ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Шановні друзі! Запрошуємо вас на новинки літератури, отримані за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

На вас чекають понад 800 (!) свіженьких топових видань, розмаїття яких вражає. Дитяча і доросла література, художні твори і non fiction, класика на всі часи і бестселери останніх років, вітчизняні і зарубіжні автори, всі найпопулярніші жанри від гостросюжетного детективу до вигадливого фентезі – тут кожен зможе знайти саме "свою" книжку.

Cерія книжок «BookTOP.
Добірка романтичних книг для приємного відпочинку»

9 лютого відзначають незвичне свято — День читання в ванній. Що може бути кращим у зимовий морозний день ніж забратися у теплу ароматну ванну та ще й взяти із собою цікаву книжку? І не хвилюйтеся, що замочите книгу — є багато винаходів, які допоможуть захистити книгу від води. Тож, святкуйте, читайте і насолоджуйтесь. А ми рекомендуємо вам добірку романтичних книг для приємного відпочинку.

Cерія книжок «BookTOP.
Привиди, монстри, містика та інше»

Cерія книжок «BookTOP: Привиди, монстри, містика та інше» ознайомить читача із загадковим світом української міфології та міфології народів світу, допоможе почерпнути знання про вірування людей, що жили задовго до нас.

Добірка книг BookTOP
"Про них говорить світ". Класичні романи

Осінь – ідеальна пора для читання. Коли надворі стає все холодніше, то все чого хочеться – заварити ароматного чаю, закутатися в улюблений плед та почитати хорошу книгу. Харківська обласна бібліотека для юнацтва зробила для вас добірку саме таких атмосферних книг, які ідеально пасуватимуть до осінньої пори.

Cерія книжок «BookTOP.
Теплі історії під сніговою ковдрою»

Настав час насолоджу ватись теплими різвяними історіями. Наша виставка Book-ТОП «Теплі історії під сніговою ковдрою» зачарує не лише молодших читачів, а й старших – тих, які ще не втратили романтичного характеру власної душі та бажають повернутися у мрії свого дитинства.

Cерія книжок «BookTOP.
"Найцікавіші таємниці науки!"»

Ця виставка BOOK-TOP прийдеться до смаку допитливим дітлахам, адже відкриє найцікавіші таємниці майже всіх галузей науки.Читачі дізнаються, з чого складається атом, коли народився Всесвіт, завдяки чому «працюють» розумні матеріали, як улаштований організм людини та безліч дивовиж, що нас оточують.

Серія книжок «BookTOP.
Підліткова фентезі та фантастика»

Для підлітків, які хочуть втекти від буденності, Харківська обласна бібліотека для юнацтва приготувала нову виставку BookTop «підліткова фентезі та фантастика», через яку можна перенестись порталом з реальності до казковогосвіту. Уявний світ, магія, романтика та незвичайні персонажі – що може бути цікавішим?

Cерія дитячих казок
«BookTOP. Казковий світ»

Харківська Обласна бібліотека для юнацтва запрошує дорослих і дітей заринутися у чарівний світ казки! Наші бібліотекарки створили чудову виставку книг дитячих казок “BookTOP. Казковий світ”. Всі книги креативно оформлені та прекрасно ілюстровані. Тож, поспішайте в бібліотеку обрати собі казкову історію за смаком!

Серія книжок «BookTOP.
Тільки цікаві факти»

У книжках з добірки «Booktop» зібрані цікаві факти, які прищеплять дитині інтерес до навколишнього світу. Чи знали ви, що серце людини — таке ж унікальне, як і відбитки пальців? Що найменша в світі пташка колібрі має найбільше у світі серце відносно розмірів свого тіла, а людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел? Про все це ви дізнаєтесь з книжок цієї добірки.

Серія книжок «BookTOP. IT-дiтки»

Книжки з добірки Book-ТОП «IT-дiтки» допоможуть дітям поринути до світу програмного коду, ознайомлять з правилами поведінки в мережі та розкажуть про основні поняття, пов’язані з комп’ютерами, про те, як розвивалася та наука і технологія, котра на сьогодні є однією з найпоширеніших і найуживаніших у світі.

"Добірка дитячих та підліткових детективів"

Друзі! Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує добірку топових дитячих і підліткових детективів. Представлені видання отримані за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.
Запрошуємо до бібліотеки на найкращі новинки сучасної літератури.

«Добірка сучасних підліткових романів»

Друзі! Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує добірку сучасних підліткових романів. Зі сторінок книжок цієї серії письменниці звертаються до своїх читачів і спілкуються з ними максимально відверто й чемно. Це - захоплива й сповнена теплого гумору серія книжок про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою. А ще авторки дарують підліткам таке важливе спілкування зі своїми ровесниками - героями твору.

Серія книжок «BookTOP.
Книги з психології для підлітків»

Серія книжок «BookTop. Книги з психології для підлітків» - допоможе зрозуміти себе і світ навколо. Зараз емоційний інтелект цінується чи не більше за точні та практичні знання. У цьому немає нічого дивного, щоб існувати у соціумі потрібно, перш за все, розуміти та поважати один одного. Для того, аби дізнатися більше про внутрішній світ, почуття, мислення, світогляд та мотивацію кожного і існують книги з психології. Ми радимо починати з цього списку.

«Добірка топових дитячих і підліткових коміксів»

Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує добірку топових дитячих і підліткових коміксів. Комікси можуть зробити велику справу: прищепити дітям любов до книги, перетворити читання з нудного та примусового заняття на цікаве та радісне. Психологами розвинутих країн світу давно доведено, що це книги для розвитку дітей: вони створюють особливий зв’язок із юним читачем. Він уявляє себе героєм твору. На полицях виставки «BOOKТОП» ви знайдете як розважальні комікси, так повчальні.

