ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Шановний користувачу! Ти зайшов на сторінку юриста.

На сайті нашої бібліотеки працює юридична довідкова служба. Юридична довідкова служба (ЮДС) - онлайнова служба, що надає безкоштовну правову допомогу.

ЮДС є частиною інформаційного сервісу бібліотеки. "Юридична довідка" - це бібліотечна служба, юрисконсульт якої допоможе Вам знайти відповідь стосовно юридичних питань. Будь ласка, уважно ознайомтесь з правилами надання цієї послуги.

Основними принципами роботи ЮДС є:
- загальнодоступність і безкоштовність для всіх користувачів;
- універсальний характер запитів;
- оперативність виконання запитів;
- обов'язковість обробки всіх прийнятих запитів і надання відповіді;
- конфіденційність інформації про користувачів.

Звернувшись до нашої служби, Ви зможете одержати:
- правову допомогу від нашого юрисконсульта.
Oбслуговуються всі користувачі, які звертаються у службу, незалежно від віку, рівня освіти, місця проживання, а також від того, чи є вони читачами бібліотеки.

Джерела виконання запитів::
- кодекси України;
- нормативно-правова база України;
- інтернет-ресурси стосовно нових надходжень згідно законодавства України.

Для отримання довідки Ви повинні відправити лист на нашу поштову скриньку hoyub@ukr.net, вказавши ім'я, зворотній e - mail для отримання відповіді та сформулювати Ваше питання. Формулюйте свій запит у довільній формі українською або російською мовами, але конкретно і чітко - це допоможе фахівцям дати Вам правильну відповідь. Повідомлення про відповідь надсилається на електронну адресу, вказану при реєстрації. При замовленні списку літератури бажано вказати тип документу (книга, стаття з періодичного видання і т.д.). Усі довідки виконуються протягом 1-3-х діб, але враховуючи складність тематики, термін може бути подовжений. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні), виконуються у понеділок ( або в перший робочий день після свята. Від одного користувача приймається один запит на добу.

Відповіді надаються на запити:
- соціальний захист;
- пенсійне забезпечення;
- трудові правовідносини;
- та інше.

Увага!!! За допомогою у вирішенні питань стосовно кримінального законодавства не звертатися! У разі порушення будь-якої з умов "Юридичної довідки" юрисконсульт має право не відповідати на запитання та (або) вилучити його. За систематичні грубі порушення умов користувач може бути позбавлений можливості задавати нові питання.