ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Світова слава української пісні»

Є простий та гарний спосіб легко навчати молодь – запропонувати їй грати та розважатися. Та якщо вам хочеться досягти максимального результату, вдайтеся до пісні. І не обов’язково співати власним голосом, адже хлопці та дівчата легко підхоплять будь-який мотив та будуть ладні дати майстер-клас з естрадного танцю.

Саме так було в Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ромашка» 26 липня в ході заходу «Світова слава української пісні». Підлітки швидко підхопили хвилю літературних акордів та ознайомились із українським фольклором, не лише уважно слухаючи про нього та «споживаючи» традиційні пісні у виконанні сучасних виконавців та гуртів, але й швидко запам’ятовуючи тексти, співали їх, пританцьовуючи.

Так само було й тоді, коли присутні знайомились із історією «Євробачення» та участю нашої країни в ньому. Що вже казати про те, що аудиторія була надзвичайно активна підчас ігор «Вгадай мелодію», «Український зореліт: хто є хто?» та вже традиційного конкурсу «Моя улюблена книга». Найактивніші учасники отримали приємні книжкові призи. А от задоволення від івенту отримали всі, включаючи бібліотекарів ОКЗ «ХОБЮ», які були приємно вражені від спілкування патріотичними меломанами.