ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Музейний неформат"

Учні 25 школи, звичайно ж, бували в музеях, але ось про такі собі незвичайні ніколи не чули. Щоб потрапити в одні - треба пірнати під воду, в інші - відправитися в снігові печери на Хоккайдо. Але більшість з них можна було вивчати просто сидячи на місті, під час віртуальної подорожі від співробітників відділу мистецтв.

Розмаїття тем для музеїв - це прекрасний привід здивуватися. Музей під водою, адже не просто скульптури, а це ще основи для коралів. Що дуже важливо для збереження цього важливого організму для океанів.

Музей прасок, і при цьому не простих, а тих, в які гаряче вугілля засипали. І побачити такі праски - це нове для тих, хто не уявляє життя без електрики. Коли поставили запитання, а як же працювали такі праски, то пошук відповіді для дітей став справжнім завданням.

Однією з цікавих і останніх музеїв, в який вирушили - музей шпаргалки. І це було питання - а що знають сучасні діти про шпаргалки? І чи користуються вони ними? Але ці ще надто юні, і про таке явище в навчанні тільки від старших чули.

Під час подорожі було багато відкриттів. Які наочно демонстрували, що музей це не нудно, а дійсно цікаво і пізнавально.