ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

В бібліотеці розквітли "Прекрасні квіти"

"Театр ближче, ніж ви вважаєте" - так стверджують актори театру "Прекрасні квіти" та втілюють свою думки в реальне життя.

26 квітня Ігор Ключник, Денис Чмельов та Артем Вусик знайшли час завітати до бібліотеки для юнацтва.

Талановиті актори знають чим здивувати сучасного глядача:

- вони перші показали нашому місту, що театр може бути цікавим та захопливим навіть без слів;
- вони засновники нового театрального жанру фанк - футуризм;
- вони вперше за часів незалежності нашої держави представляли Україну на міжнародному фестивалі "FIA" в Коста - Ріці.

Звідки виникла така незвичайна назва? Коли ви вирішили стати акторами? На ці питання й безліч інших актори відповідали під час спілкування з глядачами. Вони пояснили визначення жанру, в якому працюють -це сукупність фанку, як стилю і музичного веселого настрою 1970-х та ідей руху футуристів кінця ХХ століття. Виявилось, що Артем, Ігор та Денис вірять у "знаки долі", головними з яких вважають свою зустріч, після якої і виникла ідея створення театру "Прекрасні квіти". А також телефонний дзвінок від подружжя Сергія та Сніжани Бабкіних, які запропонували їм співпрацю. Так, результатом їх спільних зусиль стали два успішні спектаклі "Жир" та "DRACULA".

Крім вистав на сцені, "Прекрасні квіти" проводять багато творчих соціальних акцій та перфомансів. Знаходять також час, для участі в проекті "Громадський піксель" і за допомогою інтерактивного театру адаптують ветеранів АТО до мирного життя.

І звичайно, яка ж зустріч з театром може пройти без виступу на сцені! Артем Вусик та Ігор Ключник показали жартівливий епізод "Трансфомер", який доповнювався живими звуками у стилі бітбоксінгу від Дениса Чмельова.

Споглядаючи за ними дійсно можна зрозуміти, чому театр "Прекрасні квіти" припадає до душі глядачам у багатьох країнах світу, адже мова, якою говорять ці хлопці зрозуміла кожному.