ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

STOP -STRESS тренінги в ХОБЮ

"Возьмемся за руки друзья, чтоб не пропасть по одиночке!"

Сегодня мы переживаем очень тяжелое время испытаний, лишений, страха и безнадежности. Приглашаю всех, кому трудно, кто не может сам справиться со страхами и тревогой, кому необходима поддержка. Жду тех, у кого родные служат в АТО и тех, кто потерял свой дом, у кого погибли родные.
Приходите семьями, с друзьями - мы тепло проведем время за настольными играми, разговорами и антистрессовыми упражнениями. Мы не будем вспоминать о политике и политиках, мы будем помогать друг другу победить стресс и сохранить ваше психическое здоровье!
Приходите по адресу пр. 50-летия ВЛКСМ, 49/8. Звоните по тел. 62-60-79, записывайтесь на групповые и индивидуальные тренинги.
Жду, чтобы помочь вам. С уважением, Елизавета Владимировна Герасименко.

«Родинне коло» знову об’єднало сім’ї загиблих військових

У Харкові триває реалізація всеукраїнського проекту «Родинне коло», мета якого полягає в тому, щоб родини загиблих українських військових мали змогу отримати психологічну, соціальну, юридичну та моральну підтримку як від спеціалістів, так і один від одного. Цього літа група психологічної підтримки, до складу якої, як волонтер, входить психолог ХОБЮ, двічі зустрілася з сім’ями героїв що загинули під час антитерористичної операції.    Детальніше ...

"Родинне коло Харківщини"

В межах програми "Stop-stres тренінг" психолог Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, в якості волонтера, взяла участь у організації та проведенні акції "Родинне коло Харківщини".

30 січня 2016 року у Харкові відбулась третя зустріч родин військовослужбовців Харківщини, які загинули в АТО. Захід організовано за сприяння 15 благодійних фондів та проведено групою психологів з "Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" в межах всеукраїнського проекту "Родинне коло". Мета проекту - надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки тим, хто втратив найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність України.    Детальніше ...

STOP - STRESS тренінги у бібліотеці

В рамках стрес-стоп тренінгів пройшло вже кілька зустрічей психолога Герасименко Єлизавети Володимирівни. Це стало доброю традицією. Щоп'ятниці, в кінці трудового тижня, діти з батьками приходять за порцією підтримки, оптимізму.

Кожне заняття Єлизавети Володимирівни не схоже на інше. На заняттях гостей порадували різні сюрпризи- цікаві рухливі і настільні ігри, казко-терапія, майстер-класи з виготовлення своєї ляльки. Поки група невелика - ви можете приєднатися до неї! В планах психолога створення свого театру казок, в якому акторами будуть діти.    Детальніше ...

Звертатися

Приходите по адресу пр. 50-летия ВЛКСМ, 49/8. Звоните по телефонам 62-60-79 раб., 066-228-77-74 моб.; записывайтесь на групповые и индивидуальные тренинги. Жду, чтобы помочь вам.
С уважением, Е. В. Герасименко.

Допомога дітям із зони АТО

Бібліотека продовжує программу допомоги дітям-переселенцям із зони АТО.
У середу в читальній залі відбулася вистава нової казки "Мрі збуваються". В ній були використані різні техніки психотерапії: тілесно-оріентірованої-, казко- і сміхотерапії.
Хвилююча історія про двух героїв, що потрапили в біду,навчила глядачів, що тимчасово залишились без оселі, перемагати свої негативні емоції, жахи та тривогу, допомагати один одному, вірити в допомогу нових друзів і свої сили!
Герої казки допомогли клоуну, який потрапив в біду, знайти дах над головою, й здійснити свою мрію. В цьому їм. активно та із задоволенням допомогли глядачі, які були активними учасниками усіх подій.

Казкотерапія

Казкотерапія для дітей-переселенців зі східних областей.
Психолог бібліотеки Герасименко Є.В. почала працю в гурті кризисної допомоги дітям і підлітками - біженцям, як казкотерапевт.
Найближчим часом психолог планує відвідати табори "Ромашка"(м. Харків) та "Ластівка" (Богодухов) для проведення групових занять по казкотерапії для дітей.

STOP - STRESS тренінг

Психолог почала зустрічі з групою переселенців в межах проекту "Стоп-стрес тренінг". 26.01.2015 на занятті психолог Герасименко Є.В. допомогла дітям створити свої казки за допомогою гри "Фантазер".

Казкотерапія проводилась у 2 етапи:
1 етап - створення свого героя та зображення випробувань героя, складнощі, з якими він стикається і переборює їх. На цьому етапі діти в метафоричній формі розповідали про пережиті страхи, випробування, ділились негативними пережитими емоціями (стадія рефлексії).    Детальніше ...

Казкотерапія у таборі «Ромашка»

16, 20 та 23 червня психолог працювала з дітьми- біженцями у таборі «Ромашка», де проводила з дітьми сеанси казкотерапії.

   Детальніше ...
Адаптація дітей у шкільній родині

Саме з цією метою 24 09 психолог Герасименко Є. В. разом з командою лікарняних клоунів подарували казку "Мрії збуваються" учням першого та другого класів 135-ї гімназії.

За думкою психолога ця вистава допоможе:    Детальніше ...

Новорічна прем'єра театру казок у бібліотеці

28 грудня в ХОБЮ відбувся прем'єрний показ вистави "Вся справа в капелюсі". Під керівництвом режисера - психолога бібліотеки Є.В. Герасименко, юні актори - постійні читачі бібліотеки та діти-переселенці - підготували новорічну інтерактивну казку. На сцені читальної зали Сили зла намагалися протистояти Силам добра і, звісно, вкотре програли. Тому що добрі справи та справжня дружба здатні подолати будь-які перешкоди.
А потім була весела святково-розважальна програма, у якій не було просто глядачів, а були щасливі учасники і переможці. І це не перебільшення, адже задоволення від власної творчої активності та живого спілкування завжди роблять людину Щасливою.

Казка-вистава у таборі «Ромашка»

23 червня психолог Герасименко Є.В. працювала з дітьми з Луганської області, вона підготувала разом з ними казку-виставу.