ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Психологія, саморозвиток, педагогіка

УДК 37-055.25
Д 44

«Дівчаче дозвілля на всі 100%»

Чим займатися у вільний час і як його спланувати? Як з користю та радістю провести відпочинок? Які розваги обрати з друзями чи якщо ти сама? На ці та багато інших питань щодо твого дозвілля ти знайдеш відповіді у цій книжці, зрозумієш, як отримати справжню насолоду, відновити фізичні та душевні сили. А також багато ідей для самореалізації, творчого прояву твоєї особистості. Тож відпочивай... але з користю для себе!

Дівчаче дозвілля на всі 100% / уклад.: Н. В. Зотова; мал. Є. Житник. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2020. – 368 с.

УДК 37-055.15
О 13

«Обережно: хлопці!»

Що робити, коли відбуваються зміни з тілом і душею? Коли виникає безліч запитань, про які ти соромишся запитати в батьків, а у твоїй голові замість формул літають флюїди кохання? Як не вчинити дурниць, не заблукати в лабіринтах почуттів і розібратися в психології дивних створінь - хлопців? Ця книга дасть відповіді на ці й багато інших запитань, істотно полегшить життя і підліткам, і батькам, а також порадить, навчить, підкаже.

Обережно: хлопці! / уклад.: Н. В. Зотова; мал. А. Л. Савицької. – Харків: ВД “ШКОЛА”, 2020. – 304 с. – (Серія «Цілком таємно»).

УДК 613
О 46

Дарка Озерна «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя»

У книжці «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» зібрані актуальні рекомендації щодо різноманітних налаштувань важливих аспектів нашого життя: раціону, налагодження ваги і сну, управління стресом, фізичної активності та медичних обстежень. Авторка аргументує кожну тезу, спираючись на сучасні наукові дані, медичні рекомендації та протоколи діагностики й лікування. Ви навчитеся зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я та способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки і не вдаватися до суворих обмежень. Ця книжка написана для і про сучасних українців та українок, з глибоким розумінням і емпатією до їхніх щоденних викликів.

Озерна, Д. Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя/ Дарка Озерна. – Київ: YakabooPublishing, 2020. – 160 с.: іл.

УДК 613.88
С 50

Юлій Смаль «Я і він»

Настає час, коли дитина починає цікавитися своїм тілом і ставити «незручні» для батьків запитання. У цій книзі маленькі й дорослі читачі, разом із допитливим шибеником Максом, у доступній формі дізнаються про те, як все влаштовано в хлопчиків та як ставитися до своєї інтимності; а також про гігієну і захист; про хвороби та причини надмірної уваги до свого тіла і, що найголовніше, про культуру і повагу. Це були б не ми, якби книга не вийшла веселою. Кожен хлопчик впізнає себе в образі Макса і проживе з ним всі важливі та інтимні моменти свого дослідження.

Смаль, Ю. Я і він / Юлія Смаль; Худ. А. Ола. – К.: Моя книжкова полиця, 2020. – 100 с.: іл.

УДК 37-053.6
Т 76

Аґнєшка Троян-Яскот «Як стати кимось»

Як вибрати найкращу професію? Що робити, коли не знаєш, чим хочеш займатися? Як відкрити у собі таланти?.. Ця книга розповість, як йти до своєї мрії. Познайомить з найцікавішими професіями та історіями відомих людей, які довели: все неодмінно вийде, головне, сильно того прагнути! Читай, пробуй і будуй своє майбутнє!

Троян-Яскот, Агнешка. Як стати кимось / Аґнєшка Троян-Яскот; пер. з польськ. Маріяни Пушкарук. – Харків: Юнісофт, 2020. – 160 с.: іл.

УДК 37-053.6
Ч 75

Анієла Чольвіньська-Школик «Як витримати дорослих»

Ну як їх витримати? Це питання, напевно, спадало тобі на думку вже не раз, коли доводилося терпіти батьківські нарікання, незадоволені й розчаровані погляди. О так, хіба цим дорослим догодиш?! А коли до того додати ще й проблеми у школі, складні взаємини з однолітками і перехідний вік загалом, то дуже важко дивитись на світ крізь рожеві окуляри... Тобі здається, що навколо суцільний хаос і годі зрозуміти, як чинити правильно. Якщо хочеш упоратися з усім тим жахіттям, відкривай «Порадник підлітка».
Тут знайдеш багато корисного. Дізнаєшся, між іншим, як порозумітися з учителями, спланувати своє навчання і справи так, щоб мати більше часу для розваг.

Чольвіньська-Школик, Анієла. Як витримати дорослих / Анієла Чольвіньська-Школик; пер. з польськ. Ірини Тучапської. – Харків: Юнісофт, 2020. – 160 с.: іл.

УДК 37-055.25
Ч 75

Анієла Чольвіньська-Школик «Як витримати хлопців»

Хлопці здатні в одну мить розізлити нас, а вже за хвилину розсмішити дотепним жартом чи зворушити милою витівкою. Ну як їх витримати і не з’їхати з глузду?! Прочитай порадник, і дізнаєшся, якими хлопці є насправді і чому саме такими. Окрім того, знайдеш відповіді на інші питання, які цікавлять тебе щораз більше: про що і як розмовляти з хлопцем, як поводитися на побаченні і вгамувати у собі вир суперечних почуттів. Дізнайся більше про світ хлопців, щоб краще й певніше почуватися в їхньому товаристві.

Чольвіньська-Школик, Анієла. Як витримати хлопців / Анієла Чольвіньська-Школик; пер. з польськ. Ірини Тучапської. – Харків: Юнісофт, 2020. – 160 с.: іл.