ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

ПОЛОЖЕННЯ про соціокультурний проект "Театральна гостинна"

1. Загальні положення

1.1. Проект започатковано з метою підвищення культурної обізнаності молоді, ознайомлення з кращими творами вітчизняної та світової драматургії, популяризації провідних театрів м. Харків.

2. Цілі та задачі проекту

2.1. Створення позитивного образу бібліотеки в очах молоді.
2.2. Підвищення престижу харківських театрів у молодіжному середовищі та формування сучасного глядача і слухача.
2.3. Проектування різних форм соціального партнерства з провідними харківськими театрами.
2.4. Впровадження нових форм молодіжного та студентського дозвілля.
2.5. Розвиток кругозору та інтелектуального рівня молоді.
2.6. Формування стійкого інтересу до театрального мистецтва.
2.7. Розуміння молоддю зв'язків театрального мистецтва з соціальним та культурним середовищем життєдіяльності людини, усвідомлення власної причетності до мистецьких традицій українського народу з одночасним розумінням якостей інших національних культур світу.
2.8. Формування культури театрального глядача.
2.9. Ознайомлення з творами вітчизняної та світової драматургії засобами театрального мистецтва.
2.10. Розвиток самостійного творчого мислення учнів та студентів на основі засвоєння ними історико-теоритичних понять з мистецтва в процесі набуття художнього аналізу творів мистецтва.
2.11. Ознайомлення молоді не тільки з класичними постановками, а й з сучасними виставами інноваційного театрального напряму.
2.12. Створення унікальної можливості стати учасниками творчої зустрічі та поспілкуватися з акторами, режисерами, художніми керівниками театрів.

2.13. Забезпечення широкого доступу до цінностей театрального мистецтва жителям міста, у яких немає можливості відвідувати театри.

3. Організатор проекту

3.1. Харківська обласна бібліотека для юнацтва.

4. Умови проведення проекту

4.1. Організацію підготовки та проведення театральної гостиної здійснює Харківська обласна бібліотека для юнацтва.

4.2. У проекті беруть участь професійні театральні колективи Харкова, незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності, та різноманітного жанрового спрямування.

5. Час та місце проведення

5.1. Творчі зустрічі з театральними колективами проводяться щоквартально в приміщенні організатора.

5.2. Інформація про реалізацію проекту розміщується на офіційному Web - сайті організатора, в засобах масової інформації міста.

6. Контакти

Координатор проекту: Саєнко Ольга (зав. відділом естетичного виховання та організації дозвілля молоді ХОБЮ), тел..62-40-22, м. т. 0674274080

"Театральна гостинна"

В рамках творчого проекту у відділі естетичного виховання та організації дозвілля молоді започатковано театральну гостинну.

Саме театральне мистецтво поєднує в собі музику, танець, пластику, мовлення. Ви зможете зустрітися з акторами, режисерами, художніми керівниками театрів, які є представниками цілої епохи сучасного високого мистецтва Харкова, та насолодитися театральним перфомансом професійних акторів.

У нас вже були