ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Напередодні свят

Було це ввечері 19 грудня. Святий Миколай схвильовано дивився на Салтівський житловий масив. Як він не намагався, та все ж не встигав привітати усіх діточок цього найбільшого «спального» району України. Чарівник не знав, як йому бути, та раптом почув незвичайний голос, який наполегливо порадив йому відвідати…БІБЛІОТЕКУ!

«Чому б ні», - вирішив Святий Миколай, який щось чув про «інноваційні дива» сучасних бібліотек, але часу для знайомства з ними досі не знаходив. Тому він швиденько попрямував до найближчої Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Двері вмить відчинилися - і поважний візитер побачив просторий хол, який ефектно прикрашала дивовижна книжкова ялинка, гарні меблі і привітних дівчат за ноутбуками. А далі почув веселий гамір сімейного свята, гостями якого були родини з громадської організації «Ярина» та інші дорослі і малі друзі бібліотеки. «Зараз усіх і привітаю», - зрадів Миколай та, відкриваючи мішок з подарунками, ступив до читальної зали. До нього кинулася ціла юрба дітлахів, а загальний святковий настрій відразу злетів до небес. Не важко здогадатися, що було далі …

Треба додати, що Святий Миколай таки встиг все задумане, а тому годиною пізніше залишав свято цілком щасливий, так само як і люди, які розходилися щоб згодом знов зустрітися в гостинних стінах бібліотеки.