ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Харків. Online. Вечір" на каналі ОТБ

16.05.2015 Гість передачі психолог Харківської обласної бібліотеки для юнацва Герасименко Єлизавета Володимирівна. Тема зустрічі "Поради для сімей та близьких, що пережили втрату людини".

"ЭкоПарк - Мистер и Миссис звериная фотогеничность"

11 жовтня на території Feldman Ecopark відбувся фінал фотоконкурсу "ЭкоПарк - Мистер и Миссис звериная фотогеничность". Організатори проекту: директор Центру творчого розвитку "Арт Холст" Світлана Конюхова та екопарк О.Б.Фельдмана запросили Харківську обласну бібліотеку для юнацтва стати партнером проекту.

"Харків.Online.Ранок" на каналі ОТБ

04. 09. 2014 Гість передачі "Харків.Online.Ранок" психолог, невролог та казкотерапевт Харківської обласної бібліотеки для юнацва Герасименко Єлизавета Володимирівна. Тема зустрічі "Шляхи добрих змін", поради вимушеним переселенцям.

Передача "Парк культури" на каналі ОТБ

21.02.2013 (трансляція заходу "Голоси Мельпомени" за участю артистів Харківського національного академічного театру опери і балету імені М. В. Лисенка).

"Грани Времени" Вип.50 ТК Фора

Авторська передача, присвячена благодійності та проекту Харківської обласної бібліотеки для юнацтва спільно з Ротарі Клубом "Харків Мультінешнл" "Знайди свій шлях" 01.03.2013.

"Харків.Online.Ранок" на каналі ОТБ

Участь у передачі "Харків.Online.Ранок" директора Жарової Маргарити Володимирівни і завідувачки відділу естетичного виховання та організації досугу молоді Саєнко Ольги Іванівни на каналі Харківського обласного телебачення".

"Тема дня" на каналі ОТБ

Директор Харківської облсної бібліотеки для юнацва Маргарита Володимирівна Жарова та завідувачка відділу маркетингу Світлана Ігоревна Бацамут: розмова про сучасну бібліотеку.

"Харків.Online.День" на каналі ОТБ

Участь у передачі "Харків.Online.День" директора Жарової Маргарити Володимирівни, завідувачки відділу естетичного виховання та організації досугу молоді Саєнко Ольги Іванівни та директора Харківського академічного театру музичної комедії Андрія Федоровича Гапановича. Зустріч була присвячена пригодницькому роману Теофіля Готьє "Капітан Фракас".

"Харків.Online.Ранок" на каналі ОТБ

26.11.2013 Гості передачі директор Маргарита Жарова і зав. відділу естетичного виховання та організації дозвілля молоді Ольга Саєнко на телеканалі ОТБ. Тема зустрічі - «Театр на Жуках» у рамках соціокультурного проекту бібліотеки «Театральна гостина».

"Харків. Live" на каналі ОТБ

Днями у Харкові розпочався четвертий етап обласного соціально-благодійного профорієнтаційного конкурсу "Знайди свій шлях", який проходить за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Цю багатовекторну програму допомоги соціально незахищеній молоді організовала Харківська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Ротарі Клубом "Харків Мультінешнл".

1      2      3      4