ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Харківській обласній бібліотеці для юнацтва вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні під час західу «Патріот. Громадянин Держави.Харків’янин».
Репортаж журналістів телеканалу ОТБ, Новини Сьогодення від 20.02.2018

Ярмарок ВИШІВ

Харківський національний університет радіоелектроніки на профорієнтаційній акції «Ярмарок вишів» у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Обласні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек - 2017.
Організатор: Харківська обласна бібліотека для юнацтва за підтримки УКТ ХОДА.
Cюжет: Sergiy Lebets.

Презентація книги-казки «Туки та Зуки»

Авторська презентація книги-казки для дітей-переселенців «Туки та Зуки» кризового психолога, волонтера всеукраїнського проекту допомоги родинам загиблих українських військових «Родинне коло», арт-терапевта Єлизавети Герасименко.

"Молодіжний портал" на каналі ОТБ

Телепроект "Молодіжний портал", телеканал ОТБ.
Репортаж: студентсьский флешмоб до Всеукраїнського дня бібліотек - 2017.
Організатор: Харківська обласна бібліотека для юнацтва.

"Харків online день" на телеканалі ОТБ

29. 09. 2017 року в ефірі програми "Харків online" телеканалу ОТБ завідувачка відділом маркетингу Світлана Бацамут та соціолог Анастасія Волчкова. Тема ефіру "Святкування Всеукраїнського дня бібліотек"

"NETWORчі" на каналі ОТБ

10. 03. 2017 року в ефірі програми "Харків online" телеканалу ОТБ бібліотекар відділу естетичного виховання та організації дозвілля молоді Юлія Боклажко, Мар'яна Даниленко та Юлія Баткіліна представниці літературного об'єднання "NETWORчі". Тема ефіру постать Тараса Шевченка у сприйнятті сучасників, бібліотека як комунікативний майданчик між автором і читачем.

"Харків online день" на телеканалі ОТБ

30. 05. 2017 року в ефірі програми "Харків online" телеканалу ОТБ бібліотекар відділу естетичного виховання та організації дозвілля молоді Юлія Боклажко та соціолог Анастасія Волочкова. Тема ефіру "Інтелектуальне дозвілля молоді, літо у сучасній бібліотеці".

1     2     3     4