехто — зробити нелегкий вибір, від якого залежить доля всього Клану.

Гантер, Ерін. Коти-вояки. Сутінки / Ерін Гантер; пер. з англ. К. Дудки, О. Українця; худ. О. Панченко. – Х.: АССА, 2020. – 336 с. – (Серія «Коти-вояки»).

УДК 598.2
Т 60

Наталі Торджман «Дивовижні птахи»

Як упізнати птаха? Чому він співає? Яке насіння полюбляє щиглик? Хто з птахів визнаний майстер занурення? Як рибалочка зачаровує свою обраницю? Із яких матеріалів ластівка будує гніздо? Де краще повісити шпаківню? Яких пташенят годують і мамуся, і татусь? Вивідати всі пташині таємниці тобі допоможе ця книжка з яскравими реалістичними малюнками, які виконали професійний орнітолог і художник, і докладною оповіддю, що містить багато цікавої, ба навіть дивовижної інформації.

Торджман, Н. Дивовижні птахи / Наталі Торджман; іл. Ґейф’єЖудіт, Норвуд Жульєн; пер. з французької Олени Ларікової. – Харків: Видавництво «Віват», 2019. – 80 с.

УДК 821 (410)
К 60

Йон Колфер «Очень страшная миссис Мерфи»

Вилли и его старший брат обречены. Мало того, что каникулы безнадёжно испорчены, — наказание, которое придумали мама и папа, грозит испортить братьям всю оставшуюся жизнь. Несколько часов в неделю им предстоит проводить в библиотеке, где повелевает очень страшная миссис Мерфи. Другого такого коварного и безпощадного библиотекаря ещё не видывал свет. И горе тому, кто осмелится засмеяться в её мрачном царстве или, не дай бог, чуточку пошалит…

Колфер, Й. Очень страшная миссис Мерфи: фантастический роман / Йон Колфер; пер. с англ. А. Кузнецовой. – М.: Изд-воЭксмо; СПб.: Изд-во Домино, 2005. – 48 с.

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12    13    14