ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Арт-занняття для педагогів»

Творчість - це гарний спосіб наповнитися позитивом не тільки дітям, а й дорослим. 15 серпня працівники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва навчили малювати мандали педагогічний колектив Обласного дитячого психоневрологічного санаторію №1.

Спочатку учасники і не підозрювали, чим займатимуться і взагалі не знали, що таке мандала. Член Асоціації арт-терапевтів України Марина Якименко розповіла історію мандал та як вони впливають на людину. Після чого педагоги дуже швидко включилися в процес. Потім кожен з них коментував своє зображення, виявилось: хтось шукає спокою, позитиву, хтось знаходиться в очікуванні відпустки, а декому не вистачає внутрішніх сил.

А для того, щоб присутні визначилися з пошуком ресурсу для себе були використані Метафоричні асоціативні карти української художниці Катерини Дуднік. І у багатьох - це була сім'я, діти та онуки, відпочинок, можливість самому бути іноді дитиною.

Літо закінчується, попереду багато справ, і ми сподіваємося, що дали трохи натхнення для їх подальшої нелегкої педагогічної роботи.