ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Бібліотечні канікули»

Незабаром закінчиться складний рік навчання та продзвенить останній дзвінок. Нарешті настануть довгоочікувані літні канікули - пора відпочити і провести час з друзями та родиною. Літо - краща пора року. Це довгі канікули, сонце, річка, морське узбережжя, улюблена книжка і не лише…
Сподіваємося, що початок цього літа стане для всіх бажаючих найчудовішим, найцікавішим та найпрекраснішим. Адже креативний колектив ОКЗ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" вже вкотре підготував з 29 травня по 16 червня для учнів пришкільних таборів ну дуже цікаву та разноманітну програму конкурсно-розважальних заходів "БІБЛІОТЕЧНІ КАНІКУЛИ!!!". Майже 100 (!) івентів кожного дня з дев'ятої до тринадцятої години не залишать нікого байдужими.
Всі, хто встигнуть заздалегідь записатися на обрану дату та час, матимуть унікальну можливість познайомитися насамперед з бібліотекою та її послугами під час екскурсії, з цікавими людьми нашого міста (а також з котами, собаками і навіть кажанами!), зав'язати нові знайомства, взяти участь в інтерактивних, розважальних програмах, майстер-класах, іграх та ще багато-багато цікавого та захоплюючого чекає на гостей бібліотеки.

Тож з нетерпінням чекаємо початку літа і всіх бажаючих, хто хоче зарядитися позитивними емоціями на все літо!

"Бібліотечні канікули"


Спекотні літні будні нещадно вдираються у ваше життя, а варіантів де провести неймовірні літні канікули небагато?

"ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" вже про все подбала за вас! Починаючи з 29 травня, харизматичний та креативний колектив нашої бібліотеки чекає на вас, аби разом увімкнути це літо на повну.

Програма конкурсно-розважальних заходів "Бібліотечні канікули" спрямована на те, аби дозволити вам комфортно і весело взаємодіяти з оточуючими, сприяти розвитку та вдосконаленню ваших творчих здібностей, поділитися з вами цікавими та незвичними знаннями, а головне, допомогти відчути себе затишно і весело.