ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«У світі тварин»

Ну як їх не любити? І як про них не згадувати? Бо вони такі милі, кумедні! Вони наші сусіди по планеті та незамінні друзі і помічники. А хто ж вони? Це браття наші менші – тварини, а може інколи і не менші, а й доросліші, й розумніші за нас!

Світ тварин ніколи не буває нецікавим та сірим. Це завжди розмаїття, несподіванки, різноманітні яскраві емоції – одним словом все на світі, тільки не холодна байдужість. І в цьому переконалися наші юні гості з пришкільних таборів ХЗОШ № 64, № 98, № 103, які завітали до бібліотеки на жваву розповідь – калейдоскоп про тварин.

Героями оповіді були малесенькі комахи і великі тварини, добре знані, але все ж таки дещо і несподівані в своїх фактах про них. Це – зовсім непростий віслючок, найшвидша в природі тварина – гепард, собака Джульбарс – герой Другої світової війни та багато – багато іншого цікавого. Що дуже порадувало, так це активна участь дитячої аудиторії, її готовність поділитися своїми знаннями та враженнями. Також хлопчики і дівчата з великим задоволенням розгадували цікаву вікторину про тварин.

Торкнутися дитячого серця, заронити в нього зернини добра, любові до всього живого, навчити поводитися із світом бережливо, любити в ньому все – від билини до тварини – ось головна мета такої зустрічі. Сміємо сподіватись, що нам це, нехай самою малою мірою, але вдалося!