ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо

Незабаром уся країна відзначатиме День Незалежності. Та співробітники ОКЗ «ХОБЮ» вважать, що до свята неодмінно варто підготуватися, наприклад, поглибивши свої знання про українську культуру. Але й ставитись до освіти в літню спеку надто серйозно – марна справа. Тому в ході інформаційно-розважальної програми «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо»в межах патріотичного календаря «Україна – це ми», що відбулася 15-го серпня в Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ромашка» КП «Харківводоканал» у селищі Васищеве молодим громадянам України було не до нудьги.

Хлопці та дівчата вели інтелектуальний двобій, складаючи іспит на знання національної символіки та відомих співвітчизників. Результат змагання - 4:3 на користь команди «Україночок». Найбільш впевнені у собі учасники заходу змагалися за звання кращого книгомана. Вони презентували найулюбленішу та найкориснішу книгу після того, як надихнулися сучасними та прикольними буктрейлерами. Після їхніх яскравих рекламних акцій бібліотекарі довго не вагалися та присудили перемогу трьом із трьох конкурсантам!

Відпочиваючі невимушено знайомилися з історико-культурними пам’ятками світової величини, що знаходяться на теренах нашої держави. Абсолютно повністю поринули у світ надприродних явищ чи то просто народних байок, обговорюючи, яких привидів можна зустріти в старовинних замках у Львівській області чи то на Закарпатті. А ще шукали витоки таємниць Бойної гори під Івано-Франківськом чи то «лисогорських» легенд Києва. В почуте вірили та не вірили, однак підлітки й самі були ладні розповісти цікаві повір’я, почуті на екскурсіях та позичені у книжках.

Закінчили захід … чудовою соціальною рекламою під назвою «Countryiswe» від всеукраїнської громадської ініціативи «Активна громада». Ведучі побажали молодим людям ніколи не забувати, що «Україна – це ми!» не просто красива фраза, а ключ до розуміння того, що майбутнє нашої країни залежить від нас.