ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Дійство від «DIY-театру»

Вже не вперше проект «Театральна гостина» відкриває свої двері аби познайомити читачів бібліотеки з таємницями закулісного життя харківських театрів та подарувати можливість поспілкуватися з акторами в неформальній обстановці.

21 жовтня на відвідувачів проекту чекала зустріч з акторами молодого театру «DIY-театр»: Максимом Івлєвим, Олексієм Ристенко, Юрієм Єресовим, Аліною Коваль, Христиною Білослудцевою та Оленою Курською. Особливість цього творчого колективу полягає у тому, що гра на сцені є їх захопленням, у повсякденному ж житті вони працюють хто перекладачем, хто аналітиком, хто менеджером.

Як розповіли самі актори: любов до сцени в певний момент їх життя дала про себе знати і кожен з них в різні роки закінчив професійні курси акторської майстерності під керівництвом талановитого актора «Театра 19» і режисера театру Олега Дідика.

Проте ці молоді й енергійні творчі люди вирішили не зупинятися на досягнутому, а створити свій власний театр, який відповідно було названо «DIY-театр». Перші три літери у назві театру є абревіатурою англійської фрази «Do It Yorself», що розшифровується як «зроби сам». Тобто назва повністю виправдовує себе, адже ці актори створили свій театр самі.

Першою професійною виставою та першим випробуванням для акторів стала вистава Славоміра Мрожека «Вдови». Саме уривок з неї актори театру показали на сцені бібліотеки. Бо справжнім акторам не потрібні ні декорації, ні грим.

"Театральна гостинна"

В рамках творчого проекту у відділі естетичного виховання та організації дозвілля молоді започатковано театральну гостинну.

Саме театральне мистецтво поєднує в собі музику, танець, пластику, мовлення. Ви зможете зустрітися з акторами, режисерами, художніми керівниками театрів, які є представниками цілої епохи сучасного високого мистецтва Харкова, та насолодитися театральним перфомансом професійних акторів.

Чекаємо найближчим часом