ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Бібліотечні канікули». Постскриптум

Літо ще в самому розпалі (а точніше, судячи з погоди, воно тільки почалося), а ми вже підводимо підсумки, та ще й суттєві. Завершилися, стрімко пролетіли конкурсно-розважальні заходи «Бібліотечні канікули».

Протягом 14 днів учні пришкільних таборів 18 ХЗОШ Московського, Фрунзенського, Комінтернівського та Київського районів м. Харкова загін за загоном поспішали до бібліотеки на свій заздалегідь записаний час. Для більш як 2500(!) дітей та підлітків фахівцями всіх відділів на базі ОКЗ «ХОБЮ» було проведено 88 оглядових екскурсій бібліотекою та конкурсно-розважальних заходів на теми спорту, здорового способу життя, патріотичного виховання, етнографії, історії, мистецтва, культури України, географії, літератури рідного краю. Майже кожен з фахівців бібліотеки продемонстрував свої творчі здібності у спілкуванні з учнями шкіл. До програми були залучені партнери та друзі бібліотеки:

- проект Ecolending;
- місцева дитяча письменниця Оксана Сьомік;
- волонтери ЗО «Разом»;
- волонтер Червоного хреста, тренер з йоги Маріана Репіна;
- член Національної Спілки письменників України та Національної Спілки журналістів України, міжнародної громадської організації «Міжнародна літературно-мистецька Академія України» Заржицька Еліна з м. Дніпро;
- молодий режисер Вова Заграновський з м. Косів Івано-Франківської області.

Приємно було чути від викладачів шкіл та дітей слова вдячності та захоплення. В такі моменти розуміємо, що ми робимо правильну і необхідну справу. А головне – ми потрібні громаді, ну а вона, звичайно, нам.

Але на цьому літо не закінчується не лише за вікном, а і в нашій бібліотеці, бо ми приступаємо до наступного проекту: «Бібліотека в ритмі літа». Що це? Дізнаєтеся, коли зустрінемося в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Харкова та області. Тож до зустрічі! Буде ще цікавіше та гарячіше!

Читайте детальніше    2   3   4   

"Бібліотечні канікули"


Спекотні літні будні нещадно вдираються у ваше життя, а варіантів де провести неймовірні літні канікули небагато?

"ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" вже про все подбала за вас! Починаючи з 30 травня, харизматичний та креативний колектив нашої бібліотеки чекає на вас, аби разом увімкнути це літо на повну.

Програма конкурсно-розважальних заходів "Бібліотечні канікули" спрямована на те, аби дозволити вам комфортно і весело взаємодіяти з оточуючими, сприяти розвитку та вдосконаленню ваших творчих здібностей, поділитися з вами цікавими та незвичними знаннями, а головне, допомогти відчути себе затишно і весело.