ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Соціальне партнерство

"Жінки за мир" у бібліотеці

Днями в  обласній бібліотеці для юнацтва зібралися впливові  харків’янки - члени регіонального  об'єднання "Жінки за мир". З різними поглядами і власними історіями успіху, вони позиціонують себе поза політикою. І тому кожну зустріч присвячують обговоренню таких важливих питань, як кохання, родинні цінності, жіноча солідарність у протистоянні чоловічій агресії та, звісно, встановлення миру й збереження єдності країни.
Цього разу, напередодні великих свят, учасниці заходу говорили про плани на майбутнє, поглинали  безцінні знання з вуст Ірини Броннікової під час тренінгу «Нумерологія успіху», брали участь у флешмобі «Я за мир» та, звісно, вітали одна одну з Новим роком та Різдвом Христовим. Приємно, що майже всі відзначили  особливу комфортну й теплу атмосферу  бібліотеки  та домовилися наступні засідання проводити саме тут.


Напередодні свят

Було це ввечері 19 грудня. Святий Миколай схвильовано дивився на Салтівський житловий масив. Як він не намагався, та все ж не встигав привітати усіх діточок цього найбільшого «спального» району України. Чарівник не знав, як йому бути, та раптом почув незвичайний голос, який наполегливо порадив йому відвідати…БІБЛІОТЕКУ!   Читати далі


Тренінги з медіаграмотності

Вінницька громадська організація «Центр Поділля – Соціум» на початку червня оголосила реєстрацію для представників бібліотек та неурядових громадських організацій з міст Черкаси, Запоріжжя, Харків, Полтава, Миколаїв та Луцьк для участі у проекті «Освіта протягом життя: Медійна грамотність для людей поважного віку» за підтримки «Представництва німецької (неурядової) організації Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International).
З міста Харків було багато бажаючих, але обрали саме Аніщенко Аллу Петрівну (голова правління Харківської обласної громадської організації «Соціальний всесвіт») і фахівця Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Захаріну Вікторію.   Читати далі


Повернення "ЮнПресКлубу" в бібліотеку

Початок нового навчального року відсвяткувала Школа юних журналістів, що була відкрита Дитячою громадською організацією "ЮнПрессКлуб(Горлівка)" минулого вересня на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Вже другий рік поспіль тут кожної неділі навчають медіаграмотності та основам журналістської майстерності, а також проводять тренінги з ефективного спілкування. Серед викладачів школи Ірина Шевченко - член Національної спілки журналістів України, кореспондент всеукраїнської газети "День", головний редактор харківського журналу "Губернія"; Катерина Усменцева - головний режисер, керівник ТРК "Оріон", директор школи фільммейкерів "Новий кадр", член оргкомітету дитячого міжнародного телевізійного фестивалю "Дитятко"; Антон Лягуша -- член Національної спілки журналістів України, медіаексперт, кандидат історичних наук; Анастасія Бажанова - член ради ДГО "ЮнПресКлуб", редактор газети та сайту медіа-групи "Скрепка".
Після тривалих канікул веселий галас і дружні обійми дівчат і хлопців - членів молодіжної медіа-групи "Скрепка", почали наповнювати велику читальну залу ще за пів години до "першого дзвоника". Накопичені за літо творчі сили вимагали дій. Так, нашвидкуруч, біля вівтарю, збудованого з пачок свіжої газети "Скрепка", народився експромт посвячення новачків у "скрепкери". А поява улюблених педагогів з почесними трофеями , здобутими молодими "ЮнПресКлубівськими" зірками на Всеукраїнських змаганнях (фестивалях "Жми на RECорд!" , "Кришталеві Джерела"), визвала наступну хвилю гамірного ентузіазму. Радісно гомоніли усі: і переможці, і їхні друзі , і керівники. А коли настав момент висловлення щирої вдячності бібліотеці за гостинність та повагу до них - юних, цікавих, неформальних - наші бібліотечні серця приємно здригнулися, а руки прийняли до фонду коштовний подарунок з десяти прекрасних книжок. Завершено ж урочисту частину заходу було побажаннями успіхів у майбутньому освітньому сезоні, після чого почався робочий процес підготовки юних журналістів, але, в першу чергу, розумних успішних громадян України.
На базі дитячої громадської організації "ЮнПресКлуб (Горлівка)" працюють:
- двомовна газета для підлітків "Скрепка" (№ДЦ 1946 від 18.02.03), що виходить 1 раз на місяць на 16 шпальтах,       - сайт ДГО       - канал ДГО на YouTube

   1   2