ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Толока добрих ідей"

"Толока добрих ідей" на Trk Orion

11 листопада 2016 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва вперше відбувся фестиваль соціальних активностей молоді "Толока добрих ідей". І вже зажив слави "найгучнішої прем'єри" осіннього бібліотечного сезону.

"Харків online день" на каналі ОТБ

28.09.2016 року в ефірі програми "Харків online день" телеканалу ОТБ зав. відділом маркетингу Світлана Бацамут, бібліотекар відділу естетичного виховання та організації дозвілля молоді Юлія Боклажко. Тема випуску святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

"Форум" на каналі ОТБ

22 листопада в ефірі програми  «Форум» на телеканалі ОТБ «Діти в соцмережах». Гість студії психолог ХОБЮ Єлизавета Герасименко

"Форум" на каналі ОТБ

5 листопада в ефірі програми  «Форум» на телеканалі ОТБ психолог ХОБЮ Єлизавета Герасименко розповідає про складнощі підліткового  періоду

"Форум" на каналі ОТБ

14. 01. 2016 У гостях передачі психолог ХОБЮ Герасименко Є.В. та бібліотекар відділу обслуговування користувачів Лисенко О.Ю. Тема передачі "Домашні улюбленці та стрес".

"ИнформБюро" Новости

Програма "ИнформБюро" Новости Життєпис "Харківська обласна бібліотека для юнацтва- сучасний соціокультурний центр для молоді"

"Солодкі букети з цукерок" на Телерадіокомпанії "Оріон"

05. 09. 2015 Майстер - клас "Солодкі букети з цукерок" від бібліотекаря відділу естетичного виховання та соціокультурної діяльності ХОБЮ Захаріної Вікторії на Телерадіокомпанії "Оріон".

"Форум" на каналі ОТБ

19 листопада о 16-00 на Телеканалі ОТБ вийшла програма "Форум", присвячена креативним методам вирішення проблем сучасної молоді. Гостею ефіру була психолог ХОБЮ Герасименко Елизавєта Володимирівна.

"Харків online день" на каналі ОТБ

18. 10. 2015 Гості передачі "Харків. Online. День" зав. відділом маркетингу Бацамут Світлана, зав. відділом сучасних технологій та електронних ресурсів Остапович Марина та зав. відділом комплектування та збереження книжкового фонду Марченкова Еліна на телеканалі ОТБ.

1     2     3     4