ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Форум» на каналі ОТБ

12 листопада в ефірі програми  «Форум» на телеканалі ОТБ - розмова з психологом ХОБЮ Єлизаветою Герасименко про «Підліткову депресію  та методи її подолання»

«Форум» на каналі ОТБ

29 жовтня 2016 року в ефірі програми  «Форум» на телеканалі ОТБ психолог ХОБЮ Єлизавета Герасименко розкриває тему профілактики шкідливих звичок серед молоді

"Фотосессия - в бибилиотеке" на ObjectivTv

Харьковчан приглашают поучаствовать в бесплатной акции - Харьковская областная библиотека для юношества приглашает всех желающих на бесплатные фотосессии. Цель такого мероприятия - привить любовь к чтению при помощи фотоаппарата.

"Харків online день" на каналі ОТБ

21.03.2016 року в ефірі програми "Харків online день" телеканалу ОТБ заступник директора з менеджменту та проблемно-аналітичних питань Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Марія Медведська, бібліотекар відділу обслуговування Світлана Фрадкіна та поетеса Юлія Баткіліна. Темою випуску, присвяченого Всесвітньому дню поезії, була сучасна українська література та методи її популяризації серед молоді.

"Харків. Online. Вечір" на каналі ОТБ

15. 06. 2015 Гості передачі "Харків.Online.Вечір" зав. відділу естетичного виховання та організації дозвілля молоді Ольга Саєнко та бібліотекарь відділу обслуговування користувачів Світлана Фрадкіна на телеканалі ОТБ.

"Харків. Online. День" на каналі ОТБ

Виступ на каналі ОТБ завідувачки сектора з впровадження бібліотечних інновацій ОКЗ "ХОБЮ" Марії Медведської в програмі "Харків on-line день" (ефір від 23.07.2015 р.). Мова йшла про європейські тенденції розвитку бібліотечної справи та їхнє втілення в українських реаліях, про інновації в харківських бібліотеках та готовність до змін як важливий чинник позитивних перетворень.

"Харків. Online. День" на каналі ОТБ

Передача від 30.04.2015. Тема зустрічі Підсумки обласного літературно-хужонього конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій "Книга, що народжує мрію". Гості -завідувачка відділу маркетингу ХОБЮ Бацамут С.I. та переможці: лауреат першого ступеню конкурсу Доктор Вікторія та лауреат другого ступеню Ожередов Богдан.

"Тема дня" на каналі ОТБ

17.02.2015 Завідувачка відділу маркетингу Світлана Ігоревна Бацамут та психолог бібліотеки Герасименко Єлизавета Володимирівна в ефірі програми "Тема дня": розмова про нові можливості бібліотеки для юнацтва.

"Тема дня" на каналі ОТБ

02.02.2015 Директор Харківської облсної бібліотеки для юнацва Маргарита Володимирівна Жарова та завідувачка відділу маркетингу Світлана Ігоревна Бацамут: розмова про сучасну бібліотеку.

"Харків. on-line. День" на каналі ОТБ

2.04.2015 Участь в передачі завідуючої вок Бакуменко Тетяни, бібліотекаря вок Сидорової Ліни та молодіжного координатора Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, члена та партнера Молодіжного клубу ОКЗ"ХОБЮ" Назіної Вікторії. Тема передачі "Якою є сучасна бібліотека та чим можна зацікавити нашу харківську молодь".

     1     2     3     4