ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Перформанс кольору, музики і світла»

Нашому місту пощастило, адже у нас є чудові взірці сценічної творчості. І обласна бібліотека для юнацтва запрошує до себе все нових і нових гостей. 14 грудня до нас завітали керівники зразкового художнього колективу театру музичного світложивопису Наталя Крюковська і Олександр Гук разом з юними художницями театру. І постійні відвідувачі проекту «Театральна гостинна» познайомилися з неперевершеним мистецтвом - музичний світложивопис.

Засновник цього напряму мистецтва аудіовізуального синтезу, знаменитий харків'янин Ю.О. Правдюк, винахідник світлодинамічного приладу, представленого сьогодні в Музеї сучасного мистецтва (Нью-Джерсі, США). За 36 років своєї діяльності колектив пройшов довгий шлях від творчих експериментів по візуалізації музики до підготовки художника світложивопису і режисера спектаклю. Про діяльність театру, відомо далеко за межами Харкова. Художній колектив не раз ставав лауреатом і дипломантом на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях.

Музичний світложивопис- це синтез музики, живопису, хореографії та театрального дійства. Продемонстровані відео дали змогу зануритися у чарівний світ кольору, звуку, руху. Світлові потоки, відблиски, спалахи і темні силуети, які виникають під музику, здаються поваленим камінням або потоками води, польотом птахів, клубами диму або хмар, язиками полум'я.

Але самі вистави театру - це творчість емоцій і «переживань», які можливі лише в режимі реального часу, «тут і тепер», тому керівники запросили школярів до себе аби продемонструвати всю красу мистецтва динамічного світложивопису.