ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА




                                  

Лабораторії під відкритим небом

Кожного літнього сезону Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ромашка» КП «Харківводоканал», що в селищі Васищеве на Харківщині,зі своїми відпочиваючими радо зустрічають нас у своєму затишному літньому кінотеатрі просто неба. Цього року наші розважальні програми стартували 22 червня з віртуальною подорожжю по Харківщині «Лабораторії під відкритим небом».

Як зрозуміло з назви, ми повністю занурилися в захоплюючу мандрівку по дивовижним місцям рідного краю, які ви не знайдете на жодній туристичній мапі. Для початку ми пробіглися стародавніми будинками-примарами, ознайомилися з місцевими полтергейстами та місцями існування надприродного.

Продовжуючи тему цікавинок рідного міста, присутні ретроспективно пройшли шляхом створення харківського метрополітену: від найпершої малої транспортної гілочки до його сучасної структури.

Окрім цього, ми, як завжди, задіяли усіх у веселому інтерактиві: розгадували кросворди, грали, проводили конкурси, обговорювали літературні вподобання всіх бажаючих та ще багато іншого.

Отже, як бачите, з нами сумно не буває! Це був гарний початок і, сподіваємося, все літо буде таким же плідним. Тож до зустрічі!