ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Мої хвостаті друзі

Лавова лампа, оптична ілюзія, «голос моря» із мушлі чи чашки. Юнаки та дівчата з пришкільного табору ХЗОШ №98, що закінчили сьомий клас, шляхом мозкового штурму ладні були дати наукове пояснення усім експериментам, проведеним в ХОБЮ. А от першокласники ХЗОШ №58, які відвідали бібліотеку годиною пізніше, лише сперечалися: магія це чи наука. Але всі гарно повеселилися та зарядили мозок.

Хлопці та дівчата молодшого віку розгадували загадки, рахували на швидкість, малювали чарівні зображення для «абракадабри», грали в корову. Учні середньої школи підчас брейнштормінгу «Весела наука» вирішували геометричні головоломки, відряджалися у лінгвістичні пошуки, популяризували науку, зображуючи рух молекул, звільнили фантазію від меж.

Та що найприємніше, всі учасники заходів, які відбулися 14 червня, вдалися до сміливих експериментів за допомогою склянок, простої води, фарб, соняшникової олії, соди, лимонної кислоти та інших, здавалося б, буденних речей. В результаті дослідів наша аудиторія незалежно від віку дійшла висновку: дива трапляються не лише у Хогварсті, але й у нашій бібліотеці!