ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

На допомогу вчителям

«Якщо повернути в школу рух та позбавити дітей страху помилки –вчиться буде цікаво, бо не страшно!» Є.Герасименко

Новий напрямок роботи психолога ХОБЮ в межах "Стоп-стрес тренінгів" - методична допомога вчителям. Так у квітні було проведено семінар для педагогів шкіл Московського району «Як підвищити успішність учня на уроці», у ході якого спікер розкрила механізми впливу стресу на мозок людини, навчила вчителів як знімати напругу та вирішувати конфліктні ситуації саме на уроках, продемонструвала прийоми саморегуляції емоцій.

21 квітня психолога було запрошено стати гостем та доповідачем на семінарі «Здоров'я зберігаючи технології в школі. Навчання дитини технікам захисту від шкільного стресу на уроці валеології », який проходив у ХНПУ ім. Сковороди. Того дня досвідчених викладачів та молодих вчителів очікували: ігрова розминка, потім дискусія про те, як зробити валеологію цікавою, максимально корисною і кінетичною, як краще обладнати кабінет, як ввести елементи орфопедагогіки і музикотерапії без великих витрат. І наостанок, відпрацювання практичних навичок з учасниками заходу.

Науковий підхід, практична спрямованість, динамічність та гумор роблять подібні заходи затребуваними та надзвичайно корисними.