Cерія книжок «BookTOP.
Страшно, аж жах!»

СвятоГеловін, відзначається в останній день жовтня - в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Якщо ж «в найстрашнішу ніч року» вам зовсім не захочеться виходити з дому, то відчути дух свята допоможуть книги жахів. Просто виріжте зловісну посмішку та очі в гарбузі, запаліть всередині свічку, заваріть чашку ароматного чаю, виберіть одну з представлених у добірці книг та з головою пориньте в містичну атмосферу!

«ВІДОМІ ЛЮДИ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА»
серія «Знамениті українці»

Увага!!! Відеоогляд нових надходжень!!! Новинки у відділі мистецтв, отримані за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги: кращі біографічні видання про великих і відомих українців, що добилися видатних успіхів у сфері КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА. Представляємо до вашої уваги віртуальну виставку «ВІДОМІ ЛЮДИ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА» серія «Знамениті українці».

"Моцарт 2.0"

Харківська обласна бібліотека для юнацтва пропонує познайомитись з Доржем Бату — українським письменником бурятсько-монгольського походження, який живе та працює в США. Він створив книгу, яку одночасно потрібно читати, розглядати красиві ілюстрації і слухати музику, переходячи по QR-кодах. В епіцентрі подій – Вольфганг Амадеус Моцарт, що опинився у Нью-Йорку ХХІ. Якби у Вас був другий шанс на життя, якби Ви його використали?

«Львів. Кава. Любов» Галини Вдовиченко

Це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі, як збиті з ваніллю вершки або справжнє кохання. Інші — гіркі, як свіжозварена кава або спогади про доленосні події нашого недалекого минулого. Треті ще довго залишають по собі аромат цинамону, мускатного горіха та містичних збігів... Думками, які народжуються за горнятком кави, діляться Наталія Гурницька, Галина Вдовиченко, Вікторія Гранецька, Дара Корній та інші автори.

«Історія українських традиційних прикрас»

Пропонуємо ознайомитись з книгою Галини Стельмащук та Ганни Врочинської «Історія українських традиційних прикрас». Тут зібрана й науково осмислена історія українських прикрас від найдавніших часів до сучасності: створення, використання, призначення, символіка, традиції. Видання отримано в межах програми поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

«Фактор кохання»

Фонд нашої бібліотеки поповнився сучасною європейською підлітковою літературою завдяки Українському інституту книги. Отже, зустрічайте: «Фактор кохання» — першу книгу трилогії Анни Лачиної. Історія про дорослішання та пошук справжніх почуттів.

Книжки за категоріями:

"Новинки літератури"

Запрошуємо Вас на новинки літератури до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, отримані за програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Знаходьте саме «свою» книгу!

Читачі рекомендують

Лора Маршалл «Запит на дружбу»
В минулому майже кожної людини є епізоди, якими вона, м'яко кажучи, не пишається. А якщо вже бути відвертим, то ці моменти кожен із нас волів би забути. В житті сорокарічної Луїзи такий епізод також був. І, попри те, що відтоді минуло двадцять з гаком років, пам'ятає вона його аж як добре.
Сесілія Ахерн «P.S. Я кохаю тебе»
Сесілія Ахерн - молода, талановита і добре відома журналістка і письменниця. Цілеспрямованість, інтелігентність, вміння швидко мислити і вдало втілювати думки в слова – сааме ті риси, які допомагають дівчині досягати успіху. Всі книги Сесілії Ахерн відрізняються романтичним настроєм, яскравими персонажами і несподіваними поворотами сюжету. Сьогодні право на видання її творів викупили видавці з 40 країн світу.
Сарa Джио «Фіалки в березні»
Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує роман «Фіалки в березні» сучасної американської журналістки і письменниці Сари Джио, книги якої стали бестселерами в США та Європі. "Фіалки в березні" – це надзвичайне поєднання історії, таємниці та романтики. Звертаємо увагу, що це видання доступне для читачів нашого закладу завдяки програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Бібліотека рекомендує

Мая Люнде "Снігова сестричка"
Ця дивовижна різдвяна історія перегукується зі схожими історіями Чарльза Діккенса та Ганса Христіана Андерсена. Неймовірна авторка Мая Люнде та неперевершена ілюстраторка Ліза Айсато створили прекрасну, захопливу книжку, яку полюблять усі закохані в Різдво — від малого до старого, і яка сповнить читачів затишком і теплом, любов’ю та надією.
Стефані Бьорджис "Дракон із шоколадним серцем"
Повість "Дракон із шоколадним серцем" Стефані Бьорджис – це саме те, що треба, щоб відчути приплив сил і віру у власні можливості. Також це ідеальна книга для осені, сповнена запахів смачної випічки, гарячого шоколаду і інших смаколиків. Бажано читати з горнятком чаю чи кави.
Марія Рубан «Марія Примаченко»
Відділ мистецтв ХОБЮ продовжує знайомити з відомими людьми українського мистецтва, та представляє книгу Марії Рубан про видатну українську народну художницю Марію Примаченко. Історія її успіху – приклад того, що талант, невпинна праця, а головне віра у свою справу перемагають будь-які випробування долі…
Сесілія Ахерн «P.S. Я кохаю тебе»
Сесілія Ахерн - молода, талановита і добре відома журналістка і письменниця. Цілеспрямованість, інтелігентність, вміння швидко мислити і вдало втілювати думки в слова – сааме ті риси, які допомагають дівчині досягати успіху. Всі книги Сесілії Ахерн відрізняються романтичним настроєм, яскравими персонажами і несподіваними поворотами сюжету. Сьогодні право на видання її творів викупили видавці з 40 країн світу.