ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«"Комп'ютерна анімація ілюзія руху"»

Цікавість до комп'ютерної графіки та анімації в сучасному світі дуже велика. На сьогодні комп'ютерна графіка та анімація міцно увійшли в наше життя.

Оскільки все на світі має свою історію, і комп'ютерна анімація не виключення, тому для кращого знайомства з історією анімації дітей з пришкільних таборів ХЗОШ №31 та ХЗОШ №38 було винайдено машину часу, на якій вони і відправилися в минуле.

Першою зупинкою для школярів, на якій вони познайомилися з талановитим винахідником Емілем Рейно та його винаходом для перегляду рухомих картинок, був 1892 рік. Саме Еміль Рейно поправу визнаний великим першовідкривачем країни анімації. Далі діти відправилися у 1896 рік до француза Жоржа Мельєса. Саме Ж. Мельєс знайшов спосіб для створення перших спецефектів при зйомці фільмів. Наступною станцією були 1900 рік, в якому Стюарт Блектон випустив свою першу роботу під назвою "Зачарований малюнок" та 1908 рік, де в Парижі відбувся показ анімаційного фільму "Фантасмагорія" або "Кошмар Фантоша", автором якого був Еміль Коль. Далі діти відвідали 1920 рік, у якому Волт Дісней зняв своє перше анімаційне творіння під назвою "Червоний капелюшок". Ну і, звичайно, ми не змогли пропустити 1928 рік в якому на світ з'явився він мишеня на ім'я Міккі Маус.

Ну, а далі, мандруючи часом, діти познайомилися з першим кольоровим мультфільмом, з першим повнометражним анімаційним мультфільмом "Білосніжка та сім гномів" та з багатьма іншими талановитими аніматорами, які на ряду з Діснеєм створювали свої шедеври це: Макс Флейшер і його знаменитий "Моряк Папай", Текс Ейвері творець сумного та непередбачуваного пса Друппі, Уолтер Ланц та його Вуді Вудпекер.

Останньою зупинкою став рік 2010-й, де школяри з великим задоволенням, потрапивши на студію Діснея, грали та відгадували різні загадки, дізнавалися про створення мультфільму "Рапунцель".

А ви знаєте, що під час створення мультфільму "Рапунцель" було намальовано 7 200 000 малюнків? Ні?! Тоді ми чекаємо Вас у нашій бібліотеці! Двигун нашої машини часу вже заведено!