ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Авторська презентація книги

"Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими" Ф.Ніцше

8 квітня у бібліотеці для юнацтва відбулась презентація книги "Ми пережили: техніки відновлення для сімей, військових, цивільних та дітей", яка є практичним посібником з кризової психології для педагогів, психологів, соціальних працівників та усіх, хто працює з родинами, постраждалими внаслідок бойових дій.

"Сьогодні треба пам'ятати , що психічний стан - це найважливіша складова здоров'я людини. На часі захист психіки дітей заради майбутнього їх та взагалі народу України. І тому вкрай потрібно загальними зусиллями зупинити поширення епідемії жаху та агресії". Ця думка стала лейтмотивом заходу, який почався своєрідною оригінальною віршотерапією від співавтора книги - психолога бібліотеки Єлизавети Герасименко. Далі присутні дізналися, що "Книга народилася з пам'яток, написаних командою волонтерів Української асоціації кризових психологів. Спочатку її зміст "було випробувано" безпосередньо у зоні АТО і лише потім, за підтримки посольства Великобританії, видано та розіслано для безкоштовної роздачі населенню України".

У межах заходу авторка познайомила присутніх зі змістом книги та практичними техніками відновлення, які можна використовувати для психологічної реабілітації учасників АТО, їх родин, а також внутрішньо переміщених осіб.

Наприкінці кожному закладу, делегати якого були присутні на презентації, було подаровано примірник книги для подальшого застосування в практиці роботи.